МАРТенчето вече е мъничко човече! (16)

  • 7 947
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Добро утро току що успях да ви изчета. Радвам се, че имаме нови мамчета в групата  welcome и леко бременеене. За пола-на мен ми казаха, разбира се предположение, но много държеше док на него. За линията - и нея си я имам доста ясно се вижда появи ми се отскоро. Хубав слънчев ден ви пожелавам милички   bouquet

# 16
  • Враца
  • Мнения: 21
Здравейте мили мами. Приемате ли нови членове при вас? Аз съм с термин 5.03.2010г. - първа бременност, много чакана и много желана.Ще се радвам да се присъединя към вас и да споделяме изживяванията си.

# 17
  • Мнения: 521
На мен есента ми е много любимо време... сигурно защото рожденият ми ден набложава...  Flutter Тия дни съм в чудесно настроение!

Аз пола се надявам да ни го кажат на 22ри като отидем на преглед... Стискам палчета за девойка, но имам усещането, че ще е малдеж... е то ще си покаже...

# 18
  • Мнения: 103
Здравейте и от мен. За един ден сте изписали цяла тема, браво на вас. Ох и аз искам вече да разбера какво ще е, но сигурно чак на феталната морфология ще разбера. Сега на 30.09 сам на ЖК обаче няма да ме гледат на ехограф и ще се наложи да почакам ФМ Sad. И аз нямам търпение да ми кажат, че ще е момиче, въпреки, че имам усещания за момче, но каквото дойде, да е живо и здраво само. Но по принцип мисля, че е рано още км днешна дата да се види какво ще е. Айде лек и усмихнат ден от мен, аз днес ще имам повече време да ви чета и да пиша.
П.С ако има новодошли мами /понеже не съм доизчела старата тема/ желая ви леко бременеене и здрави бебчета на финала. Hug

# 19
  • Мнения: 521
wola    приемаме нови мамита с отворени обятия  Hug Добре дошла в отбора и лека и щастлива бременност!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 311
wola, добре дошла  newsm51

# 21
  • Мнения: 521
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.
Вижте този календар, като на докторите е http://www.ladypill.com/calendar.php Пише, че бебето се усеща към 18-20 седмица. според него аз съм вече 16, направо не знам как да ги смятам. единия док казва, че щом са минали 15 значи съм 16-та, а другия - че се брои колко са минали и съм 15. освен това явно след 1 седмица влизам в 5-тия месец  Crazy направо луднах от толкова различни калкулатори и мнения. Каже те, моля ви, вие как си го смятате.

добре дошла на новата мама   bouquet

Ahoney влизаш в пети лунарен, а не календарен месец... Нали виждаш че на колелото са 10 вместо 9 месеца Simple Smile Когато навършиш 15 седмици и си 15 седмици + 1 ден си на 15 седмици и в същото време в 16та седмица. Просто два начина на казване, както е с годините... Навършена 1 година, кара втора... сещаш ли се?

# 22
  • Мнения: 1
 Laughing
Здравейте и от мен. И мойто първо бебе ще е мартенско, но ако се сетя за точната дата на последната си менструация и ще знам и датата на термина, ама пуста му памет newsm78 - 11ти юни беше, 17ти ли беше. Вече ще ми е обеца на ухото да си водя календарче.

Водих си електронен календар и сега се сетих и там пише, не съм забравила да го водя и вече знам датата Laughing на термина - 17.03.2010. 

Между другото аз съм родена март месец и много се радвам, че и бебо ще е март..

Чао засега

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 11:04 от sanpate

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Азю утре съм на преглед на 2д,може и да ми кажат какво ще е бебето нали?

# 24
  • Враца
  • Мнения: 94
Добре дошла на новата мама Hug welcome

Добро утро току що успях да ви изчета. Радвам се, че имаме нови мамчета в групата  welcome и леко бременеене. За пола-на мен ми казаха, разбира се предположение, но много държеше док на него. За линията - и нея си я имам доста ясно се вижда появи ми се отскоро. Хубав слънчев ден ви пожелавам милички   bouquet
Незнам дали си прочела това което написах за тази линия-ако е видима и тъмна е момче ,ако я няма е момиче(пак казвам ,че това са бабини деветини,но знае ли човек)при мен беше точно така

# 25
  • Мнения: 206
Хоп и аз в новата темичка! И аз нямам търпение да разбера какво ще е...Така ми се иска този път една сладуранка... Crazy,но...да видим!

# 26
  • Мнения: 307
Аз от фолиевата киселина имам още три хапчета и я спирам, нямам намерение да я пия до края. Относно витамините много се колебая. Докторът не им е привърженик, казва че се набавя необходимото от храната, но пък аз не се храня здравословно. И на мен ми е некомфортно, също като malkata mama не съм се снабдила със дрехи, но се надявам се до края на месеца да имам възможност да поразгледам какво предлагат тук магазините.

# 27
  • Мнения: 6
veni sasi видях какво си написала и много ме зарадва защото по предположение на док и по мое лично усещане чакаме момък а то съвпада с написаното от теб  love001

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз нямах такава линия и имам момче, моя приятелка имаше доста тъмна такава и роди момиче. Мисля, че не е вярно. Моята приятела е руса със сини очи. Wink

# 29
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Добре дошли на wola  sanpate и разбира се леко бременеене  Simple Smile

Ами момичета нищо чудно да разберете съвсем скоро пола...аз вече го знам, видяха го и то със сигурност 99%

Общи условия

Активация на акаунт