LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 292
  • 673
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 60
Здравейте, някой спомняли си на каква цена беше този комплект и доволнили сте .

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324110278&a … 2&Mode=Update
Благодаря

# 526
  • Мнения: 231
И аз да питам:
Поканих приятел и получих 5 евро, като пише че това е чек, но има и код. Къде трябва да го въведа, за да действа?
Приятелят ми направи поръчка и дори вече я получи, как да получа чек за 20 евро?



И аз това се чудя. Никакви ваучери не ми е  пращало  #Cussing out

# 527
  • Мнения: 136
Аз да се оплача от нашите пощи! Двете малки пакетчета, които чаках от дати 14.08 и 22.08 са били тук отдавна (първият от 25.08, а вторият от 31.08) и днес получих и за двата пакета второ известие. Известията пък бяха залепени на пощенската кутия с ......... плюнка    Confused . Направо побеснях! Аз на 26.08 получих известие за друга пратка от 14.08 и като отидох в пощата ги накарах да проверят дали нямам две пратки - нямало, а пратката е била при тях. Миналата сряда пращах мъжа ми и на него му казали, че няма. В пощата взеха да се ядосват и те, казаха че не е нов пощальона, но взело да се случва, правиха разни физиономии, да се разправят помежду си и видимо бяха бесни на някой. Не знам какво да мисля - дали са хванали някой да прибира пакети и той ги е върнал или наистина са толкова разсеяни (вече повече от година пазаря от Ларедут и винаги са ми пристигали пратките, така че мисля че повечето жени си вършат доста съвестно работата там).
Уф, оплаках се и малко ми поолекна. Сори за спама

# 528
  • Мнения: 17
kristalka за коя поща става въпрос ?

# 529
  • Мнения: 136
За пощата в Изгрев

# 530
  • Мнения: 67
Момичета,да ви се оплача и на вас,че много се ядосах! Sick
Както бя писала преди известно време поръчах от 2 различни акаунта една кафемашина и една хлебопекарна,и 2те с кода за сешоара.Преди да поръчам обаче писах на редут дали има проблем,ще ми ги доставят ли.те отговориха че единствения проблем е,че нямат гаранция,но иначе ще ги доставят.Понеделник получих 2та сешоара,хлебопекарната и останалата част от поръчката,но кафемашината я нямаше.Реших чесе бави,защото е по тежка.Писах им все пак.ДНЕС получавам отговор ,че кафемашината ми е отказана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire щели да ми пратят ваучер!Да,ама аз не искам ваучер,искам си кафемашината или парите! М*мка им френска!  Sick Писах им как така хлебопекарна доставят ,а кафемашина НЕ!Много ги намразих с тия номера!Мисля че го правят нарочно!
Искам да ви помоля да ми обясните,ако им пиша да ми пратят чек,къде се осребрява и колко ще ми удържат?Стойността на поръчката беще 56 евро...
Направо....нямам думи.Много съм разочарована от тях!

# 531
  • Мнения: 429
Олекотената завивка (която идва като подарък) колко тежи и плюс малко детски дрешки дали ще е за митницата? (ужас всеки въпрос ми е за тази митница...голям страх-хаха). Същият въпрос имам и за сошоара?

# 532
  • Мнения: 685
Сешоара казват, че е ок 750 гр...моята поръчка няма ли да дойде вече, че и аз да си изшуша косата   Joy

Иначе искам да питам за това... newsm78 якенце ли как да го нарека, като гледам мяза на плюшено http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324140774&a … 1&Mode=Update
отговаря ли си на размера или ако някой има 42/44 или 46/48 да драсне редчета с мерки  Praynig , че си представям каква торба би било, ако е голямо.

От предните стр благодарско на момичетата, които се вкл с коментара за тиганите.   bouquet

# 533
  • Мнения: 32
Момичета искам да взема на детенце зимно яке,някой ако има това http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
или това http://www.laredoute.fr/vente-parka-a-capuche-garcon.aspx?produc … &numberpage=1 да ми даде някакви отзиви или размери Hug

# 534
  • Мнения: X
Момичета искам да взема на детенце зимно яке,някой ако има това http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
или това http://www.laredoute.fr/vente-parka-a-capuche-garcon.aspx?produc … &numberpage=1 да ми даде някакви отзиви или размери Hug
Тези двете аз ги "виждам" еднакви, но едното идва леко дълго. Та, мин. година поръчах и получих от късия вариант, от кръглите цени го поръчах на 10 Е. Получихме го обаче късно, та почти свърши зимата, а после не се знаеше размера как щеше да му бъде и го продадох. Якенцето е много хубаво иначе, тогава беше кафяво, но на живо цвета не ми хареса особено, сега като е сиво е по-добре. Аз щях да поръчвам един от двата модела (по-добре дългото), но дори намалени ги сравнявам с 10-те Е и...се отказах... Mr. Green Но специално късото го препоръчвам, помня, че имаше полар отвътре, без на ръкавите. Те самите са по-дългички, а якенцето идва късо моделче. За дългото -гледам, че пише за зима, има подплата, а цвета предполагам, ще е точно кафявото, което аз бях поръчвала.

# 535
  • Мнения: 114
Олекотената завивка (която идва като подарък) колко тежи и плюс малко детски дрешки дали ще е за митницата? (ужас всеки въпрос ми е за тази митница...голям страх-хаха). Същият въпрос имам и за сошоара?

Бърборанче, здравей. Защо те е страх от митницата? Пращат ти известие, че е от митница, пише ти кое гише /май беше 23/.  На входа има жена, която като и покажеш известието ти казва къде да отидеш, ако не можеш сама, ще дойде с тебе. Няма проблемация.

На мен за 3,800 кг. ми взеха 4 кинта и готово. Пратиха ме на друго гише и ми дадоха кашона.  newsm78

# 536
  • Мнения: 429
Олекотената завивка (която идва като подарък) колко тежи и плюс малко детски дрешки дали ще е за митницата? (ужас всеки въпрос ми е за тази митница...голям страх-хаха). Същият въпрос имам и за сошоара?

Бърборанче, здравей. Защо те е страх от митницата? Пращат ти известие, че е от митница, пише ти кое гише /май беше 23/.  На входа има жена, която като и покажеш известието ти казва къде да отидеш, ако не можеш сама, ще дойде с тебе. Няма проблемация.

На мен за 3,800 кг. ми взеха 4 кинта и готово. Пратиха ме на друго гише и ми дадоха кашона.  newsm78

Благодаря,

много си мила  Hug Не искам да разкарвам малката (а и не шофирам), заради моите покупки, а все още на никой не мога да я оставя (не върви татко и да си взима отпуска заради Ларедут). Така че внимавам и правя малки поръчки

# 537
  • Мнения: 1 672
Момичета,да ви се оплача и на вас,че много се ядосах! Sick
Както бя писала преди известно време поръчах от 2 различни акаунта една кафемашина и една хлебопекарна,и 2те с кода за сешоара.Преди да поръчам обаче писах на редут дали има проблем,ще ми ги доставят ли.те отговориха че единствения проблем е,че нямат гаранция,но иначе ще ги доставят.Понеделник получих 2та сешоара,хлебопекарната и останалата част от поръчката,но кафемашината я нямаше.Реших чесе бави,защото е по тежка.Писах им все пак.ДНЕС получавам отговор ,че кафемашината ми е отказана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire щели да ми пратят ваучер!Да,ама аз не искам ваучер,искам си кафемашината или парите! М*мка им френска!  Sick Писах им как така хлебопекарна доставят ,а кафемашина НЕ!Много ги намразих с тия номера!Мисля че го правят нарочно!
Искам да ви помоля да ми обясните,ако им пиша да ми пратят чек,къде се осребрява и колко ще ми удържат?Стойността на поръчката беще 56 евро...
Направо....нямам думи.Много съм разочарована от тях!
аз юли месец бях поръчала кафемашина и ми я пратиха,защо ли са ти я отказали   newsm78

# 538
  • Мнения: 99
Привет мами французойки, имам проблем с поръчката и не знам кой друг да попитам освен вас.
Поръчвам вече цяла година без проблем, но отскоро научих номера с кодовете, подаръци и доставки. Досега все правех големи поръчки за митница по 100-120ежро, но сега реших да започна и аз с малките поръчки за поща и пуснах две поръчки за по 19е всяка.
Получих имейл със заглавие Votre commande en attente de validation sur laredoute.fr и текст Bonjour Madame ...,
Nous vous remercions pour votre commande passee sur laredoute.fr le 03/09/2009.
Celle-ci est actuellement en cours de validation dans nos services. Nous vous tiendrons informe(e) du suivi de votre commande dans les plus brefs delais.
Merci de votre confiance et à bientôt sur laredoute.fr
Julie Areski,
Responsable relation client du site


същото е и за следващата поръчка, но с друга дата.
А като отворя suivre mes commandes  пише: Nous avons bien reçu votre commande du 03/09/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous.

 Едната поръчка съм пуснала с кода за сакчето Софи, а другата е със сешоара.
Все още не са ми дръпнали парите, нито са блокирани.
Сега получих емайл за втората поръчка в който пише:

Chere cliente,
Vous nous avez confie une commande.
Vous avez demande un reglement par carte bancaire.
Je ne peux valider votre reglement.
Pour de plus amples renseignements, je vous invite a contacter l'organisme
qui vous a delivre cette carte.
Pour valider la commande qui a ete sauvegardee, merci d'appeler votre
Conseillere au 0892 350 350.
P.S : La Redoute met a votre disposition un espace qui vous permettra de
prendre contact avec nos Services Clients. Nous vous invitons a formuler
votre demande directement sur notre site : www.laredoute.fr/Help/Help.aspx
Merci de votre confiance.
Cordialement,
Votre Conseillere Commerciale,
Saisie de Commandes La Redoute


Нищо не разбирам от френския език, а и преводача , превежда малко неразбираемо... Затова пускам цялото писмо тук, ако може някоя мама френскоговоряща да ми каже.
Или някоя друга, която се е сблъскала със същия проблем. Трябва ли да направя нещо, да им пиша ли и какво.

Благодаря ви предварително и се извинявам за дългия пост.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 17:43 от katrin7

# 539
  • Мнения: 99
А аз за 2,300кг се разкарвах до митницата, и дадох 4 лв за което много ме е яд...
Да отиваш на 23 гише, плащаш на 24 и си взимаш поръчката от 30. Аз ходя винаги със сина ми и там вече всички ни познават ( лудата с бебето, количката, големите кашони и ползваща градски транспорт )  hahaha и затова количкта ми е счупена вече. И вече реших да правя малки пакети и ето ми проблема в предишния пост.
Иначе става бързо на митницата, но разбрах че от Нова година щели да ги местят, но не знам къде още. За София става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт