ПЛЕВЕН - 118

  • 25 556
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 457
Дивиана, ти направо се разсипа. Крака не те ли боли, що не си стоиш в къщи, ами си хукнала по разкопаните улици...

Като каза кошара, вчера влизаме с една приятелка в детски магазин по старата главна (сравнително нов е, но не му знам името). Гледаме наредени разни каталози, аз разглеждам, а приятелката ми си избира разни неща. По едно време пита за един каталог - а този каталог за какво е? И продавачката крайно нелюбезно - "о, това е каталог на Чико за бебешки легла, но едно легло струва 800лв, и това е само леглото". С такъв тон, все едно - абе вие такова легло не може да си купите, няма какво да го гледате.
Много мразя такива изпълнения.

нади_миши, а знаеш ли къде има от силиконовите, или както там се казват форми за мъфини. Че и аз съм се запалила сега по тях, а нямам формички.

# 31
  • Мнения: 2 138
И аз си търся силиконови. Че сега правя в дуралексови чаши и купички.

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Магдаленка! Весел празник, много подаръци, здраве, щастие и прекрасно детство.
Дивианка, стой си в къщи. Къде си тръгнала? Ще се пребиеш, ами и Велина ще пострада покрай теб. Сигурно кракът ти е минал, че си скокнала на покупки. Кошарата видя ли?

# 33
# 34
  • Мнения: 2 070
Давайте идеи за интересни предмети, че ще правим прощъпулник на Елената.

# 35
  • Мнения: 87
И аз си търся силиконови. Че сега правя в дуралексови чаши и купички.
Сигурно има и из магазините, ама аз ви намерих онлайн - Силиконови формички за мъфини И още силиконови
Абе я оставете жената, като и се ходи нека ходи, нали има един здрав крак и две ръце все някак ще изпълзи докъдето и е нужно. Crazy Имам аз една дружка, дето точно месец преди да роди се нанасяха в нова къща. Всичко намести подреди и накрая останаха само матраците да получи. Обаче 10 дена преди датата матраците още ги няма, че като набрала по телефона директора на фирмата вносител и с едно крещендо му обяснява. Онзи направил грешката да заяви, че матраците още не били произведени и ще почака. Тая мойта лудата дружка като полудя съвсем и му вика: "Абе вие добре ли сте аз всеки момент ще се възпроизведа и въобще не ме интересува ващо производство. Като се прибера с бебе от болницата на килима ли да го слагам да спи!!?!?" Laughing Laughing Laughing И подобни, та разбира се че Дивиана ще ходи да си избира креват.
Деси много интересни не бива да бъдат все пак, за да е изпаднете в идейна липса на тълкувание. Laughing

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ! ДА РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА, БЕЗГРИЖНА И ЩАСТЛИВА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Дивианка ...  Hug, дано сте о.к. всички и секнат тези контузии .

# 37
  • Мнения: 4 390
Хе-хех, притесних се, че в Октомврийската тема настана един бебевалеж, чудо... Та викам, да съм готова, ако ме изненада детиту...
Нади, в Аз бебето нямаше избор, някакви две кошари само се мотаеха, но не ми харесаха.

Атракцийке, не съм ходила на лекар, няма за какво. Раните ще минат като на куче, не са сериозни, бебето шава, Велина падна на меко - върху мен.
По-скоро трябва да посетя магазин за дрехи, че си скъсах единствения удобен панталон, а другите ми дрехи са летни и ще ми е студено с тях.

Кракът не ми е минал, Валка, обикалям с колата.  Grinning
Разгледах кошарите, не видях моята, но като няма риба и ракът е риба и в краен случай ще купя, каквото и да е...
Исках по нет-а да си поръчам, направих го - ама, моят късмет Марко Тотевски - свършили цветовете, които ми допадат във всички нет-магазини. Сега или трябва да чакам до 28.09 да докарат или да взема цвят, който не се нрави. Ей такива глезотии.

Някой да знае откъде мога да си купя еднократни гащи, ама по-човешки изглеждащи? Че ми предложиха само някакви памперси, тип "на баба ми шортите". Сигурно до под мишниците ще ми стигнат, ако ги обуя. Party
Или да си купя обикновени, памучни гащи, да не ги смайвам там по прашки... Mr. Green

Номадката, мерси за съпорта! Laughing   Hug

В силиконови форми пека всички видове сладкиши - от торти, до кексове и мъфини. Да знаете, че много по-бързо стават готови, обаче, да съкратите времето за печене.

# 38
  • Мнения: 22 457
Дивиана, а от къде си ги купила формите?
По-добре си купи обикновени памучни гащи, 3-4бр и направо ги хвърляш след това. По-добре е да са такива, отколкото тези еднократни, които запарват и са като памперс.
Важното е че си ок и бебето също е наред. )))) Като знам, че и аз бях за октомври...а Калина реши да излиза август месец. ) После от моята отчетна имаха още 2месеца близо докато родят. ))

Аз се занимавах да вадя есенно-зимни дрехи за Калина...мислех, че има повечко, а то се оказа, че не са чак толкова много.
Сега трябва да купувам малко блузки и панталони. )

# 39
  • Мнения: 5 630
Честит рожден ден на Маги!


Митака ще е ученик тази година. Почти напазарувах и ми е едно трепетно сега.

# 40
  • Мнения: 2 138
И при мен се оказа, че Натали и Милен имат по- малко дрехи отколкото очаквах.
А току що в кофата за боклук открих пижамата на Натали. Което най-вероятно означава , че на...я памперс се е изпрал в пералнята. Сега ме е страх да я отворя. Ама съм и аз една шматка.  doh

# 41
  • Мнения: 2 070
Уахахах! Докладвай резултата

# 42
  • Мнения: 22 457
И при мен се оказа, че Натали и Милен имат по- малко дрехи отколкото очаквах.
А току що в кофата за боклук открих пижамата на Натали. Което най-вероятно означава , че на...я памперс се е изпрал в пералнята. Сега ме е страх да я отворя. Ама съм и аз една шматка.  doh

Мале, Силви....дано да няма големи поражения....
Хем ми е смешно, хем си представям какво може да е вътре...)

# 43
  • Мнения: 4 390
Дивиана, а от къде си ги купила формите?
По-добре си купи обикновени памучни гащи, 3-4бр и направо ги хвърляш след това. По-добре е да са такива, отколкото тези еднократни, които запарват и са като памперс.

Моите форми са стогодишни вече, откакто живях в чужбина са, други пък свеки ми е носила, но знам, че и тук се продават.
Ще търся гащи, обикновени.

Велина е зле с есенно-зимните дрехи, но нямам смелост да изляза на пазар отново. Twisted Evil

Силви... представих си гледката. Mr. Green Пускала съм памперс /хъгис/ в пералня, ама не насран. После чистих дрехи като луда, всичко беше полепнало в хартиени и едни такива като желирани топченца. Sick

# 44
  • Мнения: 5 026
Някой да знае откъде мога да си купя еднократни гащи, ама по-човешки изглеждащи? Че ми предложиха само някакви памперси, тип "на баба ми шортите". Сигурно до под мишниците ще ми стигнат, ако ги обуя. Party
Мога да ти подаря 2 пакета-Олето ми ги купи от София, но на моята дупара не влизат. Само един чифт отворих, другите са си стерилни, в пакетчета.
И панталон мога да ти дам, новичък е, от онзи магазин, за който ти писах. Съвсем сериозно, драсни, ако ги искаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт