Есента иде и не пита, ФЕВРУАРЧЕ на мама показва как може да рита ! (18)

  • 10 258
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 304
Моя приятелка си е купила страхотна количка на Бертони с 4 колела-2 по-големи и 2 не толкова големи,с олекотена рамка и т.н. като само няма столче за кола за 370лв.Аз я подкарах на ена разходка и искам да ви кажа,че си е живо удоволствие и буквално се управлява с 2 пръста.Мисля ,че каза че я е купила от Пинокио в Дружба,но ще излъжа.Определено ще търся нещо такова.

# 226
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да но с предни двойни,по лесно се управлява,пък те може и да се застопоряват,да не се въртят.

# 227
  • София
  • Мнения: 6 011
Да но с предни двойни,по лесно се управлява,пък те може и да се застопоряват,да не се въртят.
То и предните единични са въртящи, които могат да се застопорят, аз само за такива пиша, не за статични. Peace

В Пинокио имат доста богат избор на колички.  Peace

# 228
  • Мнения: 85
Да Ника, и аз имах в предвид точно такива колела,а и дръжката се съединява и пак си става цяла Simple Smile..но не видях дали се слага зимен кош  newsm78 и не е ли по-добре примерно да е само с един кош който с лека трансформация се превръща в летен/зимен?  newsm78 Че като ги гледам какви цени са всички части ако трябва да се купуват по отделно  #Crazy
 

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 15:44 от missmall

# 229
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Да  предни единични въртящисе е по удобно Peace
А и някои зимни кошове не могат да се повдигат отзад на гръб4ето,като по4не да се слага по малко полулегнало няма да е удобно.

# 230
  • София
  • Мнения: 6
Моми4ета супер сте Simple Smile

Ника аз съм бутала на приятелка коли4ка с 2ни колела и така съм се ядосвала 4е съм си казала такава никога!!!!!!!!!!!! Много е гадна!! Искам с големи едини4ни колела, комбинирана и стол4е за кола, ние сме от пътуващите и не ми се иска заради бебето да спрем да ходим насам натам! А съм категори4на 4е в кола ще стои на стол4е и като видя колко деца има дето се разхождат свободно на задните седалки яд ме хваща!
Като влязох в премаман и като видях то4но това кето искам др коли4ки някак не ми харесват  Joy  и май от там ще си купя, направо се влюбих  Heart Eyes  И плата е плътен хубав, о4ите ми останаха, само да мина в 7ми месец дай боже вси4ко да е наред и си купувам! Това е Joy

Ина4е линковете които видях много ми харесаха моделите супер са Simple Smile ве4е е въпрос на вкус и на ли4ни предпо4итания и аз искам дръгката да е цяла Simple Smile

Ами дано да родим здрави бебета пък коли4ки много, ина4е ве4е искам да се ражда и да си го бутам и гушкам и тем подобни.. още 4 месеца.... Crazy

# 231
  • Мнения: 85
А що се отнася за количките след дълго търсене в Интернет мисля, че намерих това което търся, остава само да я видя на живо за да и видя материята и няма какво повече да се чудя. http://www.hauck.bg/podr.html?id=94 , http://www.icoo.de/de/detail.asp?bid=52&artnr=326015&hid=2&uid=307 . Ще съм много благодарна ако някой разбира немски и ми каже дали мога да си я поръчам от немския сайт, защото със сигурност ще ми излезе по-евтино. Тук най-ниската цена на целия комплект която намерих е 788лв.
Ето този модел мен напълно ме устройва  Peace

# 232
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А що се отнася за количките след дълго търсене в Интернет мисля, че намерих това което търся, остава само да я видя на живо за да и видя материята и няма какво повече да се чудя. http://www.hauck.bg/podr.html?id=94 , http://www.icoo.de/de/detail.asp?bid=52&artnr=326015&hid=2&uid=307 . Ще съм много благодарна ако някой разбира немски и ми каже дали мога да си я поръчам от немския сайт, защото със сигурност ще ми излезе по-евтино. Тук най-ниската цена на целия комплект която намерих е 788лв.
Ето този модел мен напълно ме устройва  Peace
Наистина е хубав модела и цената е добра,дали ги има някъде по магазините да ги видя на живо.

# 233
  • София
  • Мнения: 166
А що се отнася за количките след дълго търсене в Интернет мисля, че намерих това което търся, остава само да я видя на живо за да и видя материята и няма какво повече да се чудя. http://www.hauck.bg/podr.html?id=94 , http://www.icoo.de/de/detail.asp?bid=52&artnr=326015&hid=2&uid=307 . Ще съм много благодарна ако някой разбира немски и ми каже дали мога да си я поръчам от немския сайт, защото със сигурност ще ми излезе по-евтино. Тук най-ниската цена на целия комплект която намерих е 788лв.
Ето този модел мен напълно ме устройва  Peace
Наистина е хубав модела и цената е добра,дали ги има някъде по магазините да ги видя на живо.

Сега разпитах и я има в  Магазин "От А до Я за Вашето бебе", Люлин 5, блок 549, но без кошчето за кола и струва 599лв.

Иначе тук http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-181_577-products_id-11049.html е целия комплект и ако ми хареса на живо ще си го поръчам с кошчето.

# 234
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен кошче за кола не ми трябва,защото имам от каката.Но за съжаление не съм от София и май няма да мога да я видя,ако някой я види да пише отзиви.

# 235
  • Мнения: 85
И аз съм на мнение, че трябва на живо да се видят да се побутат малко...по сайтовете ми харесват едни, а на живо други...В смисъл по сайтовете тези, които ми изглеждат огромни на живо са доста по-малки и удобни. Аз съм ниска и ще бъда голяма скица ако бутам количка чията дръжка ме подпира в брадичката...  Wink
 Ееее Sunny9 супер си  Hug

# 236
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз не съм от най високите и едрите и на мен ми трябва малка количка,наистина изглежда много смешно отстрани дребна жена с голяма количка и обратното.И искам да е лека все пак всеки ден по разходки,по 2 пъти на ден ще я свалям по стълбите и ще я ка4вам.

# 237
  • София
  • Мнения: 6 011
Да  предни единични въртящисе е по удобно Peace
А и някои зимни кошове не могат да се повдигат отзад на гръб4ето,като по4не да се слага по малко полулегнало няма да е удобно.
Според мен коша за новородено, или както му викаме зимен кош, не е задължителен. Но е мнооого удобен за зимни бебета, защото е супер-закътан и притесненията дали на бебето му е студено отпадат. Аз си правя сметката, че два пъти дневно ще излизам независимо от времето - за да водя баткото на градина и да го взимам.
Иначе ако количката има хубаво легнало положение, едно топличко чувалче ще свърши работа.
Иначе да, има кошове, на които гръбчето не се повдига, а има и доста любопитни бебета, които след определено време искат да поглеждат навън и така няма да е удобно, но пък и няма как да знаеш предварително какво ще ти е бебето. Моят син много лежеше, все си мислеха, че возя новородено, пък като доближат  - едногодишно вътре.  hahaha Нашият кош е с повдигащо се гръбче.
А кошницата за кола си е задължителна за мен. Ние без такова нещо не се возим от раждането до сега /вече е на столче за неговата възраст, естествено/.

# 238
  • Мнения: 703


Мимита,Шаманка,честита годишнина!
Пожелавам ви 100 години любов и романтика!

Обсъждате колички?
Моят съвет ,базиран на опита ми е да гледате да е възможно по-лека,да е проходима в нашите български условия/особено софийските/ и ,разбира се,да е с легнало положение за новородено.Също така не е за пренебрегване факта събира ли се в багажника на колата ви при пътуване,както и в асансьора/за ползващите/?Тъй като най-вероятно ще хванем и малко от края на зимата,кош за новородено за мен си е задължителен,значи най-добре е количката да е комбинирана!Иначе,модели и марки много!Само бих ви посъветвала да се спрете на нещо качествено,защото знаете,че евтиното винаги излиза скъпо!А и ми прави впечатление,че и Чиполино,Бертони и т.н.,които за мен са по-ниско качество китайска изработка,напоследък главоломно повишават и те цените!
Аз съм ползвала триколка/Куини/ и съм супер доволна.Стабилна е,много лека,много удобна!Но всеки сам определя критериите за себе си!

За усещането на бебчетата-не се притеснявайте,ако още не сте ги усетили,особено,ако ви е първа бременност!За всеки е и индивидуално!"Ако сте между щастливките, вашето кихане, кашляне или смях провокират слаб ритник или побутване. Повечето жени обаче не усещат бебето преди 17-18 седмица, а някои дори до 22 седмица. "
Иначе и аз,като Ника,колкото и невероятно да звучи,го усещам от 12-13 седмица.Писах ви за това,но все пак-ще раждам трети път и не мога да сбъркам с нищо вълшебството!
Но не се притеснявайте!Скоро такива ритничета ще чувствате,че ще подскачате чак!Поне аз бях така предишните пъти!Понякога дори съм се будила от това!

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 16:20 от AMORE

# 239
  • Мнения: 40
И на мен много ми харесват Куини-тата. Някой има ли представа на какви цени са ориентировъчно?

Общи условия

Активация на акаунт