КГБ=Клуб на готините баби - 85

  • 38 339
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549


Да, на морето вали вече.Гърми,трещи -даже и захладня.

# 16
  • София
  • Мнения: 16 003
Да, на морето вали вече.Гърми,трещи -даже и захладня.
Познаха синоптиците.
Идва есента, а кога беше Нова година. Много бързо минавт дните и стават години.
А за ралитата с мотори на булеварда - няма смисъл да викам полиция - автокъщата е основен спонсор на районното. Дават им безплатно гориво и ползват техни коли. Дали ще им направят забалежка.  Пробвали са съседи - от МВР искат  човека, дал сигнала да се яви за да направят забележката  заедно.

# 17
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Заспала съм и дъжда и гръмотевиците ме събудиха.Страхотен дъжд се изсипва.Концертаджиите са били май много,защото образуваха колони на излизане от града.Ели била на сухо под някаква козирка и ще чака дъжда да спре.Къде ли се моли да вали до сутринта. hahaha

Софиянки,направо се чудя.Веднъж при вас да не вали newsm78.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 739
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers RoseБог да прости починалите!
   Чак сега разбрах от вас и се ужасих. Днес не сме пускали телевизора,нито радио-нали се събрахме и Вики ни беше център на вниманието.Отначало беше омърлушена от пътуването/повръщала в колата/,но после се посъвзе и изкара целия репертоар от магарийки.Оставиха я при мен в хола,докато си подредят багажа.Играхме на такси-тя върти волана,а аз се возя до нея с два заека,една мишка и една кокошка/плюшени/Обаче няколко пъти ме мести ту отляво,ту от дясно."Ти кук..."/ти тук.../
    Зиче, благодаря за новата темичка.Много е хубава алеята с пейката,иска ми се да седна.
    Лека нощ и сладки сънища!

# 19
  • София
  • Мнения: 472
Moмичета, много мъчно ми стана за загиналите в Охрид. Кой знае как някои са събирали месеци наред парички за тази екскурзия... Човек не си знае съдбата от какво да се пази.
 БОГ ДА ГИ ПРОСТИ! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Зиче, аватара ти е готин, остави го. Благодаря за новата темичка!!  bouquet Hug
Яжке, завиждам ти! Моите утре заминават за Гърция. А малкия се стяга да си ремонтира и обзавежда апартамента. Ние продължаваме да стягаме апартамента за под наем -постоянно изкачат нови работи.
Пак заспивам от умора.
 Лека нощ и приятни сънища! smile3524  sleepuu

# 20
  • Мнения: 549
Добро утро.


Спокоен ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро!



Докато нямахме нет вие и нова тема сте спретнали  Grinning

Зиче,благодаря.    bouquet Както винаги  е разкошна. А стихотворението ме разби направо. Кой е автора?

svetlaibobo , мерси за закуската и кафенцето.

Аз вчера цял ден работих служебна работа и днес продължавам -  #Cussing out  Добре , че захладня малко. Но тези зето са на морето, вкл. и внучката ми . Като бяхме на Рибарица пак беше лошо времето, сега пак - дано им се оправи по-бързо.

Бог да прости починалите в Охрид!  Flowers Rose   Flowers Rose Напоследък все около големи български празници стават такива нещастия  newsm78

 и все пак

Честит празник - 124 години от провъзгласяването на Съединението!
   


# 22
  • София
  • Мнения: 16 003
Добър ден от студена и мокра София.
Честито  Съединение на България!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПРИВЕТ ОТ ХЛАДНИЯ ПЛОВДИВ  Hug Hug
ЕЕЕЕЕЕ ДОЖИВЯХ ХЛАДИНА  Party Party
Тъй като ми харесвате аватарчето го оставям  Crazy 
ЯЖКА радвам се за щастливият ти ден вчера. Hug
РИМАР автора на стихотворението е неизвестен поне от там където го намерих няма автор  newsm78 Но много истинско и вярно  е написано Peace Peace Peace

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  Hug Hug Hug
СЕГА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ПРОХЛАДНА НЕДЕЛЯ  Hug Hug


# 24
  • София
  • Мнения: 98
Зиче, при вас може и да е прохладно, ама тука си е направо студено    umbrella
Честит празник , вчера правих компоти от круши, един познат ни даде цяла касетка, днес мисля сладко да направя, а има и домати и чушки, ще направя лютивка, ако ми остане време и паприкаш, много лесно правя зимата ядене като сложа бурканче паприкаш, ако трябваше да купувам продукти сигурно щях да го отложа ама като ми ги дават, а и в градината ни има много чушки тази година, лютите са по малко от предишни години , но за сметка на това по качествени  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 375
                 Добро ютро и от мен!  bouquet
                 Сега вече имаме всички неприятни екстри на есента - дъжд,студ и вятър.
                 Аз ви желая хубава , златна  и прохладна есен!Има още време да става студено . Laughing
                 Хули,пиши когато искаш и каквото искаш,но моля те,кажи как са твоите три прекрасни внучки!Нали не бъркам ,че беше бабка на момиченца? Laughing Поне ни припомни на колко годинки станаха и в кой клас са вече бабините слънчица! Peace
                 Аз понеже се излежавах до сега отивам по етажите да ги видя моите палавници. Laughing Вчера нахлуха маскирани Любчо-катерица и Неда-звяра от"Красавицата и звяра".Гонят дядо си , а той писка и бяга  Joy Joy Joy Неда си сваля шапката-маска и вика "Деди не се бой,аз съм Неда не съм звяр" Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 11:22 от Didia

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАРГИ тука е студено за другите ,например моят мъж де облече като за зимо време а аз съм с къси панталони и потник отворила съм всички прозорци и врати  Mr. Green Mr. Green Mr. Green искав студено да ми стана нооо...нъцки  Mr. Green Mr. Green тус тамън си мие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тука също вали и гърми .. Wear Umbrella
Аз вече не правя буркани Марги всичко режа и в пликчета във фризера паприкаш само микс за супи или манджи не си струва да се плескам с буркани .Като извадя си преценям колко да си сложа в яденето отчупя си и другото си го пребирам. Peace

ДИДЕ писали сме заедно  Hug Hug Hug Вземи да си окротиш дзевовете в къщи стига са плашили дедко  Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 11:09 от ЗИЧЕ

# 27
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Безкрайно ме трогнахте с това че се бяхте сетили за рождения и именният ми ден макар че напоследък ангажиментите са ми в повече и не успявам да пиша  Sad
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виждам че всички сте в добро здраве и още по подмладени
ОБИЧАМ ВИ и понеже и днес имам повод да почерпя та реших с един куршум да трепна три заека  (рожден ден , имен ден и годишнина от сватбата )
Преди 11 години на тази дата се омъжих за най прекрасният мъж на света
ЗАПОВЯДАЙТЕ на масата

 
   
       
 
   


 newsm51 newsm51 newsm51ОБИЧАМ ВИ newsm51 newsm51 newsm51

ЗА ВСИЧКИ

# 28
  • Мнения: 7 375
МИШИ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!!ИЗБРАЛИ СТЕ МНОГО ХУБАВ ДЕН ,НЕКА ВИНАГИ СТЕ ЗАЕДНО И ДА ЗАПАЗИТЕ ЧИСТОТАТА НА ПЪРВАТА СИ ОБИЧ,ДА ОСТАРЕЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ОТГЛЕДАТЕ СВОИТЕ ПРЕКРАСНИ ДЕЦА С ЛЮБОВ , ТЪРПЕНИЕ И СПОКОЙСТВИЕ ,И ВНУЦИ ДА ДОЧАКАТЕ!!!


МИШИ,ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСЕКИ ДЕН ,КОГАТО ОТВОРИШ ОЧИ,ДА ЧУВАШ ТЕЗИ ДУМИ,ПРОШЕПНАТИ ОТ НАЙ-ПРЕКРАСНИЯ МЪЖ НА СВЕТА!!!


Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 11:40 от Didia

# 29
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет банда.
За някой хладно,за някой топло,а на мен си ми е студено.
Излежавах се до късно и сега с всичко съм назад.Ще наваксвам на бърз ход.

Миши,с най прекрасният мъж на света,изживейте най прекрасните и щастливи мигове в живота!

Честито !

Лек,приятен и усмихнат ден на всички !  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт