Инфакол и колики

  • 36 262
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 191
една пипета преди хранене, при по-силни колики може и 2 пипети. Всичко е според детето. На нас не ни помогнаха, макар че им възлагах големи надежди, но все пак опитай. При много бебета има ефект  Peace

# 16
  • Мнения: 485
на нас също не ни помага макар че нямаме силни колики но ни затруднява изхождането и изкарването на газовете!  Confused

Ами то - това са коликите! Joy

имах в предвид че с капките инфакол ни става по трудно изхождането !иначе сега като недавам нищо сме много добре изкарва си газчетата изхожда си се нямаме проблеми ,имаме само леки гърчения!

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Дъщеричката ни беше с адски колики и естествено Инфаколът го имах за нещо велико от прочетеното тук във форума, ами нищо особено не е. По скоро я докарваше да адски писъци и с нищо не помогна. На практита той е като Саб симплекса, който е много по-евтин и достъпен в Българи, основната съставка е симетикон. Пробвахме доста неща от нашия и чуждия пазар за колики. Започнахме със Саб симплекс, минаме през Инфакол, Колийф, Gripe water, Флуталекс и завършихме в Биогая. От изброените най-добър ефект имаха Колийфа и Биогаята, всичко останало беше мижи да те лажем. Като цяло покрай облекчаването на коликите, облекчихме и джоба, но важното е детенце да е добре. След Биогаята забравихме за писъците и ревовете.

# 18
  • Мнения: 110
На нас много ни помагат - по 1 пипета преди всяко кърмене давам!не се е запичала,а вече 1 месец го ползваме,само че не мога да го намеря ,а ни свърши последното.Ако има някой презареден,да свирка! Peace

Благодаря за инфото.За сега ще давам само вечер,че както разбирам това нещо запича,а от личен опит с първото дете,знам че запека е по- гаден и от коликите..Боже то и тогава сигурно от капките се е запичало ама кой да се сети  ooooh!
 bandi ако искаш да питам тая позната,дето ми ги даде дали има още??

# 19
  • Мнения: 4 335
На Денис само Инфакола го облекчаваше(поне малко).Давах два пьти на ден-след обед и вечер,през другото време давах други капки.Не се е запичал от Инфакола.

# 20
  • Мнения: 14
Можете да го поръчате по интернет.Идва на другия ден.Мога да дам координати, ако искате

# 21
  • Мнения: 2 334
Давах по една пипетка преди хранене и когато са били силни коликите и след хранене съм давала по половин пипетка.Дъщеря ми не е имала запек и определено и помогно много Инфакола.

# 22
  • Мнения: 751
Моят син нямаше и грам колики БЛАГОДАРЕНИЕ НА ИНФАКОЛА! Peace Нямаше запек.
И при нас е така,без грам колики.Супер е този Инфакол.

# 23
  • Мнения: 179
Ние също даваме инфакол и нямаме проблеми с изхождането. Мога да дам един съвет.... в началото ми сеше трудно да и давам капките с лъжица или направо от капкомера, защото много плюваше. За това сега ги слагам в бибероната преди да дам млякото. Тя доста лакомо ги изяжда и след това продължаваме с млякото baby_neutral

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 140
При сина ми нямаше ефект.Никак не му облекчаваше коликите.

# 25
  • Мнения: 360
На нас също помагаха,не се е запичала,но аз допускам,че просто не е имала толкова болезнени колики и за това ни помагаха,а тези които си имат май няма панацея за тях Confused Peace

# 26
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
И при нас нямаше никакъв ефект SadСамо дето си дадох парите!!!Сякаш полза виждах най- много от еспумизана.Само да добавя,че моето дете имаше доста силни колики особено по време на хранене!!

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 140
Може би при много силни колики не помага.Сина ми беше с много
силни,а съм говорила с майки,чиито деца са с доста слаби,които
се изразяват с пъшкане и лека раздразниелност.Та на тях
общо взето инфакола е действал.

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Малкият ми син беше с колики 9 месеца.През това време изпи 11 шишета Инфакол и няколко от всички останали капки за колики.Ефектът беше нулев, но запек поне нямаше.

 Давах по една пипета преди всяко хранене, а в момент на силни болки по 2 пипети.

# 29
  • Мнения: 1 475
И при нас не помогна Инфакола, нито Лефакса, нито Антифлат - и на трите основната съставка е семетикон- спрях и ги на втория месец, излишно беше да я тъпча с  химии, давах единствено чай на Хип от копър, определено израстна проблема без лекарства!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт