МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 35: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 349
  • 427
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 098
Момичета, "поздравявам" ви с новата рокля на Ламия. Много е шик ...и отново с "любимите" плисета отпред  Mr. Green
Ужас и с тая разпусната коса,главата й изглежда директно набита в торса.Ни врат,ни нищо.

# 46
  • Мнения: 4
Тоя разговор,така протекъл,беше напълно излишен.

Ламия защо не е в Швейцария?Нещо не й се вързват любовните 4увства.
Ако оби4аш някой и знаеш,4е е в болница,в лошо психи4но състояие,има нужда от теб,сигурно ще стоиш да драскаш в дневника и да правиш сделки за 4и4о си,вместо логи4но да идеш при 4овека.  Crossing Arms
Нещо не ми се вързва тази история.

 newsm10 Нали вече си я знаем нашата Ламия - не търси логика, джанъм.  Laughing

# 47
  • Мнения: 118
радвам се че Кенан прогледна и му е ясно каква е Джавидан Peace

# 48
  • Мнения: 106
на анкетата гласувах с друго. все още се съмнявам в чувствата на ламия. не може 70 серии да линееш от любов по един и изведнъж да чакаш да повярваме, че видиш ли ей го на - обичала била друг. май това, че "приказката свършила" и "момичето пораснало" ме тласка по-скоро да мисля, че на нея й харесва да бъде повече обичана, отколкото тя да обича. и понеже кенан /жалко за него/ й нанесе няколко "шамара" при съвместното съжителство, тя решава да отиде там, където има доказано уважение и любов към нея

# 49
  • Мнения: 267
радвам се че Кенан прогледна и му е ясно каква е Джавидан Peace
А бе той одавна знае каква е ,ама сега вече Ламия го отряза тотално,докато преди имаше надежда  Wink

# 50
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Кенан ми е първосигнален... Този мъж е като едно пубертетче...  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 267
Тая Енисе няма ли да си седне на Д-то вече бе  Twisted Evil,кафа от нея  ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 433
ама как се радва мелек на Бурак, сигурно извън снимките си играе с нея Hug

# 53
  • Мнения: 261
на анкетата гласувах с друго. все още се съмнявам в чувствата на ламия. не може 70 серии да линееш от любов по един и изведнъж да чакаш да повярваме, че видиш ли ей го на - обичала била друг. май това, че "приказката свършила" и "момичето пораснало" ме тласка по-скоро да мисля, че на нея й харесва да бъде повече обичана, отколкото тя да обича. и понеже кенан /жалко за него/ й нанесе няколко "шамара" при съвместното съжителство, тя решава да отиде там, където има доказано уважение и любов към нея
Точно същото мисля и аз  Peace

# 54
  • Мнения: 118
радвам се че Кенан прогледна и му е ясно каква е Джавидан Peace
А бе той одавна знае каква е ,ама сега вече Ламия го отряза тотално,докато преди имаше надежда  Wink
да може и така да е било, но преди се водеше по акъла на другите, а сега е по самостоятелен Simple Smile


Мелек как му се радва на Кенан Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 490
 Момичета, завиждам ви, че можете да гледате епизода. Аз ще трябва да чакам до довечера да си го сваля от замунда  Sad. До сега търсих начини да гледам Нова тв онлайн, но нещо за чужбина не става  Cry. Моля, ако някой качи епизода някъде по рано от 23.00 часа( в толкова го качват в замунда), да даде линк  Praynig, много ще съм ви благодарна  Hug

# 56
  • Мнения: 13 512
Момичета, завиждам ви, че можете да гледате епизода. Аз ще трябва да чакам до довечера да си го сваля от замунда  Sad. До сега търсих начини да гледам Нова тв онлайн, но нещо за чужбина не става  Cry. Моля, ако някой качи епизода някъде по рано от 23.00 часа( в толкова го качват в замунда), да даде линк  Praynig, много ще съм ви благодарна  Hug
kym 19 го качват в Masters.bg

# 57
  • Мнения: 490
 Монда, благодаря  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 295
Да, в Мастерс го качват много бързо. Случвало се е да закъснеят, но е много рядко.

# 59
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Макбулето се издаде........... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт