ОКТОМВРИ наближава,бебевалеж се задава!

  • 9 987
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 271
Моето направление за раждане важи до датата на термина,а на болничния пише да се явя на работа на 6.10.Ако се преноси не знам как стоят нещата.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ех,че прекрасна новина smile3521 newsm44 newsm68

Пламинце,да ви е жив и здрав принца.Първото ни момъче,хайде да расте все под щастлива звезда.



Ти как се чувстваш,как мина раждането,хайде разкажи ни Blush
И пиши името на малкия принц.

...
За изтръпването на крайници при бременни-не беше ли липса на Магнезий newsm78 и предписват такива препарати?

Моето направление също е без дата,после си го попълвали в болницата.Когато бях на тонове в понеделник за мереене на тоновете,дойде да ражда една ''душа'' и я питаха дали има направления и тя естествено нямаше и акушерката каза,че ей сега ще и го напише-значи явно така процедират при липса.

Гинче,пфуу,много жалко за количката.Може би наистина Ебей е вариант.

Рони,да се оправя много бързо малката принцеса.И Криско от два дни е с хрема и Т.Явно някакви вируси почват да върлуват.А пък двете сте прекрасни на снимките Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Хайде до после.

# 62
  • Мнения: 12
Имам си племенниииииииииииик!

Много сме щастливи!!!
Нямах време да пиша досега,че съм сама с малкия и тъкмо го сложих да спинка и бързам да се изфукам! Joy Joy Joy Разбрах,че Плами вече се е похвалила, и имаме и една госпожица май. Да са живи и здрави бебковците! newsm68 newsm44

Връщам се да се чета.

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета.
Прекрасна тема, благодаря Mirkam, с прекрасни новини да е пълна, така както започна.
Честито юначе, Плами!. Многооо се зарадвах на първия принц в нашата бебешка компания, също така е чудесно, че се чувстваш екстра. Ти си героиня, браво, само така борбено, с усмивка и положителна нагласа да се радваш и да си гледкаш малкото съкровище, което да е много здраво, гушливо и щастливо, за радост на мама и тати и съвсем скоро да се гушкате у дома, цялото семейство Hug  bouquet
При мен положението със съня е все същото, явно ще си е така оттук насетне, до преди два-три дни си поспивах блаженно по цяла нощ, но явно вече ще е друго-тази нощ поспах до към 5,30, но не спокойно, както до скоро. Бях забравила колко е кофти да ти се схване прасеца, но тази сутрин и това си припомних.
Стига съм се оплаквала, иначе контракции и болки нямам , само някакво леко течение, което се надявам да е нормално, след една седмица, все пак, ще се консултирам с доки и без това до сега никой не ме преглеждал, освен през коремчето, откакто съм бременна. Мн странно, нооо няма да го мисля сега, хубавото е поне, че месец преди да забременея си правих профилактично цитонамазка.
Мамчета с неразположения-дръжте се, още мъничко остана.

# 64
  • Мнения: 8
Ехаааа, снощи си легнах супер щастлива от новината за MVinzens, но не предполагах, че ще се събудя двойно по-щастлива от друга такава новина.

ПЛАМИ, ЧЕСТИТА ВИ РОЖБИЧКА! НЕКА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ!   bigdance2

КАКИ, ЧЕСТИТ ТИ ПЛЕМЕННИК! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ГО ДАРИТЕ С ЕДНО ПРЕКРАСНО НОВО БРАТОВЧЕДЧЕ  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2
Страхотни новини !
MVinzens ,Плами ЧЕСТИТО !!! Да са живи и здрави малките мишлета , с пожелания за едно щастливо и усмихнато детство изпълнено разбира се с много любов Simple Smile  Hug

# 66
  • Мнения: 571
Мерси за отговорите момичета  Hug
Моя термин е на 12, може би ще скоча другата седмица или утре за карта и направление..

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 420
Тука стана като "Гол след гол" hahaha Joy
Да е жив е здрав племеника на КакиHug Много щастие бебо и на цялото семейство Hug

# 68
  • Мнения: 12
Благодаря ви, момичета! Много съм развълнувана още! Нямам търпение Плами да каже кога можем да идем да го видим! Ще го нащракам едно хубаво! smile3508 smile3521

На мамите с болни дечица-да се оправят по-бързо!  Praynig


Mvinzens, честита ти девойка! Много здраве и късмет й пожелавам!

# 69
  • Мнения: 3 641
Честита радост на Плами и цялото семейство и специално на леля Краси  bouquet Да ви е жив, усмихнат и нека расте щастливо дете Heart Eyes


Момичета, много съм развълнувана и притеснена. Сега се връщам от ТК.С Адатарчето чакахме заедно  за запис на тонове. Всичко беше наред и при двете, без контракции и болки.
Говорихме си,че още с нищо не сме готови, какво имаме на купуваме. Даже за другата седмица се уговрихме да се видим в Бейби Мола. Успяхме да видим Ковачева, Адатрчето поиска да и вземе секрет за микробилогия и Ковачева каза,че е 2 см разкритие. Да отива за багажа,че до довечера ще роди.  Shocked
Направо се шашнах, а и тя. По нищо не личеше,че ще ражда. Даже казваше, че бебчо бил сънен на тоновете. Следобяд пак ще и се обаждам, ак има нужда от нещо и да ме държи в течение.

# 70
  • Мнения: 23 271
Гинче,не бих препоръчала Скейта.Нищихме го в темата с количките,най-вече багажника и трудното качване и сваляне от високи тротоари,зради него.
Жени,пиши непременно нещо за Радето ако има новини.А тя щом  е нямала контракции,защо лекарката се е усъмнила,че ще рои днес?
С Дани си ходех с едно разкритие от 3 см. и паднала тапа поне 10 дни,най-накрая преносих,та трябваше да ме тушират,за да ми предизвикат раждане.
И аз утре съм на преглед,надявам се всичко да е ок.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:27 от ДесиХ2

# 71
  • Мнения: 239
Каки, как се казва малкия юнак на Пламито? Честит племенник Hug

Дано Атадарчето е спокойна и всичко ще мине наред. Стискаме палци и леко раждане Hug

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:29 от Adi84

# 72
  • Мнения: 342
Честито за хубавите новини. Да са ни живи , здрави и мн, късметлийски бебета.

# 73
  • Мнения: 126
ЧЕСТИТО НА МАМА МАРИЯ ЗА МАЛКАТА ВАЛЕРИЯ МАРИЯ! НАИСТИНА СИ Е ИЗБРАЛА ДЕН ДА СЕ РОДИ - ДА ВИ ЗАКРИЛЯ БОГОРОДИЧКА! НЕКА РАСТЕ ЗДРАВА И КРАСИВА КАТО МАМА! На мама бързо възстановяване! Hug   bouquet

ПЛАМИТО! ЧЕСТИТ ЮНАК - БРАВО НА ВАС, ДОСТОЙНО ЗАЩИТИХТЕ И МЪЖКАТА ЧЕСТ! ЧЕ И СЪС ЗАВИДНИ МЕРКИ Е МЛАДЕЖЪТ - ВСЕ ТАКА ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН И МНОГО ДА ВИ РАДВА! Надявам се, че ти си добре!  Hug     bouquet


Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:32 от baby_one

# 74
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Ехааа какви хубави новини  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
MVinzens  да ви е жива и здрава малката принцеса !!!!!!!
Плами честит малък принц,  да ви е жив и здрав и много да ви радва !!!!
Браво Плами ти отсрами мамите със срамежливи юнаци.
kaki честито  племенниче   bouquet
Аз от вчера на обед не съм влизала и такива хубави новини ...... все така да продължаваме момичета!
Ронка, дано малката се оправи бързо   Hug
Стискам палци на Атадар раждането да мине бързо и леко  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт