Излизате ли с бебоците когато времето е лошо?

  • 8 888
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Излизала съм. Моето бебе е зимно. С изключение на силните бури само когато е имало мъгла съм се въздържала.

# 16
  • Мнения: 423
Излизаме по всяко време, като беше по-малък и се возеше в количката, облечен, дъждобрана и на вън. Сега като не ползваме количка избягвам вятъра, мъглата  и дъжда. Моят син също е зимно бебе и на 20тия ден беше на вън. Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дъщеря ми е зимно бебе излизали сме и излизаме в лошо време, само ако е мъгливо избягвам.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Проблем ще има ако стои през повечето време в уютно отоплена стая.


 Peace PeaceСъгласна съм.

# 19
  • Мнения: 4 615
Дребосъчка се роди на 13.09, изписаха ни на 18-ти на 20-ти вече  бяхме на вън. От този ден на татък не се е случвало да пропускаме разходка. 2 пъти времето беше ужасно и не предполагаше разходка дори и с дъждобран тогава обикаляхме големите магазини и седяхме пред входа за по 10-20 минути.

# 20
  • Мнения: 479
Само във влажно време не съм я извеждала. Като духа вятър, дъждобрана върши работа. Иначе миналата зима спеше стабилно на балкона, по 2-3 часа, а вътре трудно по повече от 1,5.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 009
Косьо е роден през ноември и цяла зима го извеждах. Не сме излизали само като има мъгла. Иначе сняг и вятър не са му пречили - под дъждобрана му е било по-уютно отколкото на мен.

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Извеждам когато времето позволява.
Когато имам работа някъде, а времето е лошо с колата.

Нека въпросът ми не прозвучи като заяждане, ама къде ходите когато е студено или вали, а вие сте сложили дъждобраните на количките и се разхождате? Какво, правите тигели на улицата или...?
Пак повтарям не се заяждам. Любопитно ми е.

Аз лично когато е лошо (пък билото то само студено) предпочитам да не излизам. На самата мен не ми е комфортно, камо ли за детето.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 856
Налагало ми се е да излизам в дъжд и сняг с количката. През повечето време дъждобрана върши чудесна работа. Пази и от вятър.
Под дъжд на разходка не съм излизала.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568

Нека въпросът ми не прозвучи като заяждане, ама къде ходите когато е студено или вали, а вие сте сложили дъждобраните на количките и се разхождате? Какво, правите тигели на улицата или...?
Пак повтарям не се заяждам. Любопитно ми е.


Обикаляме с едни приятелки ентусиастки парка Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 708
Миналата зима не извеждах детето често,беше ме обхванала някаква параноя,че ще го простудя(все си мислех,че на мен като ми е студено на нея също  Rolling Eyes),но за тази зима вече е по-голяма и ще излизаме,когато позволява времето.

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 18:55 от Синя птичка

# 26
  • Мнения: 1 672
когато е студено сме излизали.Дори и когато е духало пак,слагам дъждобрана и така не е имало проблем,когато вали сме пропускали разходките

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Нека въпросът ми не прозвучи като заяждане, ама къде ходите когато е студено или вали, а вие сте сложили дъждобраните на количките и се разхождате? Какво, правите тигели на улицата или...?
Пак повтарям не се заяждам. Любопитно ми е.



Ами понякога слагам дъждобрана и обикаляме улиците, друг път отивам до супермаркета да напазарувам.Дори и за малко навън на детето му харесва.

# 28
  • Мнения: 266
Моето бебе също е на 24 дни и всеки ден спи навън, но днес не съм я извеждала. Надявам се времето да да се оправи следващите дни. И през зимата смятам да я извеждам когато времето позволява.

# 29
  • Мнения: 2 374
Стига да не вали извеждам,ако духа слагам дъждобран.

Общи условия

Активация на акаунт