11 септември 14:37 Първа четвърт

  • 1 604
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
аз от сутринта не съм хапвала, ама какво говоря, бре, аз спах до 11 ч. Embarassed Embarassed Embarassed
и аз се включвам...

# 16
мацки, супер ми е гладно, така ме свива стомахът
аз дефакто не съм яла от снощи... защото както вече казах тая сутрин станах към 11, пих кафе и много късно видях темата и вече не биваше да се яде...
кажете вие как се справяте?

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дръж се! Я ме виж мен, тепърва започвам - чак до вторник на обяд ще си изкарам.  Grinning

# 18
Дръж се! Я ме виж мен, тепърва започвам - чак до вторник на обяд ще си изкарам.  Grinning
държа се, ама е много трудно, лелеееее... аз за пръв път го правя тоя номер и се вижда, че волята ми хич ня няма, ама удържам фронта, де... като ми прегладнее и пийвам вода... ама някакси ми се е издул коремът... защо така...
а ти как така до вторник? нали е до утре? и не ти ли става лошо само на вода? newsm78 Embarassed

# 19
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
мацки, супер ми е гладно, така ме свива стомахът
аз дефакто не съм яла от снощи... защото както вече казах тая сутрин станах към 11, пих кафе и много късно видях темата и вече не биваше да се яде...
кажете вие как се справяте?
Тъкмо,тъкмо yes.Така ефектът ще е поразителен Mr. Green

# 20
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз засега устисквам на водица(нищо че не мога да заспя от глад Rolling Eyes),ама утре с кафенцето ще пийна и едно фрешче.

# 21
Тъкмо,тъкмо yes.Така ефектът ще е поразителен Mr. Green
Цитат
ама, djidjislava , стомахът ми си стои издут... иначе съм супер доволна, че удържам фронта... малко ми е замаяна главата и от всичката тази вода ходя често до 00  Sick
макар че не мога да повярвам, че утре кантарът ще ме покаже 2 кила по-малко!!! не знам... дано, дано!!! че това много ще ме стимулира... Wink
аз няма как да си направя фрешче, а пък и кафе без захар или мед не мога да пия, така че утре кафе ще пия следобеда...
успех на всички гладуващи, дами в клуба:)

# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Деска,от водата се е подуло стомахчето май newsm78.При мен такъв ефект не се наблюдава,ама и чак по 2 килца не свалям,само по 1,но аз я правя от месец лунната и ефектът ми е само от първото гладуване Sad,т.е. от следващите свалям,ама пак ги връщам Sad.
Все пак продължавам,за да поддържам тази форма Wink

# 23
Хора, не мога да спра да ходя до тоалетната... Аз верно че и много вада пия, щото тоя глад ще ме умори... Както си личи по часа, не мога да заспя от него Sick Thinking
djidjislava, леле, верно ли само 1 кило Confused
е, това поне ще ме накара и другата неделя да гладувам....

# 24
Мацкииииииии, успях!!!! издържах до края... резултат -1,5 килце... но е важен фактът, че издържах....
хайде, ваш ред е да се похвалите....

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Честито!
Хапвайте сега, хапвайте. Аз завистливо ще гледам отсрани. Иначе това си го правя всеки ден - не ям от обяд до обяд, така че за нищо го нямам.  Grinning
След две-три седмици вече и не ти се яде, а ако хапнеш, ти става кофти. Аз не мога да спя, ако вечерям.  Rolling Eyes

# 26
Иначе това си го правя всеки ден - не ям от обяд до обяд, така че за нищо го нямам.  Grinning
добре, де това не значи ли, че въобще не ядеш???
щото от обяд до обяд... всеки ден.... чакай пак да помисля, ама .... май по цял ден не ядеш, и така всеки ден!!!! как живееш? newsm78
аз едва издържах тозаи ден и половина....

# 27
  • Мнения: 3 537
И аз издържах лунната диетка отново Peace
Хапнах един сандвич и това ще ми е яденето за днес.Добре,че е лунната диетка,дава ми добър старт за отслабващите ми процедури Hug

# 28
тая лунна диета нищо не струва , муцки, вервайте ми!така само стресирате отганизма и той се запасява за други такива 'евентуални' случки като тази лунна диета..едно е да я направиш 1 ден ако си на нвд примерно , или днес правиш лунната , а от утре почваш нова по-дълга..а е съвсем друго както на миналия ден си се напльскал като свинче и хоп-1 ден лунна диета и сме по-слаби!ми то логично - само храната в теб и водата са 1, 5 сигурно!няма смисъл от това , което повечето от вас практикуват- яж , яж , яж и после за 1 ден-пак слаба..то така не става... Peace пииийз

# 29
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
тая лунна диета нищо не струва , муцки, вервайте ми!така само стресирате отганизма и той се запасява за други такива 'евентуални' случки като тази лунна диета..едно е да я направиш 1 ден ако си на нвд примерно , или днес правиш лунната , а от утре почваш нова по-дълга..а е съвсем друго както на миналия ден си се напльскал като свинче и хоп-1 ден лунна диета и сме по-слаби!ми то логично - само храната в теб и водата са 1, 5 сигурно!няма смисъл от това , което повечето от вас практикуват- яж , яж , яж и после за 1 ден-пак слаба..то така не става... Peace пииийз
newsm45 Нееее,не можееее да е вярно,аз с такъв ентусиазъм я правя!

При това съм -1.5 кг Grinning.При мен май по-скоро е за разтоварване,обаче Wink.Е,не, че нямам нужда и да поотслабна малко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт