Оперативно повдигане на бюста

  • 6 722
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Не  ми е за парите , но много ме е страх , ина4е бих си направила!!!!100%  Много ме е страх оба4е , много. #CrazyТакава съм си...иде ми да си забия 2 шамара сама  понякога...страх ме е за вси4ко свързано с болници....що рев - беше ме налегнал един страх от раждането ...побърках се ...сега е попреминал ...(32с)  А камо ли  доброволно да ида  за нещо в болница!

# 16
  • Мнения: 2 161
Освен това много е смущаваща мисълта за тези грознш белези които остават.

# 17
  • Мнения: 2 142
Аз лично имам приятелка, която се е подложила на тази операция още през 1996г. - гърдите и са страхотни и няма никакви следи от белези, е, може и да има някъде, но тя си ги знае, не се виждат, а тя се разхожда не плажа монокини. Друга приятелка е с имплантант в едната гърда, няма никакви белези, а гърдите и изглеждат съвсем истински и еднакви.

# 18
  • Мнения: 2 142
Не зная обаче, колко време им е трябвало, за да се заличат белезите.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
белезите изчезват до 1 година. Не остават!!!!!!
колко пъти трябва да го напиша...

# 20
  • Мнения: 7 186
Аз пък съм виждала силиконови бюстове и белега се вижда, разбира се съвсем леко, ако се вгледаш, защото все пак се шие с козметичен шев, но не мога да си представя, че един белег може да изчезне напълно. Naughty
Подпомагащи заличаването средства са мехлемите като Контратубекс и Мадекасол, както и силиконовите лепенки, но не знам до каква степен дават резултат. За лепенките съм чувала, че доста благоприятно въздействат върху белезите и може значително да ги заличат, но не напълно да изчезнат.

# 21
  • Мнения: 763
Все пак по-добре да има едва доловими белези, отколкото цици до пъпа.

# 22
  • Мнения: 7 186
Все пак по-добре да има едва доловими белези, отколкото цици до пъпа.

Така е, напълно съм съгласна! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт