МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 35: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 354
  • 427
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
Сузан каза ли на Ламия че Джавидан е изгорила дневниците newsm78
Да каза й.
  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 1 433
Джеми към Пашата--Къде е гаджето ти hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 295
нищо не пишете.... (тези, които гледат)

# 33
  • Мнения: 106
часът на разплатата  Laughing
ламия срещу джавидан

# 34
  • Мнения: 267
Ееее,само това ли ще й каже Ламия?Аз мислях,че ще я "насоли" едно хубаво  Crossing Arms ,ама май и това й стигаше на Джавата.Или по-скоро не можа да повярва,че Ламия е дошла при нея  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 118
Ламия как подреди Джавидан Peace, а Намъкчо и той как слухти hahaha

# 36
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Малко й беше на Джавидан... Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 106
Ееее,само това ли ще й каже Ламия?Аз мислях,че ще я "насоли" едно хубаво  Crossing Arms ,ама май и това й стигаше на Джавата.Или по-скоро не можа да повярва,че Ламия е дошла при нея  Mr. Green

и аз се надявах на нещо повече Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 433
мен пък ми е чудно какво му хрумна на кенан да търси причината пък? #Crazy
пък и самоуверен бил Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4
Момичета, "поздравявам" ви с новата рокля на Ламия. Много е шик ...и отново с "любимите" плисета отпред  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 0
Ееее,само това ли ще й каже Ламия?Аз мислях,че ще я "насоли" едно хубаво  Crossing Arms ,ама май и това й стигаше на Джавата.Или по-скоро не можа да повярва,че Ламия е дошла при нея  Mr. Green

и аз се надявах на нещо повече Rolling Eyes

Исках да я натупа ама кат хората ..  Joy Joy а пък Намък ще отброява за туш  hahaha

# 41
  • Мнения: 55
За анкетата: Ламия не обича Джемил. Тя "обича" това, че той я обича и боготвори. Едва след като той замина и тя прочете писмото, реши че иска да е с него.

# 42
  • Мнения: 3 098
Тоя разговор,така протекъл,беше напълно излишен.

Ламия защо не е в Швейцария?Нещо не й се вързват любовните 4увства.
Ако оби4аш някой и знаеш,4е е в болница,в лошо психи4но състояие,има нужда от теб,сигурно ще стоиш да драскаш в дневника и да правиш сделки за 4и4о си,вместо логи4но да идеш при 4овека.  Crossing Arms
Нещо не ми се вързва тази история.

# 43
  • Мнения: 106
макбулето беше в нов стайлинг, забелязахте ли? заприличала на момиченце, не е вече с рокличките на "лелка"

# 44
  • Мнения: 4
мен пък ми е чудно какво му хрумна на кенан да търси причината пък? #Crazy
пък и самоуверен бил Rolling Eyes

Да, бил сигурен в любовта й. Той свикна, че каквото и да направи все ще го обича и дори не си дава сметка, че той е причината за това да угасне любовта й.

Общи условия

Активация на акаунт