Прехвалената Мустела ;(((

  • 2 796
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 733
Рано ми е да знам за това мазило, но може да е като при нас големите да имат алергии към някоя от съставките. Аз например имали алое вече сам като незнам какво цялата сам изпришена и ужааааасссссссс  #Crazy #Crazy #Crazy Може това де е причината  Thinking

# 16
  • Мнения: 5 183
Аз пък към много доволна точно от този лосион на Мустела.  Вероятно си зависи от бебенцето и поносимостта му към определени продукти.

И аз съм много доволна от Мустела. Това ще да е - непоносимост или свръх4увствителност към някоя съставка .... или изобщо към такива мазила...

# 17
  • Мнения: 2 047
  С този от едно мазане на ръцете ми се появиха ситни пъпки, а нямам чувствителна кожа или нещо такова.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз ползвам за малкия Мустела Стелатрия и съм пове4е от доволна  Peace

# 19
  • Мнения: 4 629
Мира съжалявам, че така се отразява на бебето ти този лосон. Това не значи, че не е хубав. Има много доволни от него мами и бебоци  Wink. Аз лично го намирам за страхотен

И аз да се оплача, от лосиона за тяло Нивеа - уж за бебета, а като си намазах ръцете и си пипнай неволно очите - лютииииииии, не се трае.
Горкото ми бебе, на какво съм го подложила.  Cry

Ти на бебето и ръцете ли му мажеш? То мисля, че на опаковката си пише да се избягва контакт с очите. А е логично, че, ако мажеш и ръцете бебо може да си потърка очите с тях Rolling Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Съжалявам за случилото се, важното е, че сте открили причината.
А за Мустела - ползвам три продукта от серията, от които единият е лосион за тяло и мога да кажа само, че съм мнооого доволна, кожата на бебо е перфектна.

Същото Simple Smile!
/Мишо е доста алергичен и със сериозен атопичен дерматит/

# 21
  • Мнения: 6 206
Въй, това от Мустела не съм го очаквала...
Уж скъпо, уж хубаво, пък каква стана тя.
Затова все си повтарям аз - колкото по-малко химия, толкова по-добре
Мойто дете ни мокри кърпички е видяло, ни кремове против подсичане, на един шампоан и олио е изкарало откак се е родило.
Другото си седи пълно.

# 22
  • Мнения: 382
И азсъжалявам,че така се е получило при вас,но това съмсем не означава,че на всички бебоци така действа.Аз лично ползвам почти цялата серия-гела за къпане-коса и тяло,въпросният лосион,колд-крема,имахме и шампоана срещу кориците по главата,от всички съм супер доволна.А стози шампоан и малкото корички,които имаше се изчистиха и му деистваше идеално.След раждането бях решила да го мажа с мас newsm78,след две мазания детето беше цялото в обрив

(маста беше специално приготвена за случая)След това започнах Мустелата,та идо сега.За мен е супер,а и ме кефи много как мирише  bath1







0

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо също се изрина от Мустелата и понеже първоначално незнаехме от какво е минах на диета спряхме мазилата и другите работи,няколко пъти се разходихме до педиатърката за да останови от какво е и нищо
скоро пак извадих крема и реших да го мацна пък ако се изпъпчи ще знам че е от Мустелата е така и стана,малки червени пъпчици...

# 24
  • Мнения: 951
Ползвам Колд Крема и съм много доволна.МАМАРЕНИ,и аз много харесвам мириса на серията.И шампоана го ползвам-също съм доволна!Явно е до бебе.
Предполагам,че фалшификацията засега не е вероятна,защото продуктът е нов за българския пазар,нооооо знам ли...  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Много съм доволна от серията на Мустела - Стелатопия и това, което ви се е случило ме изуми. Явно към някоя от съставките имате непоносимост.

# 26
  • Мнения: 590
Преди да родя различни лекари ме предупредиха, да не използвам козметика до 3-4м.
За мазане - само преварен зехтин.
Тук много мами гракват, че зехтинът е за салати, а на пазара има прекрасна бебешка козметика.
Истината е, че повечето бебета нямат проблеми, но когато се случи е много неприятно.
Аз от Мустела съм много доволна, но този лосион сме го ползвали след 4-5м.
За бебета предразположени към дерматити, дерматолозите препоръчват продуктите на Био Дерма. От всичко предлагано на пазара те са с най-малко химия.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 708
Преди 2 седмици и моята дъщеря се изрина от лусиона на Мустела (току що отворен, в годност) след второто нанасяне. Оправи се със стелатопията пак на Мустела  #Crazy Сега пак я намазах с лусиона и пак е леко изрината, вече знам със сигурност че е от него

# 28
  • Мнения: 1 045
Няма значение дали е Мустела, Клоран , Бочко или каквото още има на пазара. Всяко дете понася по различен начин козметиката , независимо дали струва 2 или 200 лева !

# 29
  • Мнения: 440
Този за след раждане ми понесе супер. Верно че се изръсих доста, но си струва всеки лев, целулита ми почти изчезна, да не говорим че задника, краката и корема ми изглеждат по-добре от преди бременноста.

Общи условия

Активация на акаунт