Рицарки на Бялото кантарче 04.09.2009 - ...

  • 18 036
  • 495
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 462
Привет войнство, как сте?

Айа, добродОшла, кажи къде скитори, че ме загриза любознателност  Laughing , и се рзмечтах за пътешествия и аз.

Асса, поздравления за цигарите...пиши и тук, ще вземеш да повлечеш крак.От както те чета, се замислям и аз да ги откажа (но за сега само на етап - мисловна дейност съм )

Аз съм циклична от вчера...цяла нощ ме боля корем, пих аулин, сега пак ме заболя и размишлявам над оставащото пакетче.Хубавото от цялата работа е че 1 кг от плюса който си докарах си замина.
Тамън се закрепя на 67 и пак 68-9  Crossing Arms

Мимиту и Асса, мн ги разбирате тез фитнес работи...аз все още не се прежалвам за такава дейност, ама ако някога реша, ще ме консултирате  Mr. Green
За сега си карам на 2 х седмично плуване, и 1 х седмично водна аеробика.
Като ми свърши картата за плуване може да обърна конфигурацията .
 
Айде лек ден, режимен, болните да оздравяват  Hug

# 466
  • Мнения: 4 806
Марипоса, между минаването на първата ми мисъл (що-годе сериозна) и непушенето ми мина една седмица. Да знаеш, че времето ти вече тече  Whistling   Сериозно. Знам колко страшно звучи, знам колко време ме уговаряха Дани и Таня. Но знам също така, че решението си е мое. Да се вземе това решение е по-трудно от изпълнението му. Тъй, в Здравния има тема (ако не я намериш, ще си пишем ЛС).
А за спорта - ами всичко се научава. Мисля си, че плуването е по идея достатъчно.

Ванче, само така ти се струва. Не е вярно - средната честота на писане е еднаква, независимо дали си на работа или вкъши. Надявам се скоро да оздравяваш  Hug 

Мими, стискам ти/ви палци за прегледа  Hug   и, я вземи да си спиш нощите ... аааа, на сина ти му е време да будува, а на теб - да спиш, да гладиш бръчки, да метаболизираш мазно ... такива едни хубавини

# 467
  • Мнения: 5 873

Ванче, само така ти се струва. Не е вярно - средната честота на писане е еднаква, независимо дали си на работа или вкъши. Надявам се скоро да оздравяваш  Hug 


Ассе,твърде е възможно да е така Thinking  обаче наистина ми се струва,че когато съм на работа после нямате изчитане... smile3544

Благодаря ви за пожеланието. Hug

Марипоса,и аз от днес съм циклична,и веднага зациклих и с килограмите.

# 468
  • София
  • Мнения: 462
Ванче , сега като се оттечем и мине вълчия глад ще тръгнат килорамите надолу.
Аз направо си я виждам водата къде се задържа, ако щете ми вярвайте.

Мисля си, че плуването е по идея достатъчно.


Казваш че като идея е достатъчно , или е по-достатъчно от водната аеробика? Неадекватна съм нещо днес.

# 469
  • Мнения: 5 873
Ванче , сега като се оттечем и мине вълчия глад ще тръгнат килорамите надолу.



 Peace Hug

Вчера съм направила 4 години в този форум...  #Silly

# 470
  • Мнения: 13 774
Че ти направо си в напредналата група вече! На детската градина Mr. Green

Айя какво се ошумолва Crossing Arms чакам разказ с онагледяване!

# 471
  • Мнения: 5 873
Че ти направо си в напредналата група вече! На детската градина Mr. Green

Мдам,в предучилищна съм даже.  tooth

За Айя и аз се оглеждам.И за Коконата също.  smile3548

# 472
  • Мнения: 0
Мили момичета искам да ви се похваля - вече си имам нова коронка и ми запълниха дожбчето между зъба и венеца така, че мога да дъвча нормално и ми е много, ама много кеф ( е като си помисля за 122 та лв не толкова, но все пак си е добре)
За вечеря мисля да сложа в стомаха си зелена салата с яйце и репичка и пържола от врат на фурна ( без добавки освен сол и черен пиперец) Всъшност ми се ядеше зелена салата с морков, яйце и риба тон, но майка нещо е върл противник на консервите, а и 3 те пържоли излязоха с 1 лв по скъпи от консервата та.... така Simple Smile
Колебая се дали да не мина за известно време на Дюкан, вярно, че много ама много не го харесвам, но пък има резултат, а целта изисква жертви ? Съвети ?

# 473
  • Мнения: 13 774
Ми честито ти ново зъбче. Да излапаш много пържоли с него Peace

В на предвид  Joy, че знам за 200 лв на коронка, евтино си минала, не плачи Stop Че и пържолите ти евтини, 3 на цената на кутия копърка тон Shocked Искам при теб да живея Grinning

# 474
  • Мнения: 0
хахахаха коронката е само 97 Simple Smile останалото е кариес и пломба
Ми рибата тон е 3 97 филе в собствен сос консерва, а вратни пържоли 3 излязоха 5 лв Wink
Отказах се от тях - тази вечер само на салатка.
Ми подписа може да е дразнещ, но е професионално изкривяване с тая филология 2 години дето ми я блъскат в хубавата етнология.
Не че съм факир в писането и граматиката, но чак такива елементарни неща ме влудяват Simple Smile

# 475
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Толкова ми е сдухано с това заминаване на дъщерята, че не знам как ще преживея тази раздяла!
На сина приятелката заминава утре рано за Англия да учи  и той се е сдухал и изобщо тъпо!
И мойта най-добра приятелка е в Канада и не сме се виждали от миналото  лято - само на скайпа и мейли - почти всеки ден!
С килата - ами все същото , за сега съм без прегрешения!
За  Дюкан - определено има полза, но аз издържах около месец-два - добивам езин метален вкус от месото и някак си ми е едно особено, но всеки е различен и трябва да се опита!
Пишете  нещо за срещата!
Целувки на Ванчето и бързо оздравяване!

# 476
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

За Айя и аз се оглеждам.И за Коконата също.  smile3548

 и после върви и не вярвай в силата на мисълта  Shocked  Shocked  Shocked
 и що ви бяха нацупондрени малките сървайвърки, а А?  newsm29

 пу-пу ,пък хубавици като майка си

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 14:57 от Арбанашка кокона

# 477
  • Мнения: 2 487
   И стига сте ме припирали за снимки  Crossing Arms
   Когато , тогава  Naughty

   Много са и няма  кой да се занимава с тях сега.

   Много ми е заето . Куп задачи имам градски , а и на село ходя.
   Ще речеш , че не четири дни , а четири месеца ме е нямало  ooooh!

    Верно ли са казали , че в началото на октомври щяло да вали снаг Shocked
    Или дружките ме поднасят , като знаят , колко ми е важно времето  newsm78

   На всичкото отгоре трябва и да отслабвам  Mr. Green
   Нали ви казах , че на втори съм на жив концерт   Party
   ТРЯБВА ДА СЪМ ОЩЕ ПО-ХУБАВА  Mr. Green

   Днес се справих с разтоварването до някъде  Laughing
  Утре ще е по добре.
   Пък и зависи какъв ще е резултатът сутринта.

   Ей , Коконата да не мята маркучи , ами да показва , тя по- разтропана  Hug

   Аз съм така - девет дена път с камили  Mr. Green
  ще траете

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 05:24 от Айя

# 478
  • Мнения: 5 873
Добро утро. Heart Eyes

Еви, целувки и на теб и  Hug
Айче,дават го топъл октомври. Виж тук


За Айя и аз се оглеждам.И за Коконата също.  smile3548
и после върви и не вярвай в силата на мисълта  Shocked  Shocked  Shocked

Нали?  Joy Joy Joy

Пък малките кокони колко са  пораснали   Heart Eyes;станали са освен още по-хубави и срамежливи.(като майка си ) Grinning

# 479
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!
Виж ги ти - не стига, че ходили и си почивали, ами и снимки не дават.  Crossing Arms  Ние може и да изтраем, ама на вас не ви ли е неудобно  Mr. Green   
Да кажа, че всичко ми минава супер - няма да е вярно. Но съм непоколебима и вярвам, че все по-добре ще става.
Килата няма да ги удържа баш като досега - някое и друго ще ми се метне отгоре, но трябва да мине малко време, да се стабилизирам, че да ги подхващам и тях отново. Здраве да е!
Санитке, честито зъбче! Ако е качествено - не е скъпо! А пържолките не трябваше да пропускаш.
Уморено ми е, но и работата не търпи повече отлагане.
Айде, прекрасен ви уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт