Аси / Гордата Аси - НТВ /2-ра тема

  • 87 293
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Аз си мисля,че всичко е заради баща му Thinking Дори и дядото(Джамал) го мрази заради баща му ooooh! Горкия човечец,ужасно е да си „без вина-виновен„ Tired
И на мен ми е жал за Исхан, много мил човек ми се вижда..Освен някаква, тъга и спокойствие излъчва и строгост и респект.

# 16
  • София
  • Мнения: 2
zdr sledq vsi4ki temi za turskite seriali i blagodarq na vsi4ki koito se trudqt neumorno za da se informirame tezi koito ne razbirat turski. mnogo tarsix 7ep na asi i me interesuva koga se ka4vat zashtoto v zamunda ne sa ka4eni vsi4ki ep.a v lapace sa do 6 ep.
predvaritelno blagodarq

# 17
  • София
  • Мнения: 2
namerix q mersi za ka4enata seriq

# 18
  • Мнения: 1 558

Добре дошла Hug Само пиши на кирилица Praynig

# 19
  • Мнения: 1 819
Ето ме и в новата тема,благодаря за ББ,явно ще стане много интересно нататък.Аз днес не можах да гледам първите 40минути от серията,знаете ли къде мога да я гледам утре евентуално newsm78.Този Демир е направо Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 558
Mishel ги качва във vbox Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 433
а малките сестри на Аси ще имат ли съществена роля в сериала, гледам на пълва страница има снимка на едната, но пък няма на Мелек, сестрата на Демир и тази на Керим newsm78

# 22
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 15 467
Добре,че пишете, та да разбера какво става.Много ми е муден и тежък този филм, а и не мога да гледам целите серии.

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте HugМишел, благодаря за новата тема  bouquet Чакам с нетърпения информацията за Туба,която си подготвила  bouquet Моля те,ако може да впишеш в следващата тема на 1ва страница,че филма е 71 серий,да не се налага да се отговаря на този въпрос във всяка тема Rolling Eyes,благодаря  bouquet Благодаря и  за белите букви,май всички ги четем като съдя по постовете Mr. Green Heart EyesТози Аслан има някакъв гняв във себе си и сякаш винаги е готов да сътвори някоя глупост,много е противен,дано по нататък се очовечи малко Rolling EyesАси и Демир са много сладки, дори като се карат така се гледат все едно искат да кажат нещо съвсем друго,но тъкмо се сближат и все се появява нещо да ги скара Rolling Eyes,но въпреки това вярвам,че няма да се откажат един от друг Heart EyesББ Може ли да ми кажете в коя серия е сватбата на АСи и Демир че съм стигнала до 37ма и все още не са се оженили newsm78Но пък минават през толкова неща и двамата са на път да се омъжат за други хора,Аси лъже че ще се омъжи за Али нейн обожател който се явява по късно,а Демир се ядосва и решава да се ожени за Зейнеп,за да я защити(и тя се появява по късно) и двамата правят много глупости от ревност,добре че са Дефне и Керем,който вече са женени,за да ги вразумят Rolling Eyesпредложението за брак с картички е много оригинално CrazyА ще може ли да ми кажете който е по напреднал от мен със серийте как се разбира,че не Демир е отговорен за смъртта на Джемал ага,за да излезе от затвора,предварително благодаря  bouquetИма толкова красиви моменти м/у Аси и Демир,че като се скарат с нетърпрние чакам всяко сдобряване,ама май още много има да страдаме с тях до края Whistling Heart Eyes

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 09:07 от dafi_83

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 521
Мисля, че Исхан нещо ще е замесен в тази тайна .
И другото много ми е противен Аслан , ли мисля , че така беше. Физиономията му е противна
Прилича на деградирал наркоман.
Е,все трябва да има и неприятни персонажи. Според мен проблема му е, че усеща че има някаква тайна около него.Веднъж каза на баща си,че никога не го е нарекъл синко.А Иксан едва ли знае,че това е сина му.Но верно е голяма клюкарка.
Наистина кастинга за главните герои е много подходящ - колкото и добри артисти да са не могат да докарат тази химия по-между си насила.Тези моменти са наи хубави. Снощи  гледах серията  два пъти заради началото. В този ред - в сцената където посрещат изгрева звучии една мелодия - в тези които сте пуснали не можах да я открия.Някой знаее ли я, може би е фрагмент от някоя която не съм прослушала до края мисля, че е Sevdali - има ли я някъде само инстументал?
Любимата ми сцена е тази със сокола, как Демир гледа Аси и казва,че се катери като коза
П.С. Бурчин (жената на Мурат) ми прилича на Дженифър Лаф Хюит

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:39 от Мама_му

# 28
# 29
  • Мнения: 1 558
Аси и Демир са страхотна двойка.Разбирам защо турците така ги подкрепяха в класациите на Канал Д.Ако сега има подобна класация не съм сигурна кого точно ще подкрепя:Онур/Шехи или Аси/Демир Whistling

Общи условия

Активация на акаунт