Ех , Казанлък , Казанлък !

  • 43 915
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Добре дошла на pretty_mimi !  bouquet
Прибавих теб и твоето сладко момченце в заглавната страница. Много е хубаво ,че темата ни така се раздвижи! newsm44

# 31
  • Мнения: 307
Yanac темичката е страхотна!  bouquet

# 32
  • Мнения: 9
Благодаря за топлото посрещане!
По-късно ще кача и снимки в албумчето да ни видите и нас.

# 33
  • Мнения: 205
Благодаря за поканата yanac,аз редовно ви чета ,даже видях че сте ме сложили в списъка на мамите.Айде и аз за протокола да кажа децата Боян-12.08.2004г.и Стефан 29.04.1992г.Обещавам и по-често да се включвам в темата.

# 34
  • Мнения: 149
Здравейте ,
Видях ,че нашия "звяр" го няма в албума домашни любимци и добавих една снимка(немската овчарка).Казва се Макс , а Дари му вика Масю.

# 35
  • Мнения: 2 332
cazo много ви е хубаво зверчето. Пу да не са му уроки  Simple Smile

# 36
  • Казанлък
  • Мнения: 106
И ние благодарим за поканата в темата Simple Smile М-м, ние сме Кекла и Теди, последната е родена в Казанлък, но 50% от живота си го е живяла тук. Аз снова от Казанлък, през Шумен редовно, но май за сега отново си оставам в  Казанлък с Теди.. объркано стана, ама трябва да излизам за яденето на малката, впрочем тя не го дочака и заспа предварително  Laughing

# 37
  • Мнения: 200
Хелоууууууу  Sunglasses. Как сте в това лошо време?  Ейй пак се развали,вчера метнах на Нико едни къси гащи и заради това май ще да е днесшното лошо време  Mr. Green.
Аз съм военна,но за съжаление мога да се изкажа само за детската градина в Стара загора по обясними причини.За тази в Казанлък и аз знам че вече няма места.
Като бяхме на гости на нашите за по дълго исках да пробвам да  взимам храна на малкия от там. Аз иначе си му готвя,доставя ми удоволствие,рядко иначе му взимам кухня,но за престоя ни в Казанлък викам ще му взимам,че е и до нас,ама нъцки,много сложно било  ooooh! една пшозната ме светна....първо не трябвало да разбират че не съм от града,защото нямало да ми дадът..после пък от някъде да съм си купила купони,ама да не казвам пак че не съм от града и да не казвам името на детето,че то нали всъщност не е заведено под номер,ами да кажа името и номера на детето на моята дружка....ейййй много сложно,ядосах се и се отказах  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Добре дошли на всички нови  Hug.

# 38
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Първото нещо ,което искам да кажа е:
 Благодаря на
астери и kekla ,че откликнаха на поканата ми!   bouquet

kekla , Теди на коя дата е родена?

Cazo ,веднага ще добавя и вашият "Масю"  Grinning

milisaJoy искрено се забавлявах с премеждията ти . Joy Ех ,пусти му бюрократи!

# 39
  • Казанлък
  • Мнения: 106
24 септември, 2007 година е родена  Simple Smile

# 40
  • В събота
  • Мнения: 201
Така, така...... Yanac ме смъмри че не съм се била записала в новата тема и аз хоп!... ей ме на  Laughing

Иии вместо запис : цък

прясна снимка от морето   grinning039 (от преди да се развали времето)

Добре дошли на новите мами  bouquet

# 41
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Така, така...... Yanac ме смъмри че не съм се била записала в новата тема и аз хоп!... ей ме на  Laughing


Хайде ,хайде недей така ! Тези ,които не ме познават ще вземат да ти повярват.Ще решат ,че съм някакво кльощаво зло човече. Mr. Green 

Пу - пу  ,много ми е сладна Ния! Ти ми я беше обещала за снаха ,още когато беше колкото грахче . Naughty

# 42
  • Мнения: 59
Yanac,че си кльощава,кльощава си  Grinning,ама не си зла.Ни най-малко! 
Добре дошли на новите мами!  bouquet

# 43
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, мами! Много хубава темичка! Благодаря за поканата на Yanac да се включа Simple Smile Скоро бях в Казанлък за ден два....... беше хубаво както винаги!!! Оххх че ми липсва понякога. Ще пиша често и ще се радвам да имам контакт с казанлъшките мами! целувки

# 44
  • Мнения: 1 062
 Добре дошли на новите в темата и здравейте на старите  Laughing. Покрай мен и децата ми няма нищо ново. Ние сме на море, ама само дишаме морските изпарения и събираме миди. Мнооого кофти време хванахме. Нямаше как по-рано да отидем, беше планувано за тези дни. Поне се поразходихме  Grinning. Е остана ни надежда за утре, последен ден ни е.
Между другото, до сега не бях ходила в Бургас, само съм чувала за него и имаме съфорумка от там Laughing. Е нямам думи, страхотен град, много ми харесва и на плаж не можахме да идем, но обикаляме из града сутрин от 10ч, вечер до към 8ч. Мъжът ми пък, реши да търси работа тук и да се местим  Laughing. И на него му хареса.
Аз Андреа още не съм я записала на ясла и не мога да се реша все още. А Нели е първолаче във вторник  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт