Twilight/"Здрач" : тема 37 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 652
  • 430
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 264
Възможно е да правят реклами, но не мисля, че е колата за филма, по-скоро е на някои то екипа SUV-a.
Робърт с дрехите на Едуард, по време на снимки, всички са в роля, защо е толкова невероятно да са сменили колата ?  Party

# 361
  • Мнения: 54
Възможно е да правят реклами, но не мисля, че е колата за филма, по-скоро е на някои то екипа SUV-a.
Робърт с дрехите на Едуард, по време на снимки, всички са в роля, защо е толкова невероятно да са сменили колата ?  Party

Аз предлагам за нова тема - да предлагаме песни, които биха паснал идеално на сагата.

Sourire,
не е невероярно, но Едуард няма само една кола, има и Vanquish, после и мотор ще има ...  Joy  smile3508 ... въпреки, че няма да се изненадам ако Едуард блесне със SUV-a.

# 362
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, аз имам една супер подходяща за Бела, предполагам, поне според мен, съжалявам че не мога да правя клипчета, иначе го виждам супер в главата си с кадри от филма. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 264
Някой да има идеи за новата анкета? - този път да не чакаме последния момент  Peace
Какво харесва Роб в Кристен  Laughing
И сега сериозно - пак се връщам на една предишна идея - Кои моменти от зазоряване трябва според вас задължително да за включени във филма. Тъкмо имаме време да обсъдим отговорите Simple Smile

Sourire, не е невероярно, но Едуард няма само една кола, има и Vanquish, после и мотор ще има ...  Joy  smile3508 ... въпреки, че няма да се изненадам ако Едуард блесне със SUV-a.
Ванкуиша /така ли се пише  Thinking / малко трудно ще го вкарат във филма според мен Simple Smile

# 364
  • Мнения: 354
Уоми, така е, трябва да се претърпяваме едни други, но това няма нищо общо с изразяването на мнението, нали Wink Аз не съм ви обидила, не съм ви казвала какво да правите, казах своето мнение.  Hug
За другите ви сдърпвания не се намесвам, много сте готини всички и си ви обичам и да ви кажа тъпо ми е като се карате така и се дърпате...

Кристабел, песента е супер, хайде пак .... в търсене на песни Simple Smile А ти помниш ли, че ми беше обещала да питаш от къде мъжа ти е дръпнал Здрач на немски?  Mr. Green

Отивам да разгледам снимките в блога Simple Smile

Мирка и Бела, добре се завърнали  Hug

# 365
  • София, България
  • Мнения: 5 608
предложението на sourire:

И сега сериозно - пак се връщам на една предишна идея - Кои моменти от зазоряване трябва според вас задължително да за включени във филма. Тъкмо имаме време да обсъдим отговорите

давайте идеи за точките  Simple Smile

# 366
  • Мнения: 12
Идеята ми за анкета е - Кой е любимият ви филм с Роб ? Само че вие добавете филмите , че аз само 2-3 със него знам   Simple Smile

# 367
  • Мнения: 264
За къде сме без прословутия диалог между Едуард и Тейлър в палатката Simple Smile , моментът в който Розали разказва историята си /след малко ще се включа с още/

# 368
  • Мнения: 116
Идеята ми за анкета е - Кой е любимият ви филм с Роб ? Само че вие добавете филмите , че аз само 2-3 със него знам   Simple Smile

Ха, познай кой.... 1 опция  Joy Joy Joy

# 369
  • Мнения: 0
Идеята ми за анкета е - Кой е любимият ви филм с Роб ? Само че вие добавете филмите , че аз само 2-3 със него знам   Simple Smile
Ха, познай кой.... 1 опция  Joy Joy Joy
Бела- логично hahaha hahaha hahaha
Ама що бе - аз например много клоня към Little Ashes- възможно е и да се получи анкетка - МГМ може да посочи Хари Потър Mr. Green

# 370
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ау, вярно че участва и в Хари Потър. Бях забравила в контекста на анкетата. Simple Smile Ама тая анкета без опция Туайлайт, щото няма да е интересно. Simple Smile

# 371
  • Мнения: 54
Sourire, какво имаш предви под трудно... Доста пари ще дадат ... ама ванкуиш-а все пак е любимата кола на Едуард, а и за Suv-a може да се окажеш права, понеже Роб е описан като колеционер на коли.  Simple Smile опа - бързи коли.


Иначе аз имам една песен, която ми се връзва идеалнo за някои моменти между Едуард и БЕла.

http://vbox7.com/play:d5dc195c

there is nobody when i call your name ... the night is so cold without your flame ...


 

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 18:39 от thgiliwTwilight

# 372
  • Мнения: 21
 Peace

връщам се назад, да ви чета...

# 373
  • Мнения: 12
Ау, вярно че участва и в Хари Потър. Бях забравила в контекста на анкетата. Simple Smile Ама тая анкета без опция Туайлайт, щото няма да е интересно. Simple Smile
Е аз няма да гласувам за Здрач , ако това е анкетата   Rolling Eyes

How to be
Little Ashes
Хари Потър ..... помощ , други незнам 

За мен ето това е песента която описва перфектно Новолуние  щрач

# 374
  • Мнения: 264
Sourire, какво имаш предви под трудно... Доста пари ще дадат ...
Именно. Ако им се даваха /имаха/ парите, по-добре би било да се погрижат малко за гардероба на главните персонажи

Общи условия

Активация на акаунт