Работата е сериозна...

  • 17 796
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Аз имам едно подобно на крака отстрани, малко над глезена и аз така се шашках какво ли е #Crazy  Един познат пластичен доктор ми вика: " Какво да те посъветвам, работата е сериозна....Мога да ти препоръчам много готина дървена протеза ....и аз за секунди още повече  #Crazy #Crazy #Crazy. А той вика: "МАЙТАП, нищо ти няма, това е мастно образувание, което без проблем може да се изсмуче или изреже, нещо такова...." Лелелее, щях да го убия направо #2gunfire #2gunfire. Така, че не се притеснявай, само иди за по-сигурно да го види доктор.

# 16
  • Мнения: 1 425
И аз имам подобно нещо, дори преди 3 дни, само дето не пукнах. Цялата ми глава и особено около ушите беше в подобни отоци и болеше ужасно, а температурата ми беше 38.9. Направиха ми пълни изследвания, оказаха се перфектни. Още не могат да установят какво беше това  newsm78 Но сега се чувствам добре, макар че отоците седят, но поне не болят.
Затова и ти най-добре иди на лекар да ти направят изследвания.

# 17
  • Мнения: 3 818
Докато отидеш на лекар, да ти кажа да не се притесняваш.
На мъжо му излезе нещо подобно, само че отпред на челото, ама досущ все едно рог/а съм му сложила Laughing Трагичното при него беше, че му се случи баш в трети курс (а той е дофтор), когато боледуват от всичко, дето го има в учебниците Laughing  Та бяха раци, риби, крокодили и всякакви други болести. Ходи при неговите дофтори, казаха му, че не е нищо страшно, натрупване на тъкан- не мастна, ама убий ме не се сещам каква,  костна май, ма не съм сигурна Embarassed
Стои си му и до днес...
абе аз ти праснах егати успокоението, ама не се шашкай много исках да кажа Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 6 561
И аз да се включа - иди на доФтор и споко , също мисля, че е мастна тъкан, нищо че не е мекичко.
Стискаме палци Бу !  Praynig

# 19
  • Мнения: 7 186
Вероятно е някаква мъртва кост, щом казваш, че е твърдо. Възможно е в миналото да се се ударила нещо и това впоследствие да е провокирало появата на тази деформация. Ако те притеснява или забележиш че расте отиди на лекар.
На братовчедка ми преди време и излезе нещо подобно- твърда издутина в задната част на главата, но беше преди година- две, не знам какво е станало, трябва да я питам, но не ми се е оплаквала.
И все пак удари един контрол на мъжа ти... smile3503

# 20
  • Мнения: X
И аз така мисля - мастна тъкан. Майка ми има такива, някои даже се скриват. Имаше едно и на врата, но отиде да и го махнат. Разбира се чичо доктор най-добре ще знае.

# 21
  • Мнения: 8 463
Споко,Бу!На баща ми преди 2-3 месеца му махнаха такава мастна тъкан,само че беше точно отгоре на главата.Местна упойка и кръцц!

# 22
  • Мнения: 3 562
Споко  Laughing
И аз мисля, че е мъртва кост.
Баща ми имаше подобно нещо на ръката, както казва Емие с местна упойка - кръц и готово Laughing

# 23
  • Мнения: 4 629
Бу, ти си знаеш да отидеш на лекар. Стискам палци да не е нищо сериозно  Praynig

# 24
  • Мнения: 3 146
Може да е трето око!

# 25
  • Мнения: 3 394

айде пак се почна Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мисля,че на Бу и е до шегички,нищо,че има прекрасно чувство за хумор .Трябва да се консултираш с лекар.И да го следиш дали нараства!

# 27
  • Мнения: 2 212
Бу, ако на пипане е твърдо и като кост, наистина е много възможно да е мъртва кост. Аз имам мъртва кост на крака точно над коляното, но е доста голяма, колкото голям орех. Не ме боли също при натиск, но на опипване си е точно кост. Но при мен мисля, че е вродено и просто израсна с възрастта. Засега, да чукам на дърво, нямам проблеми, но преди ме болеше по едно време и все пак ми е на специфично място и ми казаха, че ако не ми създава проблеми операция не си заслужава да се прави, защото е на специфично място и малко кофти да се оперира.
Но каквото и да ти кажа, най-добре иди на лекар. Стисам палци всичко да е ок.

# 28
  • Мнения: 2 212
И къде трябваше да се смеем? И после претендираш за тактичност от страна на другите!

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Така като слушам може би е липом. Аз имам такова в корема вляво от пъпа и го усещам като натисна по-силно . Целия ми род от страна на баща ми имат такива на различни места по тялото си и си ги носят цял живот. Единствено брат ми отиде да си го махне защото му беше на главата под косата и като се решеше го закачаше. Махнаха му го за един предиобед с упоика и го пратиха да си върви.  Отиди да го видят, но ако е такова и не те боли, и не е на място дето да ти пречи си го носи със здраве.

Общи условия

Активация на акаунт