На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 507
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 327
Schneefrau, mimozata, мерси и на двечките   bouquet


След това ,което сте написали вече съм твърдо решена.ЗА ТАМ СМЕ Peace
Само да попътам нещо,има ли ограничение за възраста на луна парка,по точно за блъскащите се колички?


Да ви кажа какъв минус  на Делфина Де Лукс прочетох в един холански форум.Нямало достатъчно деца,който да говорят холански smile3532

Последна редакция: пн, 15 фев 2010, 16:33 от еими

# 421
  • Мнения: 4 423
Еими -няма ограничение,поне ние не разбрахме,моите бяха на 3 и 12 ,малката естествено с баща си беше.  Peace

# 422
  • Мнения: 327
Еими -няма ограничение,поне ние не разбрахме,моите бяха на 3 и 12 ,малката естествено с баща си беше.  Peace

Мерси   bouquet
Ние ще сме на 12,така че сигурно няма да има.

# 423
  • Мнения: 1 710
Момичета, моля ви разяснете ми тънкостите на фамилната стая. До сега не ни се е налагало да ползваме такава, но с две отрочета явно това ще е нашият начин на настаняване.
До колкото ми е правело впечатление, цената за фамилна стая е малко по-ниска отколкото за две самостоятелни. Има ли ограничение за броя възрастни настанени в стаята или това зависи от хотела? Аз ли си въобразявам или няма съществена разлика в цената за две двойки възрастни с по едно дете, настанени в две самостоятелни стаи и двама възрастни с две деца, във фамилна?
Опитвам се да убедя всички домашни, че ще ни е по-изгодно да отидем четирима възрастни с две деца в две стаи, отколкото само двамата с мъжът ми с две деца, ама не ми се получава. Simple Smile Е, то е ясно, че цената няма да е еднаква, но ако разликата не е огромна, мисля, че това е по-удачния вариант.

# 424
  • Мнения: 4 423
понеже не съм сигурна в термина -има два варианта не знам ти за кой си гледала цени.
Фамилна стая е по-голяма стая с 3 легла и допълнително или разтегателно четвърто легло.Другия вариант,който абсурд да е с цена близка до двойната стая е две стаи с обща баня  Peace Последното не всеки хотел го предлага.

# 425
  • Мнения: 7 605
То има много варианти на фамилни стаи. Ние резервирахме такава и тя е като 2 двойни стаи с врата по между йм, с две бани  Wink Други предлагат по-просторни двойни като фамилни, трети имат джуниър суйт с 2 спални  Crazy

За цените честно казано нямам представа, май ще трябва да се сравнява  Confused Но бих обърнала внимание да има 2 бани, ако сте 4ма възрастни  Peace

# 426
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета, можете ли да ме ориентирате как би могло да бъде настанено многодетно семейство - с три деца сме - съответно на 14,8 и 7 години. През последните две години, когато сме на хотел, независимо в България или в чужбина, взимаме две двойни стаи, което не излиза никак изгодно.
Търся изгоден, но и удобен, вариант за настаняване. Ще съм благодарна да дадете мнение!

# 427
  • Мнения: 4 423
Момичета, можете ли да ме ориентирате как би могло да бъде настанено многодетно семейство - с три деца сме - съответно на 14,8 и 7 години. През последните две години, когато сме на хотел, независимо в България или в чужбина, взимаме две двойни стаи, което не излиза никак изгодно.
Търся изгоден, но и удобен, вариант за настаняване. Ще съм благодарна да дадете мнение!
най-изгодно фамилна стая-две стаи с обща баня


 
То има много варианти на фамилни стаи. Ние резервирахме такава и тя е като 2 двойни стаи с врата по между йм, с две бани  Wink Други предлагат по-просторни двойни като фамилни, трети имат джуниър суйт с 2 спални  Crazy

За цените честно казано нямам представа, май ще трябва да се сравнява  Confused Но бих обърнала внимание да има 2 бани, ако сте 4ма възрастни  Peace




мда  задължително

# 428
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ние за сега се спряхме на Адакуле в Кушадъса.
Освен мини_79 някой друг да е ходил там. Нейните отзиви да много добри.
И още нещо - никога не сме ходили на почивка или екскурзия в Турция но една позната каза, че хотелите на първа линия тече от чешмите солена вода и не ставала за къпане в банята...така ли е?

# 429
  • София
  • Мнения: 6 695
Поне в Белек не беше така - съвсем нормална си беше водата в банята.

# 430
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ние за сега се спряхме на Адакуле в Кушадъса.
Освен мини_79 някой друг да е ходил там. Нейните отзиви да много добри.
И още нещо - никога не сме ходили на почивка или екскурзия в Турция но една позната каза, че хотелите на първа линия тече от чешмите солена вода и не ставала за къпане в банята...така ли е?

да в Кушадасъ е така - чак да не става за къпане - не е така - просто пазиш повече очите, и миенето на зъбите е малко по-екзотично прживяване...

# 431
  • София
  • Мнения: 346
Ние за сега се спряхме на Адакуле в Кушадъса.
Освен мини_79 някой друг да е ходил там. Нейните отзиви да много добри.
И още нещо - никога не сме ходили на почивка или екскурзия в Турция но една позната каза, че хотелите на първа линия тече от чешмите солена вода и не ставала за къпане в банята...така ли е?

Сподели,ако е удобно някакви подробности!Много ниска оферта срещнах и аз,чак ми се стори съмнително,но щом има добри отзиви,трябва да е хубав хотела...

П.С.-Къде мога да прочета отзивите на мини_79 ?

# 432
  • София
  • Мнения: 281
Аз пък съм чела само лоши неща за Адакуле. А и мои познати не от форума също не бяха доволни от този хотел - и след това посещение престанаха да ходят на море в Турция - явно са се разочаровали ужасно много. По-добре проверете за повече мнения.  Simple Smile

# 433
  • Мнения: 7 605
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=427327.msg12507641#msg12507641  ето какво е казала мини79 за Адакуле  Thinking

# 434
  • София
  • Мнения: 346
Пействам ЛС,което  rоuinna ми прати,може да е полезно и за други...
"Ние бяхме миналата година в Адакуле. Като цяло съм доволна. Хотелът е много интересен като начин и място, на което е построен. Това, че няма тераси за мен лично не беше никакъв проблем. Между другото в анекса има тераси, а и миналата година му бяха правили реновация. Така, че не съм сигурна вече дали не е  по-добър вариант стая в анекса, спрямо основното тяло. Относно плажа - такъв няма - платформа е. Морето не беше чисто и общо взето не влизахме в него. Но пък басейните са доста добри и много странно за мен - въпреки пълния хотел, никога нямаше много хора край тях. Храната беше много добра с достатъчно голямо разнообразие."

Общи условия

Активация на акаунт