Лекарите в Пазарджик - 5

  • 94 564
  • 762
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 1 350
уФФ,доживях и аз да видя коя е тази Генчева ooooh!
Добре ,че само на снимка !
Момичета да попитам ,някой ходил ли е в Св.Екатерина при д-р Младенов.Мисля ,че идва от Пловдив.Ще оперира майка ми от миома в началото на януари и въпреки ,че искам да чуе и друго мнение тя се е запънала ,че иска той да я оперира .
Та ,някакви мнения за него Tired

# 152
  • Мнения: 146
Мога само да похваля и препоръчам д-р Сулев-уролог.Много добър специалист. smile3501

# 153
  • Мнения: 3 484
Мога само да похваля и препоръчам д-р Сулев-уролог.Много добър специалист. smile3501

Мими, де го този лекар? (Щото вече почти ги знам по България Confused)

# 154
  • Мнения: 171
Димитър Попов в болницата / Вива/ , не в Хигия.

mother-of-pearlS , не съм заклеемила Чолаков като непрофесионалист, иначе защо ще ходя пак при него !? Забравената марля е много опасно, защото тя задържаше лохиите вътре и можеше да получа сепсис.......

След малко ще ходя при него. Момичета стискайте палци всичко да е ок. и да видим сърчицето на бебо.

# 155
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Мога само да похваля и препоръчам д-р Сулев-уролог.Много добър специалист. smile3501
И аз искам да знам къде е този доктор,повече от 10 години страдам от сериозни проблеми с бъбреците но въпросният лекар го чувам за 1 път.

# 156
  • Мнения: 3 484
Щастливка , ще чакаме да се похвалиш

# 157
  • Мнения: 2 070
Мечка Малинарка , честит рожден ден!



извинете за спама Wink

# 158
  • Мнения: 171
Ще се хваля след 10 дни живот и здраве, сега с половин уста  Wink. Сега се видя само сакче с ембрионче, но не и сърчице......

Честит рожден ден Мечка Малинарка , желая ти много здраве, щастие и любов!!!

# 159
  • Мнения: 1 938
Ще се хваля след 10 дни живот и здраве, сега с половин уста  Wink. Сега се видя само сакче с ембрионче, но не и сърчице......

Стискаме палци! Hug Hug Hug

# 160
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
И от мен едни стиснати палци Hug

# 161
  • Мнения: 343
Щастливка честито и от мен HugПри Чолаков отидох деветия месец и се побърка да ми пуска иследвания аз бях с анемия така че ти си искай всички които трябва а той ще ти ги пусне  Hug

# 162
  • Мнения: 3 484
И аз стискам палци (и без друго честичко ги стискам от болка Mr. Green Wink)

Благодаря  bouquet

# 163
  • Мнения: 89
Ще се хваля след 10 дни живот и здраве, сега с половин уста  Wink. Сега се видя само сакче с ембрионче, но не и сърчице......
Успех!!!  Hug

И аз да споделя мнението си за д-р Чолаков, избрах в крайна сметка него, докато се реши проблема с д-р Стоянов, надявам се да стане скоро. И така много съм доволна от Чолаков - много е внимателен и обяснява всичко много подробно, пита ме дали скора са ми пускани изследвания, няма да имам проблем и с удължаването на болничния и т.н. Общо взето първото ми впечатление е положително.   Laughing

# 164
  • Мнения: 9
Здравейте! Не знаех, че има тема за лекарите в Паз-к.
От месеци имам нужда от дерматолог. Но още не съм си избрала.  Някакви препоръки за добър професионалист?   По кожата най-вече на главата и тялото ми се образуват червени петна, които стават на груби кожички и стоят по месеци. Насочила съм се към д-р Захаринка Тачева от "Ескулап". Някакви препоръки за дерматолог, който си разбира от работата?
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт