LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 276
  • 673
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 936
Бебешките чорапогащници 15/18 за каква възраст са? И знаете ли има ли хубави сутиени за кърмачки?

# 241
  • sofia
  • Мнения: 183
 EmbarassedОще си чакам отговор да ми помогнете за размерите на стелки с номера 31,37,42 Hug

# 242
  • Мнения: 1 670
EmbarassedОще си чакам отговор да ми помогнете за размерите на стелки с номера 31,37,42 Hug
на кое? мога да дам само стелка на маратонки Пума, размер 31.- от край до край- 19.5см. а  там, до където е очертано за крачето е 18см.

# 243
  • Мнения: 1 670
Момичета, имам един въпрос...Искам да помоля тези от вас, които са взимали от големите номера на маратонки да ми дадът стелка.... Praynig  Един приятел ме помоли да проверя за номера, но аз даже не знам към кои да се насоча    newsm78 .Неговата стелка е 34см. . Вижда ми се множко, а в таблицата са само до 47 номер, та затова поне да се ориентиръм към кой номер клони....
Благодаря ви предварително       bouquet
да не би да има гршка  newsm78
моят съпруг носи 45-ти, стелката му е 29см,  newsm78

# 244
Извинявам се ако въпроса е задаван и преди, но немога да преровя всички страници във форума..
Искам да си поръчам маратонки адидас - 42 номер.. какъв номер трябва да гледам в сайта..?  newsm78

# 245
  • Мнения: 1 666
Бебешките чорапогащници 15/18 за каква възраст са?

За стъпало 15-18см!

# 246
  • пловдив
  • Мнения: 30
И двете сте подранили със заключенията.
20 дни са минали само. Твърде рано е да си отписвате поръчките.

Алекс, аз имам още една поръчка от същата дата, пусната един час по -късно и дойде преди две седмици. Вече повече от година пазаря от Ларедут и досега не ми се е губила пратка, но за всяко нещо си има първи път.

А нали знаеш за случаите, при които разделят една поръчка на две и двете части идват в разстояние на 2 седмици?
Опитвам се да кажа, че всички поръчки ще пристигнат.
И пак да припомня какво ми се случи миналата година - поръчка от средата на януари си я взех на 4-ти април.  Laughing
аз пък си чакам поръчка от 02 ЮЛИ и е няма,ама вече се отказах да чакам,търпението ми се изчерпа

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Брадичке, според мен ще се пъхнеш в чантето - не, че го имам, ама 14см. ми се струва, че е другото разстояние м/у дръжките (не това по дължината на чантата). Готино е, но имам подобно на Gabol в кафяво и черно, та тоя път ще се "озъптя" Mr. Green
И аз да те питам \искрено и лично\ за оная черната парка, дето я получи скоро - има ли някаква ватичка под подплатата или е само хастар? и стои ли вталено, или и с нея ще съм като тухла-четворка newsm78
Аз за 14-те см разбрах - именно за това разстояние питах, защото като събера дължината на дръжките и това разстояние получавам точно дължината на овала, където трябва да си вместя рамото и "ръчичката" (ще ми се да е ръчичка Embarassed). Нямам и не съм имала чанта, която да ми идва почти под мишницата и затова не знам дали ще ми е комфортно  newsm78 Пък за черната парка и аз искрено и лично да ти рекна, че това с изгледа на тухла-четворка или куршум (при някои) не е от дрехите, дето ги носим, ако мЪ рЪзбирЪш  Whistling Лекинко има стеснение в талията и надолу се разширява, ама в профил като се погледна все съм си в мебелната зона и аз  hahaha Иначе отпред и отзад като изглед бива  Flutter И ватичка има мъничко (за повече и не ламтя, първо защото ще ми се увеличат крилата от 4 на 5, пък и за морето не ми трябва), така че си топли парчицата и отново да се поентя "Много ми харесва"  Laughing
Брадичке, чантето ще ти е ОК според мен. Аз си я нося с кеф...Ако искаш, ще се снимам с нея (нарамена) довечера и ще добиеш представа  Peace
Много си гадна, значи - тъкмо с чиста съвест реших да я загърбя и ти влизаш в ролята на изкусител  Crossing Arms Метни едно фотодоказателство тогава довечера, ама искам чантата да е пълна, защото моите обикновено са с 2 кила боклуци вътре и затова си мисля, че с тази чанта през рамо, няма да мога да си пусна ръката долу изобщо и ще трябва да се чудя де да я дявам  Rolling Eyes Може би да махам на околните...

# 248
  • Мнения: X
Мале, голяма хвалба на тази парка...да взема да поръчам ОЩЕ една  Wink Шегувам се и на мен ми харесва. И аз щях да давам отзив, ама се заблях...Та, якето определено е вталено и аз не харесвам тези правите, дето хептен съм мебелна, както казва брадичка. Не съм го обличала с дебела блуза, но мисля, че ще е добре.
Брадичке, не съм гадна бе...аз да помогна  Embarassed Чантата е много хубава, та да се облажиш и ти, дет' се вика. А за пълнене, можеш доста да пълниш, че е голяма. Хихи, сега се сетих, че мога да се докарам с парката и с чантето отгоре и да се фотна  Mr. Green

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Ти пък сега - нали знаеш, че се майтапя  Hug Знам, че за хубаво го правиш   bouquet Чантето и аз предполагам, че бая ще събира, но не знам как ще ми стои пълничко и издутичко като е  newsm78 Затуй искам фото с пълна чантичка, че да видя как стои  Thinking Идеята да се щракнеш и с двете е просто пер-фект-на!

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Бебешките чорапогащници 15/18 за каква възраст са?

За стъпало 15-18см!

Не е за стъпало 15-18см, а номера на обувките. Тоест за краче, което носи обувки от 15 до 18 номер.

# 251
  • Мнения: 473
Днес получих от 28 август.

http://www.laredoute.fr/vente-robe-courte-fille.aspx?productid=3 … &numberpage=1
тази туника е сладка, но ми се струва уголемена - размер 114 (по принцип поръчвам 126)

http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-fille.aspx?productid=32 … p;cssrc=CrossSell
тези балеринки сребърни 32 номер - сладки са

http://www.laredoute.fr/vente-sous-pulls-col-montant-fille-(lot- … p;cssrc=CrossSell тези пола и те са приятни - 126 размер

Всичкото с кода със сешоара беше за пощата.
Ако искате размери и снимки пишете ( сега ме мързеше да меря, като не съм сигурна че ще са от полза на някой).

# 252
Извинявам се ако въпроса е задаван и преди, но немога да преровя всички страници във форума..
Искам да си поръчам маратонки адидас - 42 номер.. какъв номер трябва да гледам в сайта..?  

# 253
  • Мнения: 220
Не е нужно да четеш целия форум!!! Отиди на първа страница само, там има доста информация която явно те мързи да прочетеш ! Само преди 3 страници, беше обсъждана тази марка и конкретно един модел маратонки.

# 254
  • Мнения: 222
да не би да има гршка  newsm78
моят съпруг носи 45-ти, стелката му е 29см,  newsm78
И аз така реагирах.... Joy....Но грешка няма.По пътя на логиката смятах по таблицата и ми изва към 53, но ми се вижда ужасно голям номер, та затова ориентировъчно да попитам.Гледах, че има 50 номер от Колумбията, та мислех, че може да се ориентирам.Но то едвали някой е взимал такъв номер  Sad

Общи условия

Активация на акаунт