НОЕМВРИйчето расте и пюренца то яде!

  • 21 414
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 998
Добро утро  Hug
Малкия спи, а аз продължавам да се депресирам за яслите. Вече си казах, че съм абсолютно против, но ще ми се наложи поради финансови причини да пусна Косето. Та по тоя случай влязох да попрочета в темите за ясли и градини, уж да се успокоя. Е, депресирах се съвсем.  cry В едната тема пише как детето реве като види някоя от лелите, в другата - как им бършат сополите с една кърпа и пият от една чаша....  Shocked Как децата си седят насрани или с неизбърсани дупета и родителите си ги вземат мъртво гладни. Само аз ли на това попадам?!

# 31
  • Мнения: 252
Добро утро  Hug
Малкия спи, а аз продължавам да се депресирам за яслите. Вече си казах, че съм абсолютно против, но ще ми се наложи поради финансови причини да пусна Косето. Та по тоя случай влязох да попрочета в темите за ясли и градини, уж да се успокоя. Е, депресирах се съвсем.  cry В едната тема пише как детето реве като види някоя от лелите, в другата - как им бършат сополите с една кърпа и пият от една чаша....  Shocked Как децата си седят насрани или с неизбърсани дупета и родителите си ги вземат мъртво гладни. Само аз ли на това попадам?!

Иве, не всички ясли са Содом и Гомор, предполагам  Grinning, но с тази липса на места, вероятно яслите са запълнени до дупка и персоналът не насмогва. И аз съм в същият филм. Реших да не се връщам на работа и планирам да остана вкъщи колкото издържим финансово. Тук, във Варна, детската ясла е голям кът. Имаше една до нас, но предполагам сте гледали по телевизията, че я приватизираха и сега собствениците си я искат. Та има още само една. Всичко друго наоколо, а ги има доста, е частно. Ако ще давам 500 лв. за ясла или градина, по-добре да си стоя вкъщи.

# 32
  • Мнения: 8 452
Добро утро!

Еллее, пу-пу много е сладка Никол!

Иве, за яслите зависи на какви госпожи и лелички ще попадне детето, не всички са такива каквито описваш Thinking, но за съжаление има и изключения #2gunfire!

Гледам за работа вече взехме да си говорим. Я да се представите кой каква професия упражнява, за да се сетим за какво иде реч newsm78? Аз съм счетоводител ( ТРЗ+операт. счетоводител), доколкото си спомням колежки ми бяха Мая, Сиска и Розичка! Ако има още някой със същото занятие да се представи, за да обменяме информация!

# 33
  • Мнения: 252
Аз се занимавам с данъци.......австралийски и новозеландски  Mr. Green. Ако мога да ви бъда от полза, с удоволствие hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 212
Браво на проходилата Мара!!!  bouquet
Никол ми е много сладка!!!  bouquet
По образование турист Joy,иначе работя на регистратура в болница. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 70
По образование турист Joy,.....

 rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo

За отчета - аз съм статистик  #Silly

# 36
  • Попово
  • Мнения: 687
хехелоУ,
за отчета и аз  Sunglasses по образование ветеринарен техник  Crazy а работя като организатор производствен процес (конфекция)... поне работех де  Mr. Green а от март 2007 звроукротител  newsm29 afwitch

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Хайдееее полека лека децата ни прохождат и порастват Hug

Браво на Марчето  bouquet

За протокола: по професия технолог в шевното производство(но без особено голям стаж Embarassed), от 2005 съм домакиня afwitch

# 38
  • Мнения: 916
Честито на проходилите!
Цветковата за титлите не се надявай на Шамс, щото май не е морска и може и да не е наясно (не че няма желание Laughing)! Аз също между другото Embarassed, не съм светило по титлите помня, че имаше и някакви "контра и реконтра" адмирали Mr. Green Mr. Green Mr. Green, ама като не съм сигурна дори, дали се пишат слято или не newsm78, как да ти пожелая? Ако се сетиш за някоя по-височка службица от адмирал - халал да ти е! Няма да ти спираме развитието я!  Hug

Ей-на, пак ма оплюха  Cry Сега пък не съм била морска... А пък критикът не бил наясно  newsm78 Диди, официално те повишавам в морски белот-адмирал на реконтрата  Mr. Green А що се отнася до плковник Цветкова, полковник ще си седи  Mr. Green Аз зет ще й давам, ти би ли искала тъща-адмирал  hahaha Joy Пък и матрос не мога да я оставя, че това ми навява едни такива асоциации и все се притеснявам да не се метне на разгул по пристанищата  Joy Полковник ще е, сериозен, хубав чин, тежи си на мястото  Mr. Green

За протокола - филолог по образование, към момента - човешки ресурси в банка  Mr. Green След някой друг месец - дръуго ще е  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 365
Лелее кога изписахте 3 страници?
Ели, мерси за темата   bouquet Изглежда, зимата ще трябва да пускаш нова тема през 2-3 дена ако я караме със същата скорост  hahaha Лошо няма де, винаги ми е приятно да прочета нещичко от вас  Hug
Като за първи ден на кухня- пълен провал! Ама пълен! Изпадна в див потрес, пък нещата не бяха лоши...дано кисела поне си изяде  Tired
И аз като Алекса съм турист, но нямам още трудов стаж  Embarassed От първи октомври почвам магистратура....редовно  Crazy Та се чудя как ще намествам всички ангажименти...

На проходилите- честито!!! Скоро за прощъпулници ще почнем да си говорим  smile3501

# 40
  • София
  • Мнения: 167
Сватовете пак се овъртяха  Mr. Green аз тези контра и реконтра да не станат пас само  Joy А на Цветковата чинът и би трябвало да е под-полковника ама си трае  Mr. Green

За отчета, шеф по образование, и по този повод правя всичко за пари  hahaha

# 41
  • Мнения: 252
Аз казвам да заформим едно предприятие "Ноемврийска слава" Grinning. Имаме си хора на всяко ниво. Остава да решим какво ще произвеждаме и сме първи в класацията. Аз ще се занимавам с международния отдел, Цветковата с морския транспорт (като най-евтин), имаме организатори на производство и Директор Joy Някой трябва да се съгласи да работи, но това са подробности.

# 42
  • София
  • Мнения: 35
Да се отчета и аз за протокола - по образование: моделиер-дизайнер на дамско облекло (със стаж), а отскоро и педагог в детска педагогическа стая. Към момента - социален работник в отдел закрила на детето. Смятам да се пробвам да запиша магистратура тази есен, но задочно, щото по-лесно се съвместява с останалите ми задължения, пък е и по-евтино.

Но от работа не ме е страх, работила съм доста неща досега, така че за предприятието - може да разчитате на мен за работа, пък вие си шефствайте, нямам против...  hahaha  hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 167
Аз казвам да заформим едно предприятие "Ноемврийска слава" Grinning. Имаме си хора на всяко ниво. Остава да решим какво ще произвеждаме и сме първи в класацията. Аз ще се занимавам с международния отдел, Цветковата с морския транспорт (като най-евтин), имаме организатори на производство и Директор Joy Някой трябва да се съгласи да работи, но това са подробности.

е как какво ще произвеждаме ноемврийчета  hahaha Joy

Въпреки че аз съвсем сериозно се замислям за една частна ясла + детска градина. Даже място има само някой от счетоводния отдел трябва да ми направи сметките  Mr. Green

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
А може ли да сменим заглавието Вместо ПЮРЕНЦА - Млечна кухня или Детска кухня то яде, май почти всички малчовци за записани на кухня Peace



е как какво ще произвеждаме ноемврийчета  hahaha Joy


Ей Вале взе ми "жабата от устата" и аз това си мислех за производството че в това сме най добри Laughing
Аз съм ги наредила октомврийче голям период за отглеждане(12години) и ноемврийче(следващия период не се коментира, че мъжа ще се командирова на корабите безсрочно Joy)


Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 14:48 от maya_76

Общи условия

Активация на акаунт