Темата на ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мами, с малки бебета шавливи и засмяни!

  • 35 540
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Здравейте,
Разгледах страхотни снимки-блестяща сватба, интересно пътуване...Добре сте си прекарали!
Чаена, Честита годишнина! Желая ви от сърце любов и разбирателство!
За нощното будене, имаме периоди в които се буди често през нощта, но от 4-5- дена спи по цяла нощ до 6ч.Вечер му давам мляко около 120-140 мл. когато се буди.Пробвах да го лъжа с вода, сок но само се изтормозих. Ако го взема да спи при нас, не мога да мигна цяла вечер-той се върти, хленчи насън и мисля,че не му е по-добре. Явно буденето си е период, който ще отмине.
За зеленчуковите пюрета искам да попитам: Слагате ли в тях сухар или хляб или само зеленчуци ?

# 46
  • Мнения: 53
Здравейте момичета
Ние се завърнахме от Гърция.Беше прекрасно там,е,не беше точно почивка за мен,ноооо...подробности...
Ето малко снимки да ни видите в целият ни блясък Laughingи отивам да ви чета






Хайде,чао за сега,че много сте писали...няма изчитане Grinning


# 47
  • Мнения: 2 013
Привет.
Ужасно студен ден  cold
Честита годишнина Аги.Пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много любов!  Two Hearts
Бързо да се оправяте.  Hug
milen4eto78 страхотни снимки.Личи и на Катенцето,че е много щастлива.Какви усмивки само  Heart Eyes
Добре дошли на завърналите се  Hug
Всички болнички да се оправят бързо!  Praynig

Вчера за пръв път дадох на Биси кисело мляко,направо от кофичката.Много и хареса.Също така пробвах да и направя каша от АМ с бисквитки,и това много се хареса.
Тази нощ пак беше неспокойна и се буди няколко пъти,но беше по-добре от оня ден,когато не ни остави да мигнем.  Laughing
Е,това е от нас за сега.

# 48
  • Мнения: 2 149
Ахамммм, Дидо е я ка хрема милия - доки каза чисто дишане, леко зачервени дъги на гърлото - промиване на носа, капки и вит Ц с вода, защото то него се подкиселявала урината и не е много безопасен. Баткото - същата картина.
З мен да не говорим - АБ , хапчета за кашлицата, вит Ц отново.

Благодаря ви за милите думи. Май ще трябва да си ги чета в тежък ден, за да ми обясняват кое, как и защо  Hug

Милинче, много красиви снимки. Малката е страхотен бонбон!

Ще легна, да подремна, да видим дали ще имам успех.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Velizara, чисти ги давам зеленчуковите пюрета.

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Ние отидохме на РД на мама уж за един ден, а се прибрахме чак днес.Добре си изкарахме. Починах си малко, а и за бебка беше интересно.
Най-новото при нас е, че малката ни принцеса вече пълзи и то доста уверено. Край на временното ми спокойствие - кабелите са ни най-любими.
Храната от детската ни кухня много се харесва на малката-дано да е така и занапред  Peace
Отново се нагледах на страхотни снимки, а поводите още повече. Няма да честитя поименно на всички да не пропусна някои, но на всички пожелавам много здраве и още много щастливи поводи за празнуване!   bouquet

# 51
  • Мнения: 329
Здравейте момичета!
Отдавана не съм писала, но редовно ви чета.
Честито на всички, които са имали повод да празнуват през последните дни! Бъдете здрави и щастливи!
Видях прекрасни снимки на красиви декемврийчета и красиви мами и татковци.
Ние сме добре. Макси има първо зъбче от седмица. Вече лази уверено и се изправя по мебелите и всичко, което става за подпиране. От 1 месец ака само в гърне. Бърбори много и аз чух преди време прекрасното "ма-ма" и беше много приятно нищо, че съм наясно, че нямаше представа за какво говори  Laughing Сега е на вълна та-та и де-де, но с английско произношение  Wink
На 5 септември Макси стана християнче в деня, в който навърши 9 месеца.
Ето малко снимки http://maximdonov.multiply.com/photos/album/9/Maxis_Christening_05.09.09
Хубава вечер и спокойна нощ от нас!  Hug

# 52
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Гери прекрасни снимки! Hug

# 53
  • Мнения: 19
Сядам днес да драсна някой ред и да ви почерпя за нашата месечинка. Днес ставаме на девет месеца. Гледах във форума темата на септемврийките и не мога да повярвам, че скоро и ние ще пишем в подобна тема. Почерпете се за здраве на Митака.



Усмихнат ден и честито на всички други празнуващи.

Wondergirl много ви е сладко християнчето. Да расте здраво и да стане разумен млад мъж, който повече да ви радва и маааааааааалко да ви ядосва от време на време.  bouquet

# 54
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Добро утро!

Честита месечинка на Митачето! Благодаря за обилната почерпка!

milen4eto78 много сте хубави с Кати!

velizara_82 давам ги чисти зеленчуковите пюрета, но с удоволствие си хапва коричка хляб!

budape6ta3 радвам се, че сте изкарали хубово! И аз съм чувала за този хотел, че е страхотен!

# 55
  • Мнения: 2 013
Добро утро.
Честита месечинка на Митаче,да е много здравичък и послушен.Karacheviyska страхотна почерпка.
velizara_82 и аз давам зеленчуковото пюре чисто.  Peace
Гери честито ви християнче.Прекрасни снимки,а Макси е много красив малък мъж.  Heart Eyes
Браво на него за гърнето.
Аз имам чувството,че никога няма да свършим голямата работа в гърне.Като я сложа и тя седи 5мин и се изнервя,започва да се опъва и я вдигам и така.Само пишка в него...  Tired

# 56
  • Мнения: 80
 Hug Здравейте! Ние се завърнахме от морето, на Краси много му хареса. Много смело влизаше във водата, нищо че го заливаха вълничките, той им се радваше. По-късно ще се опитам да кача снимки, не знам как точно става.

# 57
  • Мнения: 1 152
Привет!  Grinning

Аууу, този студ така ми напомня за идващата зима... Sad

Честито християнче, wondergirl ! Много сте хубави!  Grinning

И ние вече си имаме гърне и резултатите са повече от добри, поне за сега нямаме пропуск. Много й харесва да стои на него, но крачетата така сладко й висят във въздуха още.  Laughing Laughing Явно е малка, защото на гърнетата на Чико пише 18+ Joy Joy Joy
♥Rbaby1♥ първата ми работа сутрин е да сложа Кари на гърнето и няма и минутка е готова, но тя си е редовна по това време обикновено. Така, че ако Биси има обичайно време за това, възползвай се.

# 58
  • Мнения: 2 013
Аууу, този студ така ми напомня за идващата зима... Sad

А на мен за първите рождени дни на нашите съкровища.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Така, че ако Биси има обичайно време за това, възползвай се.

За съжаление всеки ден ака по различно време и никога не мога да улуча момента.Издебвам я като започне да се напъва,но докато свалим памперса и седнем,то вече и е разминало.Браво на Кари,че с кеф си седи на гърненцето.  Hug Бързо е разбрала какво се прави там.  Simple Smile

honda_vti добре дошла,чакам снимки!  Peace

# 59
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 673
Steil как сте с малката Елиза! Hug

Общи условия

Активация на акаунт