LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 275
  • 673
  •   1
Отговори
# 270
# 271
# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
И аз искам да потвърдя, че тези боти са умалени. Нося 36-ти номер и в България и от Ларедут си поръчвам този номер. От тези боти си поръчах 37-ми, защото прочетох коментарите на французите. Идеални са ми, така че , ако поръчвате +1 номер!

Някой питаше дали дрехите за бременни се намалят с кодове, за съжаление, много малко от тях се влияят от тях. Повечето неща които харесах, не се намалят.

И аз днес ги получих в черно 39  - от 28.08. и ми лепнаха . отдъхнах си  Laughing Много ми харесаха  Hug

# 273
  • Мнения: 200
Ivanichka ще те помоля за размери на сивия мъжки пуловер. Кой размер поръча?

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Да - това е единственният р-р, но внимавай, защото някъде из по-предните теми се коментираше, че това си е само якето. Без долното за крачетата, което се закопчава към него
Това въобще не е вярно. Комплект си е заедно с долното. Аз съм купувала много такива и никога не е имало проблем. Преди 2 дена се коментираше и отговорих, че е комплект. Моля ви, като не сте сигурни, не подвеждайте.  Peace
Не бих подвела никой, в темите по намаленията това се коментираше. В последните месеци чета всяко едно мнение в темите. Аз също си поръчах, но не това! И ти ако не си поръчвала точно това - е възможно да подведеш някой. Нека се включи някой, който е поръчал точно това, за да е сигурно момичето!

Напълно си права - в описанието пише, че са двете неща, но го поръчвах преди 2-3 месеца за една мама и пристигна само горното... французите искаха да ги подменят, но на тях вече не им се занимаваше

# 275
  • Варна
  • Мнения: 384
днес взех поръчка от 25 август
тези панталони -номер 44 са огромни-продавам ги или ги заменям за 42
http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-profil-1.aspx?productid … =6&vsn=lesaub
моля , ако някой ще си поръчва 44 да вземе 42 и да ги разменим
полареното елеченце от което има само номер 102 от 1 евро-взимам второ и е супер за малкия , който е около 85 см
мъжките маратонките пума -номер 44 в черно от 25 евро
анцунга адидас -ами поръчах 86 и си е точно-хубавичък е
и синята детска чанта или раничка-и нея продавам
даа
май е най неуспешната поръчка до сега Sad

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 22:56 от smurf

# 276
  • Мнения: 0
veni_ev кой номер поръча от тези маратонки, може ли да ми измериш стелката  Praynig

Благодаря ти предварително   bouquet

37 1/3 - като се прибера от работа ще ги премеря и снимам

И аз ще чакам за размери и снимки.

Малееее ще ви  hahaha избием как ме зарибихте с тези маратонки.Нося адидас 38 2/3 и съответно имам моя номер и с кода за сешоара ги направих 25 евро + БД и сешоар.Яко а?Чакам и аз довечера с нетърпение снимки  Hug


ralitooo,а по принцип колко е стелката на адидас 38 2/3?

eva_merry утре ще измеря някой чипик в магазина и вечерта ще ти кажа,аааа всъщност и работните ми маратонки са 38 2/3 направо тях ще измеря

# 277
  • София
  • Мнения: 799
Ivanichka ще те помоля за размери на сивия мъжки пуловер. Кой размер поръча?
Незнам точно какви мерки да дам - широчина под мишниците - 54, дължина - 67, дължина  на ръкава - 68  Hug Ако има нужда от други мерки - давам веднага Simple Smile))

П.С. Да М размер е. Ръкава е отгоре - от рамото.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 20:14 от Ivanichka

# 278
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Така,имам си вече хлебопекарна Simple Smile Довечера ще има и хлебче.Хлебопекарната беше с форумската чанта в една поръчка и подарък сешоар,чантата си е екрю,добре че иома с кого да я сменя  ooooh! интересното е че и 3те неща бяха в отделни кашончета.От втората поръчка,която беше с кафемашина и сешоар,само сешоара дойде.Малко се притеснявам за кафемашината,че я няма.но се надявам да дойде утре....странно защо я няма след като хлебопекарната дойде,а са еднакво големи....

Хлебопекарната с кода за намалението ли получи или на редовна цена?

# 279
  • Мнения: 200
Ivanichka ще те помоля за размери на сивия мъжки пуловер. Кой размер поръча?
Незнам точно какви мерки да дам - широчина под мишниците - 54, дължина - 67, дължина  на ръкава - 68  Hug Ако има нужда от други мерки - давам веднага Simple Smile))
А това кой размер е?  Ръкава от под мишниците ли е?

# 280
  • Мнения: X
Ето тук се фотнах с якето и чантата Льо Кок... http://cvettelinka.snimka.bg/other/dreshki.265220.14720004
Иваничкааа, джинсите са много сладурски. Още на пръв поглед са ми като дънките, които получих, но сега ти потвърди. Отивам да си поръчам кафЕви...

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 20:19 от Анонимен

# 281
# 282
  • Мнения: 368
Това не е екип, а само горнището.
А ето това:
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-molleton-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
е долнището.

# 283
  • Мнения: 46
smurf а от анцунга на адидас 86 поръча и 86 ли получи или 92?  newsm78

# 284
  • Варна
  • Мнения: 384
smurf а от анцунга на адидас 86 поръча и 86 ли получи или 92?  newsm78
ами виж как са номерата
usa - 2tod
cdn - 2tod
gb - 2y
e - 92
f - 2a
i- 2a
j - 100
d - 92
май е 92 щото за 86 нищо никъде не пише
но Вики е няма 2 години и му е точно

Общи условия

Активация на акаунт