кога ви дойде цикъла след раждане със секцио?

  • 5 437
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
здравейте!Родих със секцио и не знам кога е нормално да ми дойде.Преди няколко дена уж ми дойде,а то се оказа малко и ми спря....и след 2 дена пак така-това нормално ли е?Забравих да пиша ,че са минали около 47 дена от раждането.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
След първото секцио 6 месеца,а сего три месеца след второто още не ми е дошъл.Кърмя Peace

# 2
  • Мнения: 647
здравейте!Родих със секцио и не знам кога е нормално да ми дойде.Преди няколко дена уж ми дойде,а то се оказа малко и ми спря....и след 2 дена пак така-това нормално ли е?Забравих да пиша ,че са минали около 47 дена от раждането.

На мен ми дойде след 6-я месец, но кърмих на поискване, дойде ми като разредих кърменията.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 521
Няма значение дали си раждала секцио или нормално.Има значение дали кърмиш,или не.А и при всички е различно.Мен например 40 дни ми се точиха лохиите,а цикъла ми дойде след 7 месеца и то нередовен,тъй като кърмех.

# 4
  • Мнения: 155
   Не успях да кърмя, но се изцеждах три месеца. Цикъла ми дойде след 6ия

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
На 51я ден.

# 6
  • Мнения: 128
забравих да кажа ,че не кърмя

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
На мен ми дойде след 6-я месец, но кърмих на поискване, дойде ми като разредих кърменията.  Peace
и при мен някъде там, максимум 7месец Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 293
На 3 месец,не кърмя.

# 9
  • Мнения: 238
На 6-тия месец - за първи път от раждането, на 8-мия - за втори път, а следващия път кога ще е не се знае. Обаче кърмя на поискване.

# 10
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
На мен още не ми е дошъл. Кърмя на поискване.  Peace

# 11
  • Мнения: 1
Дойде ми на шестия месец,когато разредих кърменията.

# 12
  • Мнения: 9 446
След около два месеца и половина!Кърмих само месец и половина  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 338
На 29ия ден Peace

# 14
  • Разград
  • Мнения: 518
След 2.5месеца, като кърмих до 3-тия не много редовно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт