Ех , Казанлък , Казанлък !

  • 43 940
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 147
Попаднах на тая тема и се сетих за вас http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421522.930 Laughing много убави момченца има  Laughing

# 736
  • Мнения: 54
Не съм си разваляла почивката,няма причина за това.Все пак смятам,че Нуца е добър човек,колкото и да се опитава да оставя други впечатления.Засягам се бързо,винаги съм била такава,не ми е приятно хора които не ме познават да казват мнение за мен,може да сме се срещали някъде с нея и много да сме си допаднали,за това аз мнение за човек ,който не познавам лично не мога да имам окончателно.
И аз се чудя откъде да купувам на малкия играчки за празниците,мислех за Стара Загора,но ще взема да разгледам на vegatoys може и от там да поръчам.В Пловдив има Джъмбо и било много хубаво,ако някой иска може и там да разгледат за играчки,моята кума е много доволна от там.

# 737
  • Мнения: 4 303
В Джъмбо куклата Бейби Аморе е 20 лв. на промоция. Който имам момиченце и възможност да си я купи от София или Пловдив хич да не се замисля. Още не мога да преглътна, че аз се бръкна 85лв. за нея.
Във вегатойс тъкмо се зарадвах, че може да имат бакуган арена, но уви - и там липсва.

# 738
  • Мнения: 2 340
Като говорите за кукли.В Kaufland имало няква кукла.Около 70 и няколко сантиметра висока, ама ми казаха че изглеждала като мутант.Някой виждал ли я е, че ние се каним тия дни да ходим до там.

# 739
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ходила сим в Софийският Джъмбо.Страхотен е! Жалко ,че не ми е наблизо.

# 740
  • Мнения: 451
Миналата седмица брат ми донесе страхотни играчки от пловдивдският Джъмбо на децата, вчера им донесоха и от софийският Mr. Green Отново страхотни! Аз към 25-26-27 смятам да се подвизавам в Пловдив и задължително ще отида до Джъмбото! В софийският не съм ходила, ходила съм само в гръцкият, но там цените бяха в евро и въпреки това пак си имаше много изгодни неща Peace Та сега ще видя и ще сравня как е и в БГ!

# 741
  • Мнения: 200
Здравейте мацки. за Джъмбо говорите,а?  Аз съм ходила в Софийския и винаги с пълни отрби излизам...ще ме разори тоя магазин  ooooh!. Сега мисля да посетя този в Пловдив...или по-скоро като се постопли лееекинко. Може да се организираме и да го посетим? Ще съберем по някой лев за бензин и се мятаме до Пловдив .

# 742
  • Мнения: 28
ами понеже сте на тема Джъмбо... Peace...ние вчера го посетихме....на мен лично много ми харесва...традиция ми е по Новогодишните празници да го посещавам....НО ......тук е адска навалица,хората пазаруват като за световно Mr. Green и просто не можеш да се насладиш на шопинг терапията си ooooh! Mr. Green

# 743
  • Мнения: 411
ами понеже сте на тема Джъмбо... Peace...ние вчера го посетихме....на мен лично много ми харесва...традиция ми е по Новогодишните празници да го посещавам....НО ......тук е адска навалица,хората пазаруват като за световно Mr. Green и просто не можеш да се насладиш на шопинг терапията си ooooh! Mr. Green
Joy
Що ма,аз в Атина с голям кеф посритвах дебелите гъркини Mr. Green

# 744
  • Мнения: 28
ами понеже сте на тема Джъмбо... Peace...ние вчера го посетихме....на мен лично много ми харесва...традиция ми е по Новогодишните празници да го посещавам....НО ......тук е адска навалица,хората пазаруват като за световно Mr. Green и просто не можеш да се насладиш на шопинг терапията си ooooh! Mr. Green
Joy
Що ма,аз в Атина с голям кеф посритвах дебелите гъркини Mr. Green
...... Joy Joy
а'мчи то и аз ама най-накрая мускулна треска ме хвана...то тези туловища лесно ли се бутат? #Crazy newsm78 ooooh! Crossing Arms

# 745
  • Мнения: 411
ами понеже сте на тема Джъмбо... Peace...ние вчера го посетихме....на мен лично много ми харесва...традиция ми е по Новогодишните празници да го посещавам....НО ......тук е адска навалица,хората пазаруват като за световно Mr. Green и просто не можеш да се насладиш на шопинг терапията си ooooh! Mr. Green
Joy
Що ма,аз в Атина с голям кеф посритвах дебелите гъркини Mr. Green
...... Joy Joy
а'мчи то и аз ама най-накрая мускулна треска ме хвана...то тези туловища лесно ли се бутат? #Crazy newsm78 ooooh! Crossing Arms

Е как ма...у кокалчетата  Joyдолу ше гипосритваш,аз ли да те уча

# 746
  • Мнения: 28
ами понеже сте на тема Джъмбо... Peace...ние вчера го посетихме....на мен лично много ми харесва...традиция ми е по Новогодишните празници да го посещавам....НО ......тук е адска навалица,хората пазаруват като за световно Mr. Green и просто не можеш да се насладиш на шопинг терапията си ooooh! Mr. Green
Joy
Що ма,аз в Атина с голям кеф посритвах дебелите гъркини Mr. Green
...... Joy Joy
а'мчи то и аз ама най-накрая мускулна треска ме хвана...то тези туловища лесно ли се бутат? #Crazy newsm78 ooooh! Crossing Arms

Е как ма...у кокалчетата  Joyдолу ше гипосритваш,аз ли да те уча
................

# 747
  • В събота
  • Мнения: 201
Ама се покрихте пак, амаааа хаааа.... Точите винцето за утре, нали?

И тъй като ние заминаваме за неопределено време искам да пожелая на всички весело посрещане на празниците и да внимавате с алкохола  Mr. Green

# 748
  • Мнения: 307
Весела Коледа и от мен! Hug

# 749
  • Мнения: 149
Ами и аз да ви пожелая весело посрещане на празниците.
Уви ,отива си още една година.Нека новата ни донесе много здраве и щастливи мигове.Останалото ще се нареди някак си.
Ние тази вечер по семейно му ще сме в къщи с най близките и съм се отдала на готвене.Утре за жалост съм на работа ,така че днес ще наблегна на празнуването.
Като сте заговорили за този Джъмбо някой ще ми даде ли ориентир къде се намира Пловдивския?За тази година приключихме с пазаруването ама няма да е лошо да знам къде е ,щом е токова изгодно

Общи условия

Активация на акаунт