Нова Година във Варна - Заведения,Хотели и места за празнуване....

  • 16 681
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Знам че е още рано но като стане Октомври и местата започват да свършват.
Предлагам в тази тема да споделим мнения и идеи за ресторанти и хотели където може да посрещнем нова година.
Нека всеки с впечатления и препоръки за даден ресторант да сподели своето мнение.
Също и хора с идеи или желание да посетят дадено място нека и те драснат някой ред.
Аз веднага се отчитам:
Най - хубавата ни нова година беше 2005 в Иберостар на Зл.пясъци. Имаше много музика на живо и игри - беше супер.
В Гранд хотел Варна става голямо стълпотворение на народ и човек неможе да прекара добре иначе има гост изпълнители които са известни имена.
В Международния дом на учените посрещнахме 2008 и 2009 година. През 2008 изкарахме чудесно а през 2009г. задоволително.
Чувала съм че много хубави нови години стават в Хоризонт и Нашенци.
Ами това е от мен нека и други пишем мнения и най-вече предложения за нова година 2010...  bouquet

# 1
  • Мнения: 11 926
Хайде и тук да се запиша-  ако не успея да пътувам нанякъде, поне заведение да си намеря.
Отдавна не съм била във Варна на НГ на заведение, защото от разказите на околните все нещо не ми харесва.



# 2
  • Мнения: 674
Началото на другия месец доста хотели на Св.Константин ще вадят офертите за НГ.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз като Светкавица, че се очертава половинката да е нощна смяна...за втора поредна година.  Confused
Мечтите ми за Прага или планина в България пак няма да се реализират...
Ще следя темата.  Hug

# 4
  • Мнения: 674
Ресторант Кръчмата вече са подготвили куверт ми казаха че ще е около 50 лева с жива музика.
Хайде който е чул нещо варненки нека пише.

# 5
  • Мнения: 2 133
Мариянка, къде се намира това?

# 6
  • Мнения: 674
Мариянка, къде се намира това?
В гръцката махала преди църквата Св Атанасий.
Чух че и хотелите на Балкантурист Гранда и другите готвят офертите си.

# 7
  • Мнения: 1 165
Записвам се и аз да следя, че ще търся и аз нещо, но ще ми трябва да е по-спокойно, че ще съм в седмия месец тогава, но пък не ми се стои вкъщи.На гранда като сме ходили винаги е било хубаво.Ще чакам да видя тяхното предложение и програмата им.

# 8
  • Мнения: 2 133
Мариянка, къде се намира това?
В гръцката махала преди църквата Св Атанасий.
Чух че и хотелите на Балкантурист Гранда и другите готвят офертите си.
Мале, то до нас!Мерси за инфото.

# 9
  • Мнения: 674
В домът на учените ще е 120-130 лв с нощувка.

# 10
  • Мнения: 87
Видях реклама на хотел Девора  /до Свободния /за нова година с много добри цени - куверт около 65 лв и цени на нощувка 20 лв/човек Peace

# 11
  • Мнения: 674
Сега гледах в Хамбара 95 лв. е куверта.
Там става шоу и се замислям сериозно...

# 12
  • Мнения: 759
Никога не съм била в заведение на НГ  newsm78

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 252
Никога не съм била в заведение на НГ  newsm78
Ми не си изпуснала много!

# 14
  • Мнения: 2 133
Ето за Иванчов хан.Много добри са офертите!
http://www.hanat-bg.com/2009/11/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D … D0%BD%D0%B0-2010/

Общи условия

Активация на акаунт