Който иска, моля да заповяда!

  • 4 072
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 793
много сте готини всички Grinning  на теб лека бременност ти пожелавам. виждам, че си увековечила и положителния тест за бременност Grinning много сладко. аз моя още си го пазя Sunglasses

# 16
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Anna
много сте готини всички Grinning  на теб лека бременност ти пожелавам. виждам, че си увековечила и положителния тест за бременност Grinning много сладко. аз моя още си го пазя Sunglasses


Ние нашия го хвърлихме...МНОГО ме е яд ! Close  Close  Rolling Eyes  Close  Close

# 17
Их, че сте сладки Wink
Безпроблемно бременеене и здраво бебече.
Нашите тестове и ултразвуковите снимки им ги пазя в едни кутии с "ценности" от тях Wink  Simple Smile .Да се видят от къде са започнати Wink  Laughing
Целувки от нас по коремчето Wink

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
МОФ-супер сиииииииии!  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Нали ти казах, да не се шашкаш - всичко ще е ок!  Wink
А сега си седни на д**** и се отдай на активно бременеене, без отрицателни мисли-плз!  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
Айде-умната и се пази...  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Мамче Фин , много се радвам да разбера , че сте добре , надявам се да си спокойна вече и все така да караш от тук на татък  Grinning !

# 20
  • Мнения: 8 769
Мамо Фин, страхотно!
 Stuck Out Tongue И много те моля да не се фукаш с несъществуващия си корем, за да не ти покажа аз моя, когато се нахраня-3-месец БЕЗ ПРОБЛЕМ докарвам Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Мамо Фин, снимките са супер. Много се радвам че всичко е ОК. Хайде сега си бременей на спокойствие....
И чакаме нови снимки на коремчето Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 634
Милички, разплакахте ме. Сега седя тука и хлипам, а Финчо ме гледа и се чуди ли чуди... Благодаря ви за отзивите и сладките коментари.

За снимката на корема, ами тя си е там от както сме го снимали тоз корем... Нали правя албум на цялата бременност, та и шкембови снимки ще има там, разбира се.

Meli, дори на ум не ми дойде да видя какъв е УЗ апарата. Този беше на частен, на 10 август ще ходя на държавен та ще видим как ще е там. Поне при първата ми бременност ми дадоха снимки при първото посещение. Надявам се да е така и сега. Обещавам, че ще се опитам да видя или питам за марката на апарата.

Увековечаването на теста за бременност... Да уточня, че този тест не е първият направен. Общо имам 5 теста, смятах да ги сканирам всичките, ама пък не мисля да ги накича в уебшотс- ите.

Future Pere, иди купи един тест, па го направете и дано покаже 2 чертички... Може да не те е толкова яд, че сте изхвърлили оригинала.

Обичам ви всичките до безкрай. Благодаря на момичетата от този форум за огромната подкрепа, милите думи и любовта бликаща от тях които ми помогнаха да вървя напред и вярвам в чудеса... защото смятам бремеността си за едно такова малко чудо.

Прегръдки и целувки на всички!

Гери и "Кломи"

# 23
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Честито и от мен. Само сантиметър и нещо мъничко, но хубавичко като мама. Сега само спокойствие и лека бременност.

# 24
  • Мнения: 1 502
Мамо Фин, страхотни снимки, чрез скенер ли си вкарала в компютара? Моята първа снимка, бебчо е толкова малък, че трябва да показвам каде е  Sad , но предполагам че следващите ще са по-добри.

Поздравления!

# 25
  • Мнения: 2 655
Мамо Фин старахотно е!
То е толкова мъничко човечето, но вече човече. И аз бях много развълнувана на първата среща с бебето, а снимката пазя при тези от свадбата.
И от мен лека бременност, един голям корем и много приятни емоции.  Wink  Wink  Wink
КЪСМЕТ.  Wink
Вярвай по често в чудеса, за да ти се случват.

# 26
  • Мнения: 920
Мама Фин "Кломи" е страшно фотогенична. На вас двете пожелавам спокойно бременеене а на двамата фински мъже - да не ви ядосват много.

# 27
  • Мнения: 3 634
Мерси, мерси  Grinning

Ще има и още снимки... на 10 август сме на официален ултразвук (да ни гледат дали сме с риск за Даун синдром) и ако блоаговолят да ми дадът снимчици ще ви съобщя.

# 28
  • Мнения: 1 975
Супер са снимките  Wink

# 29
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Мама от Финландия
Future Pere, иди купи един тест, па го направете и дано покаже 2 чертички... Може да не те е толкова яд, че сте изхвърлили оригинала.
Гери и "Кломи"


E "колежките" от форума ме убедиха, че нямало как да се видят 2те чертички вече... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт