Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 623
  • 430
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Е тези специално ходят по-често с такси, но няма значение.  А на Кристен определено трябва да "й се даде кредит" /нали не ползваме английски?/за поведението, доста зряло. Започва да ми харесва и след няколкото интервюта, които прочетох. Не, не все още не е подходяща за Роб.
По анкетата - не ми трябва някоя да ме нарече кучка, за да се целувам с РОБ /еха/, но ако това е условието може да ми вика както си иска.

# 16
  • Мнения: 0
Мале какво нещо съм изпуснала - ужас!!! Joy Joy Joy
Браво, Уоми!!! Прибирам се от работа вкъщи и ще се включа по-късно!! Hug

# 17
  • Мнения: 1 343
Ее, ти направо четворка си направи, как ще успееш да обърнеш внимание и на четиримата?

Амм пропуснах да отговоря Simple Smile Не аз те ще ми обръщат внимание  Twisted Evil Нали съм кучка Simple Smile Мъжете си падат по кучки така че не виждам проблеми  Twisted Evil

# 18
  • София
  • Мнения: 504
Не ми е нужно да ме наричат кучка за да го награбя Mr. Green
На нейно място щях да отвърна - "Може да съм кучка, ама ти само си мечтаеш да си на моето място" Twisted Evil


Моля ви се, какви автобуси, какви 5 лева, ще си осигурим лимузина естествено Laughing


Сега сериозно, не харесвам Кристен, но това е прекалено /да поясня, че още от първия път като гледах промо снимки преди да видя филма не ми хареса/. Ревността е голямо нещо значи Whistling

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех, тая Кристен, тая Кристен. Остава да се пусне някой слух че е имала нещо общо с някой от другите трима, и света тотално ще я намрази. Simple Smile

Между другото, сещам се за една куриозна случка от един друг филм, всъщност сериал. Някой от вас гледал ли е старата (по добрата, дъъ) версия на Вдовицата в бяло? Помните ли, че една актриса играеше Иломинада, а после я смениха? Знаете ли защо са я сменили? Близнаците, които играеха децата на Алисия, били всъщност нейни синове, и дотолкова я възприели (собствената си майка) като героинята й - Иломинада, че не искали да говорят с нея, много я мразели в онзи момент, та тя се принудила да напусне. Simple Smile Мисълта ми беше, че слуховете за Робстен сигурно никак не помагат на Кристен и в личния й живот, не виждам защо, при положение че половината свят е луднал по Роб, нейните приятелки да не са, сигурно е неприятно. Simple Smile Приятелките, които не са от каста, де, сигурно си има такива. Simple Smile

Аа, забравих какво ми направи впечатление докато четях Новолуние - на няколко места Бела споменава "отворих уста от изненада" и си мислех, тоя момент как ще го заснемат, като Кристен и без това си ходи с отворена уста? Simple Smile

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801

Аа, забравих какво ми направи впечатление докато четях Новолуние - на няколко места Бела споменава "отворих уста от изненада" и си мислех, тоя момент как ще го заснемат, като Кристен и без това си ходи с отворена уста? Simple Smile

 Joy

Не мисля, че би се превърнало в такъв проблем ако официално бяха обявили имат ли или не връзка. Извинението с това, че си е тяхна работа много много не върви след като са публични личности. Аз като мярна новина за Бранджелина все се надявам, че вече са само Брад и бивша Whistling

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Доколкото си спомням Илюминада забремяняла и я сменили, ставало й много лошо. Освалдо го разправяше, когато беше в БГ преди сума ти години.
Извинете, не се стърпях  Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Някъде четох нейно интервю с въпросната информация, ама вече хич не помня къде. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6
Вдовицата в бяло  Laughing Имам нищожни спомени..смътни, но все пак сега ако намесите и Есмералда hahaha
Ама какви лимузини и автобуси ви гонят...то нали в дадената случка е такси, да мислим реално /да бе да/
Да се снима Кристен с отворена уста никак не е трудно, по-скоро обратното е по-непостижимо. Във филмите в които я гледам го има този навик ooooh! Но аз я харесвам въпреки всичко /всъщност косата й в момента малко ме кара да променям мнението си/, но като цяло е окей. Подбира си филмите много добре, не само за да "стане известна", а те просто имат смисъл.
Май се отклоних от темата...
Изниква ми друга мисъл - Защо Роб не се намеси..можеше той да я награби  Rolling Eyes Напомня ми на една друга случка в която папараците бяха погнали Кристен в някакъв гараж и Роб се изниза много деликатно с колата си и я остави на лешоядите...

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Има много неща, които не знаем, те получават много инструкции, за които няма как да сме наясно и може да ни изглежда нелогично каквото правят, ама така са инструктирани хората.

Есмералда още вчера я намесиха, Цвети, нещо се разсейваш. Wink

# 25
  • Мнения: 264
Напомня ми на една друга случка в която папараците бяха погнали Кристен в някакъв гараж и Роб се изниза много деликатно с колата си и я остави на лешоядите...

В този случай те заедно ли бяха? Кристен беше с такси. В отделен клип даваха как Роб тръгва с Поршето  newsm78 Не мисля, че става дума за един и същи случай  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 775
Няма да го награбя. То награбването и без това не е едностранно, трябва и награбеният да отреагира подходящо, за да се получи търсеният ефект. Аз бих се държала безразлично в момента, но после ще се разрева от яд и обида със сигурност.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цвети, как вървят ФФиковете? Намери ли нещо вълнуващо, все пак ще съм нощна смяна и си търся дозата  Mr. Green
Есмералда дори аз не можах да го изгледам, циганка че и сляпа, но тенкю  ooooh!
Добре, че се появи Здрач и се излекувах от сапунките, все гледах по някоя друга, че и 2-3 наведнъж. Сега няма такова нещо, Роб и ФФ това ми е достатъчно  Joy

# 28
  • Мнения: 195
Аз Кристен я харесвам.  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Симпатична ми е някакси...

Но симпатична или не - НЕБЛАГОРОДНО й завиждам! Невероятен късмет има това момиче, а е само на 19! Представям си каква шеметна кариера я чака и колко още Роб-човци ще й партнират във филмите!

Ако изместим сюжета в UK там такситата са доста големи и смешни. Всички ще се поберем...  Whistling

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Момичета, честно да ви кажа, ако (пу, пу) ми се случи да имам нещо общо с Роб, изобщо няма и да ви кажа. После ще се страхувам за живота си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт