Ех , Казанлък , Казанлък !

  • 43 940
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Казанлък
  • Мнения: 106
И аз октомври може и да дойда, скоро пускам детето на ясла и ще съм по-свободна  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 200
Здравейтееее.   offioly,виждам че си питала за детски кът с Стара Загора....то информацията от извора е тук бе душа  Mr. Green....има няколко така да се каже детски кафета в града....повечето са на открито,което ги прави невъзможни за игра през зимата съответно. Другите за които аз се сещам....са непроветриви...пълна лудница и деца...неможеш да се разминеш.....аз също съм в търсене на хубаво детско място,но май все на камък удрям....освен да ми идваш на гости да си играят децата  Wink

# 62
  • Мнения: 7
защо не пишете бе мами? хайде малко по сеиозно Grinning вижте колко готина темичка... на Казанлъшките мами бързо им омръзва Sad

# 63
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
защо не пишете бе мами? хайде малко по сеиозно Grinning вижте колко готина темичка... на Казанлъшките мами бързо им омръзва Sad

И аз това се чудя! Thinking
Ми нека аз да попиша.
ни сме добре. Филип ходи на градина. Аз започнах работа в "Маги мебел" като дизайнер консултант.Ако имате нужда от мебели заповядайте. Hug ( бул. "23 Пехотен Шипченски полк" 114 - това е до "ДОМО")

# 64
  • Мнения: 616
хм, че аз там си поръчах мебели миналата седмица. Един гардероб двукрилен и една спалня - бели; ако има нещо да ги консултираш, да знаеш че са мои  Mr. Green А нестандартни поръчки приемате ли? т.е. можеш ли дойдеш у дома си мериш и теглиш, и после да ми ги правят?

Хайде среща в петък или събота!!! Вечерна, без дИца  Naughty Казвайте кой кога е свободен, ако не - аз ще определя време и място  Mr. Green

# 65
  • варна
  • Мнения: 147
здравейте,мами!
Родом съм от Казанлък,сега живея във Варна.Ще се радвам,ако ме приемете при вас и така поне малко да се почувствам близо до миналото.

# 66
  • Мнения: 307
Yanac честита ти работа!  bouquet
Прегръдки на малкия!

# 67
  • Мнения: 1 639
Хайде среща в петък или събота!!! Вечерна, без дИца  Naughty
Петък ! 3.10. нали ?
 Към 8 мога аз  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 616
За сега сме две  Mr. Green Хайде довечера ще пусна инфо какво се случва...

# 69
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
А нестандартни поръчки приемате ли? т.е. можеш ли дойдеш у дома си мериш и теглиш, и после да ми ги правят?


Всичко правим. Идваме. Мерим.Теглим.Правим.Носим. Mr. Green
Още утре ще ти видя поръчката. Mr. Green

Пуснах анкета. Гласувайте.

tedi_ip  , добре дошла!
Как се казват хлапетата и кога са родени?

# 70
  • Мнения: 1 639
Аз съм се объркала .
Петък 2.10. имах предвид.
Гласувах.

# 71
  • Мнения: 616
уфффф, ами как да гласувам, като и в петък става, и в събота става Simple Smile айде, петък явно има повече желание!

# 72
  • Мнения: 1 733
Здравейте Simple Smile Не съм ви чела, но скоро и това ще стане. Затова не мога да се включа компетентно по темите, които обсъждате.
Само да помоля Яна да впише в списъка на първа страница моята малка Елица, която се роди на 29 юли Simple Smile

# 73
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Честито ти бебче Daniele!

Хора ако ще се срещаме кажете място на срещата. Аз до 19 съм на работа.После съм на линия.
Хайде ,Офи дай предложение.

# 74
  • Мнения: 1 639
Така като гледам среща няма да има днес.

Общи условия

Активация на акаунт