Лекарите в Пазарджик - 5

  • 94 564
  • 762
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 484
Много е интелигентна и възпитана....Не знам...просто от нея лъха нещо, на което човек може да се довери.

# 181
  • Мнения: 1 938
п.с. да похваля РО към МБАЛ Пазарарджик за "ден на отворениете врати"   bouquet

Ден на отворените врати в Родилно отделение на МБАЛ Пазарджик
 Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 14:51 от Nellina

# 182
  • Мнения: 3 484
На мен ми дава счупен линк Rolling Eyes Mr. Green

# 183
  • Мнения: 1 938

Залепих парчетата. Mr. Green

# 184
  • Мнения: 3 484
 Joy


http://pazardjik.snimka.bg/daily/mbal-pazardjik.438445.15729352  Бррррррррррррр! Мамо маааа! ooooh! Sick Mr. Green Моите и двете от първи бокс изскокнаха. Момчетат, знаем, излизат от втори стол Joy

http://pazardjik.snimka.bg/daily/mbal-pazardjik.438445.15757332 Тук е бебешката реанимация и Апгар, нали Rolling Eyes

# 185
  • Мнения: 1 938

Да, така е. Само дето Апгар я няма. Laughing

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 20:24 от Nellina

# 186
  • Мнения: 1 350
Сега идвам от преглед при една много мила лекарка ,д-р Андовска в Св.Екатерина.
Съвсем случайно попаднах на нея ,тя беше дежурна на кабинет.Отидох там ,защото бях сигурна ,че се разболявам от нещо ,от някакъв грип Rolling Eyes
След като видя ,че съм много разтревожена ,ме успокои ,прегледа ме много обстойно,увери ме ,че съм добре и ще всичко се дължи на бременността ми....дано да е била права ,но все пак я хваля ,защото подходи много човешки към мен!

# 187
  • Мнения: 3 484
Апгар е женска Mr. Green

Данче, болна си.....от бебе Laughing Hug

# 188
  • Мнения: 1 350
Да,сега след като говорих и с други бременни се чувствам меко казано глупаво ,но ако не бях отишла да ми ударят една слушалка сигурно щях да си мисля кой знае какви глупости ooooh!
В този ред на мисли искам да се сложа в чернния списък личния ми лекар - д-р Симидчиев ,защото днес пак не реагира адеквтно според мен.Ако не бяха близки приятели с майка ми ,досега отдавна да съм го отсвирила. Tired

# 189
# 190
  • Мнения: 941
Дани , докато  бях бременна със сина си бях с постоянна хрема, запушен нос и кихане...до припадък....добре , че тогава нямаше такава истерия около вируси, грип ...
Важното е сега да си спокойна... Hug

# 191
  • Мнения: 89
Дани, много хубаво, че не е грип и, че докторката те е успокоила. Ти кога щеше да ходиш на фетална морфология в Пловдив? Да ни се похвалиш, ако има новини.  Laughing

# 192
Доктор Стоянов е чудесен лекар. Много прецизен в работата си и изключително човечен и добронамерен към пациентите си. Ако тръгне подписка в интернет в подкрепа на д-р Стоянов с удоволствие ще я подкрепя.
От благодарна пациентка .

# 193
  • Мнения: 1 938
Ако тръгне подписка в интернет в подкрепа на д-р Стоянов, с удоволствие ще я подкрепя.

Тя сама не може да "тръгне".

# 194
  • Мнения: 3 484
Аз също бих я подкрепила, без да съм негов пациент Peace

Общи условия

Активация на акаунт