LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 318
  • 673
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 184
Здравейте, някой поръчвал ли е тези чорапи за тенис?Хубави ли са?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=057020206&a … 4&Mode=Update

# 616
  • Мнения: 272

Благодаря Зи, а след като я нямам какво да правя? Да връщам ли без попълнена бланка как ще ме посъветвате?

Връщай спокоино. Аз така връщам вече 3 пъти. Писах им писмо, че искам да върна артикул ... с референтен номер ..., на цена ... и че ми липсва долната част на фактурата. Нямала съм никакъв проблем.   Peace

Забравих и още нещо. Когато връщам артикула слагам и копие от писмото ми до тях и техния отговор, в който ми пишат да им го изпратя.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 23:33 от Pupsik

# 617
  • Мнения: 196
От тези детските маратонки Адидас 
http://www.laredoute.fr/vente-basket-bokajone-ii-mid-i-garcon-et … 1&Mode=Update
пак ли +1 номер по-големи трябва да се поръчат?   bouquet

# 618
  • София
  • Мнения: 2 925
От тези детските маратонки Адидас 
http://www.laredoute.fr/vente-basket-bokajone-ii-mid-i-garcon-et … 1&Mode=Update
пак ли +1 номер по-големи трябва да се поръчат?   bouquet

Аз поръчах +1 и са ни големи  Rolling Eyes Кой номар ще поръчваш newsm78

# 619
  • Мнения: 196
26 в черно

# 620
  • София
  • Мнения: 2 925

 Rolling Eyes Аз имам 22н в розово и търся размяна, затова питам Peace
Моето момиченце има сандалки 20н и вече и стягат.Имаме Найкчета 21н, които са и малки  Crazy Поръчах 22н на Адидас и са и огромни Crazy
Хич не ти помогнах, нали Blush

# 621
  • Мнения: 3 216
Момичета, някой чака ли поръчка от 28.08 или 31.08??? Взех да се чудя вече защо още не съм получила нито една от двете  Crossing Arms Звъня в пощата, нямали пакет за мен.....

Ти сериозно ли? И аз чакам от 31.08., пък още даже не съм звъняла в пощата...Все пак не са минали 3 седмици, камо ли 6. Търпение му е майката  Peace

# 622
  • Мнения: 0
За всички който попитаха стелката на адидас 38 2/3 е 24,5 см мах 25 см.Измерих я от този модел

# 623
  • варна
  • Мнения: 355
zorniza r,Вени05,много благодаря!  bouquetНо май 48 номер ще са ми големи.Някой да си е поръчвал 46 от тях?Отговарят ли си на номера?Приблизително колко см.би могла да е разликата м/у двата номера?Много еластични ли са?Досега не съм си поръчвала нищо за надолу,само блузки,и не съм много ориентирана.Те в момента не са налични ,но ако ги пуснат след 3 седмици както дават ще си ги поръчам.

# 624
  • Плевен
  • Мнения: 726
Моля ,само не ме освирквайте  Praynig Praynig Praynig  bouquet
Каква е разликата между тези,тези и тези панталони?

Изглеждат ми еднакви  Rolling Eyes

Историята е че си поръчах панталон с този вид и ми е тесен в талията(дупето и краката са ОК).Искам следващият номер,но ми се струва ,че моделът има някакви вариации и не мога да преценя кой от трите да поръчам...

# 625
  • Мнения: 131
За всички който попитаха стелката на адидас 38 2/3 е 24,5 см мах 25 см.Измерих я от този модел

може ли линк,че не ги срещтам никаде? Praynig

# 626
  • София
  • Мнения: 940
Моля ,само не ме освирквайте  Praynig Praynig Praynig  bouquet
Каква е разликата между тези,тези и тези панталони?

Изглеждат ми еднакви  Rolling Eyes

Историята е че си поръчах панталон с този вид и ми е тесен в талията(дупето и краката са ОК).Искам следващият номер,но ми се струва ,че моделът има някакви вариации и не мога да преценя кой от трите да поръчам...

Първите два са еднакви като модел, само дължината им е различна единия е 83см, втория е 78см. дължина от чатала.
Последния крачолите са му прави, докато на първите два се разширява на долу за по-лесно обуване на ботуши.

Jean droit - Прави
Jean bootcut – Разширени в долната част, за по-лесно обуване на ботуши

# 627
  • Плевен
  • Мнения: 726
dessitto   Two Hearts

много ти благодаря!

# 628
  • Временно
  • Мнения: 788
За всички който попитаха стелката на адидас 38 2/3 е 24,5 см мах 25 см.Измерих я от този модел

може ли линк,че не ги срещтам никаде? Praynig
Няма ги в Ла редут.ralitooo работи в магазин на Адидас и просто информативно я помолих да измери стелката на номер 38 2/3 на който и да е модел.За което благодаря!   bouquet




Имам и две въпросчета.Това космонафтче дали ще е удобно за детенце на възраст между година и половина и две годинки?Аз мисля,че ще му е трудно придвижването,но все пак нека се изкажат мами минали по този път!!!!


И тези ботушки дали някой ги е поръчвал,за да каже как върви номерацията?




Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 09:04 от eva_merry

# 629
  • Мнения: 52
eva_merry, аз не бих взела това космонафче, защото отдолу за краката е затворено, а на тази възраст децата вече ходят. Моят син е на толкова и му взимам подобни дрешки изрязани на стъпалата и слагаме обувка.
Момичета, искам да ви попитам нещо за доставката. Четох, че ако е под 2 кг за София се взима от пощата на района, така ли е?
А как разбирате теглото на поръчката? Кога излиза на бланката за поръчка, в коя от стъпките?
Благодаря ви предварително! Hug

Общи условия

Активация на акаунт