Не купувайте от МЕТРО бебешки пюрета ГАНЧЕВ

  • 23 912
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
Регистрирана съм, но пиша анонимно, тъй като съм служител в институция и не е редно да разгласявам това. Пюретата на Ганчев, не са пюрета... Има много сигнали против тях, както и много актове. Ако на първа инстанция съдът не ги отмени, то на втора задължително актовете им са отменени. Сигналите са за какво ли не - за камъни в пюретата, стъкла и т.н. Не отговарят на абсолютно никакви критерии. Явно имат доста здрави протекции от горе, тъй като е необяснимо за мен защо изобщо са на пазара. От Асеновград съм, т.е. от където се произвеждат. На една приятелка стажът й от училище във фабриката се състоеше в това да сменят етикети, на които е изтекъл срокът на годност с такива, които не е изтекъл. Не искам да плюя никой, или пък да защитавам, но Метро в случая не са виновни, защото това е политика на Ганчев.
Към авторката: Мила, нищо не можеш да направиш. В крайна сметка от личен опит виждам какво става. Всичките им наложени санкции падат. Незнайно защо.

# 76
  • Мнения: 803
ани123,
много точно мнение!
Ако има такъв случай и Метро бъдат "наказани", те ще прехвърлят лесно топката към Ганчев по описания от мен по-долу път. А той ще се "спаси" безпроблемно

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 13:31 от Дедо

# 77
  • Мнения: 682
ани123, ужасна работа е това, което описваш! Много съм възмутена, въпреки че не се учудвам от нещата, които чета. За мен Ганчев са и си остават боклуци. Не е лошо и други мами, които "защитават" продуктите на Ганчев, да прочетат мнението ти.

# 78
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ани,ти ме застреля душа! #Crazy

# 79
  • Мнения: 4 301
Аз не съм никак изненадана от думите на ани123. Всичко, което казва се знае отдавна, просто много хора не искат да повярват. Най-вече заради това, че до сега няма наложени санкции, което е много красноречиво.
rapunzel, тези, които защитават продуктите на Ганчев няма да се впечатлят, за тях това са празни думи без покритие. Никой не би желал да повярва просто така, че е предпочел за детето си по-некачественото.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Това направо ме изуми! Ама съм по-склонна да повярвам, отколкото да НЕ... Thinking

По-лесно е с пюре, ама май започвам да и готвя.

# 81
  • Мнения: 0
Аз съм изхранила баткото с тези пюрета. Нямала съм никакви проблеми, ама май трябва да се надявам да няма такива и в бъдеще. Сега на малкия изобщо не съм му купувала от тях. Остава да се моля детенцето ми да няма трайни проблеми по натък Praynig

# 82
  • Мнения: 176
aми, хайде да направим нещо .този форум сила ли е или не!

# 83
  • Мнения: 4 371
Форумът може и да е сила, но парите са още по-голяма сила Tired

# 84
  • София
  • Мнения: 816
Преди три години купихме от ,,МЕТРО,,охладен свински бут с кокал.Когато го разрязахме изтече една бяла лепкава маса,оказа се СЕПСИС.Животното е било заразено и понеже не е било живо и кръвта не е циркурилара в вените,бактерията е яла костният мозък в кокала,това ни обясниха от хеи.Случая се потули.
Работила съм в фабрика и мога да ви кожа как се сменяват етикети и дати.Как карат работниците да изтриват с разредител притнираната дата и отново минава на принтера с нова такава.
Ако стоката залежава в склада и се прави същото.В този смисъл и в ,Метро, могат да го направят,един принтер за производството е 15 хил.лева. 
Отивам да ви чета.

# 85
  • София
  • Мнения: 816
И още нещо от мен.
Кой още се заблуждава в марки и т.н.т.??????????? #Crazy newsm78
Изделията в Европа се произвеждат различни за източна и западна .С различни изисквания,срокове,състави и прочее.

# 86
  • Мнения: 682
И още нещо от мен.
Кой още се заблуждава в марки и т.н.т.??????????? #Crazy newsm78
Изделията в Европа се произвеждат различни за източна и западна .С различни изисквания,срокове,състави и прочее.
Е да де, но все пак фирмите поддържат определен стандарт, нали?

# 87
  • Мнения: 361
аз пък друго не мога да разбера newsm78

Хубаво, открила е нещо, хубаво - информира ни. Има гласност. Като предложиха- иди при някой репортери (не всичко е пари).
Най- се дразня от такива нещо- нещо нередно и хоп БОКЛУК.
Да Ганчев са виновни- може някой служител да е сбъркал, може печатната машина да не е в ред и т.н. Ама нали се сещате, че няма толкова луд чиновник да даде разрешение за работа ако нямат нужните изисквания.

И сега да питам нещо- ако утре пусна тема за ХИПП или НЕСТЛЕ или ГЕРБЕР и т.н. и разкажа, че съм намерила яди какво си или ми мирише странно, пак ли ще кажете че са боклуци?
Не защитавам никой. Купувам и Ганчев и другите марки и проверявам на всички срока на годност и вкуса преди да ги дам на детето си.

Много се надявам ако историята е верна да има адекватното решение.
Успех

# 88
  • Хасково
  • Мнения: 592
аз пък друго не мога да разбера newsm78

Хубаво, открила е нещо, хубаво - информира ни. Има гласност. Като предложиха- иди при някой репортери (не всичко е пари).
Най- се дразня от такива нещо- нещо нередно и хоп БОКЛУК.
Да Ганчев са виновни- може някой служител да е сбъркал, може печатната машина да не е в ред и т.н. Ама нали се сещате, че няма толкова луд чиновник да даде разрешение за работа ако нямат нужните изисквания.

И сега да питам нещо- ако утре пусна тема за ХИПП или НЕСТЛЕ или ГЕРБЕР и т.н. и разкажа, че съм намерила яди какво си или ми мирише странно, пак ли ще кажете че са боклуци?
Не защитавам никой. Купувам и Ганчев и другите марки и проверявам на всички срока на годност и вкуса преди да ги дам на детето си.

Много се надявам ако историята е верна да има адекватното решение.
Успех

Е защо трябва да оставя това така ?
Се пак 3 стека с еди колко си пюрета.....
То всичко ако не му обръщаме внимание , ми то какво ще стане ..?

# 89
  • Мнения: 361
anincenceto
Моля, моля, никъде не съм писала да не му обръщаме внимание. Даже напротив.
Но се дразя като някой пише нещо подобно без да има последици. Има докумет от лабораорията, разни други неща от институци и т.н и т.н Всичко вкупом и към репортери. Да разнищят.

Общи условия

Активация на акаунт