LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 335
  • 673
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 315
Момичета помагайте, не мога да си поръчам, изписва ми - Article indisponible ne peut être livré à l'international newsm78

# 406
  • Мнения: 0
veni_ev  маратонките адидас според теб ще стават ли за мокро време ?
Благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

Lora_mum да не би да не ти приема кода

# 407
  • Мнения: 315
veni_ev  маратонките адидас според теб ще стават ли за мокро време ?
Благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

Lora_mum да не би да не ти приема кода
Да, явно е това

# 408
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета помагайте, не мога да си поръчам, изписва ми - Article indisponible ne peut être livré à l'international newsm78
Ако пробваш с кода за Ягодка,няма да стане-отново не е налична.
Буквално Гугъл-преводача казва това-   Член на разположение, може да бъде доставен на Международната
Демек-не се доставя извън Фр.

# 409
  • София
  • Мнения: 2 925
Пак ще попитам  Blush...............
Като се върне чека, пише ли им се нещо, че искаш ваучер newsm78 Или те като го получат ти пращат ваучер директно. newsm78

Моля ви кажете, че през деня нямам време за компютъра  Praynig

# 410
  • Мнения: 32
sis7 ,може ли да ми кажеш каква е материята на дамското яке отвън?Не е като промазано нали?В сайта така ми изглежда,леко лъскаво,а на твоите снимки много по-хубаво Hug

# 411
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 746
Пак ще попитам  Blush...............
Като се върне чека, пише ли им се нещо, че искаш ваучер newsm78 Или те като го получат ти пращат ваучер директно. newsm78

Моля ви кажете, че през деня нямам време за компютъра  Praynig
Aз винаги им пиша ,че искам да ми го заменят за валчер и после те ми отговарят и аз им го пращам на съответния адрес които са ми дали Peace

# 412
  • Мнения: 49
Само да споделя покрай ваучерите и чековете.
С ваучера от машината за хляб направих поръчка, която обаче беше за 9.80. Останаха 90 цента демек. И какво да видя днес - пратили ми ЧЕК за 90 цента  Mr. Green ЕЕЕ, ма големи са тЕрикати  Laughing

# 413
  • София
  • Мнения: 2 925
А някой да има готов текст...
"Изпратих ви чека обратно, може ли да ми го замените с ваучер ?"

# 414
  • Мнения: 43
Аз два пъти съм им писала да ми пратят номера на мейл и след това съм си го ползвала,ама не съм им връщала писмата,които пристигат  newsm78 Трябва ли да ги връщам??? #Crazy

# 415
  • София
  • Мнения: 2 925
Аз два пъти съм им писала да ми пратят номера на мейл и след това съм си го ползвала,ама не съм им връщала писмата,които пристигат  newsm78 Трябва ли да ги връщам??? #Crazy

На мен ми   писаха да го върна  Rolling Eyes и се набутах 4лв Crossing Arms
Това им писах сега.....I sent you the check back, can you give me a voucher to replace it?

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Искат да им се върне чека, а не ваучера. Говорите за различни неща.  Peace

# 417
  • Мнения: 58
Момичета можете ли да ми кажете това какво е само завивката или долното чаршафче
http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-enfant-patch.aspx?prod … &numberpage=1

# 418
  • Мнения: 5 790
Момичета можете ли да ми кажете това какво е само завивката или долното чаршафче
http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-enfant-patch.aspx?prod … &numberpage=1

Едното е долен чаршаф с ластик.
Второто е плик за завивка.
Няма завивка. В 1-вия пост на темата има линк към термините.

# 419
  • Мнения: 184
Момичета можете ли да ми кажете това какво е само завивката или долното чаршафче
http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-enfant-patch.aspx?prod … &numberpage=1

Taie – калъфка
Housse de couette - плик (горен чаршаф)
Parure couette - комплект горен чаршаф с калъфка
Drap - долен чаршаф
Drap housse - долен чаршаф с ластик


Общи условия

Активация на акаунт