Сладки ЮЛЧЕТА с туту, всички казват пу-пу (тема 129)

  • 30 131
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 427
Бухтичка, не разбрах, ти ги правиш туту-тата /за момичетата тези/ или ги поръчваш от някъде  newsm78
 

Да, тя ги прави  Peace Има всякакви цветове.

# 31
  • Мнения: 6 901
Бухтичка, не разбрах, ти ги правиш туту-тата /за момичетата тези/ или ги поръчваш от някъде  newsm78
 

Да, тя ги прави  Peace Има всякакви цветове.
Изпревари ме, така е Mr. Green И за да спестя малко въпроси правят се по размер на детето, с ластик са на талията, така че не умаляват бързо.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 946
Влизам да ви почерпя, че ми изтече наказанието и мога вече да пиша в бг-мамма. Довечера ще ви чета и пиша повече.  Crazy

# 33
  • Мнения: 682
Сакси, за какво беше това "наказание", ако не е тайна?
Juli, добре дошла! Hug
E.L., снимките ви са страхотни! Личи си, че е пипал професионален фотограф(да не е същия, като на Бухти, че на места много ми напомня на неговите похвати.)
Отивам да чета темата за пюретата на Ганчев и да гледам снимките на Севги.

# 34
  • Мнения: 6 390
  bouquet
ЕЛ
страхотни са снимките

и какво са тези туту та  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Сакси, с бан ли си била #Crazy

Минавам само да ви се похваля с нов профил, снимки, лентички, всичко...фръц-фръц Flutter

И пак зачезваме, че времето много хубаво Hug

# 36
  • Мнения: 1 427
Това е туту  Peace http://july2008.multiply.com/photos/album/151/151
Рапунзел, да професионални фотографи са, много съм доволна - от студио Ка. Снимките са много намалени, за да мога да ги кача, иначе са с още по-добро качество. Не знам на Бухти на сватбата те ли са снимали, може би да.
А-а-у, Белинда, откъде го извади този красавец  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 479
Сакси, welcome back  Hug

Малий, Белинда, много хубав Бобо  Heart Eyes Ще има да го преследват момичетата, а ти да разправяш, че го няма  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 070
Колко би струвало едно такова туту като за Яна? Предполагам и аз мога да си направя или майка ми, стига да намеря плата, това тюл ли е?

# 39
  • Мнения: 1 427
Тюл е, да. Обаче Бухти го поръчва от чужбина и е много мек и нежен, не е като по нашите магазини, и има всички разцветки. По-лесно е да го поръчаш на нея, не излиза хич скъпо.
Бухти, да ме земеш за рекламен агент, а  Laughing

# 40
  • Мнения: 69
А, някой има ли - ще потърси ли - обяснение защо ни бавят толкова парите? Аз също ги бях планирала.
Снимки ще гледам после, че трябва да приспивам...

# 41
  • София
  • Мнения: 114
А, някой има ли - ще потърси ли - обяснение защо ни бавят толкова парите? Аз също ги бях планирала.
...
Една позната ме предупреди, че много ги бавели и въобще не ги изплащали така редовно  #Cussing out Имам преведени само някаква малка сума за 5 дни от юли  Tired

Съжелавам, че не взимам участие по другите теми, но ми е крив света от началото на седмицата...

# 42
  • Мнения: 2 171
А, някой има ли - ще потърси ли - обяснение защо ни бавят толкова парите? Аз също ги бях планирала.

Ето го обяснението от НОИ:

"След направената проверка в информационната система на НОИ се установи следното:

Съгласно чл. 1, ал. 2 от Наредбата за изчисляване и изплащане на паричните обезщетения и помощи от държавното обществено осигуряване /НИИПОПДОО/,  изчисляването на паричните обезщетения и помощи се извършва въз основа на данните по чл. 5, ал. 4, т.1 от Кодекса за социално осигуряване /КСО/.

Това означава, че за да Ви бъде изплатено паричното обезщетение, работодателят следва да е подал декларация обр. 1 в ТД на НАП. Такава декларация се подава до 2 дни след изплащане на заплатите за съответния месец.
"

# 43
  • Мнения: 12
Да, тъкмо и аз щях да пиша, че явно топката пак е у работодателя, понеже на мен вече ми ги платиха за август /по-точно ми излизат на справката на НОИ, че са преведени днес де, не съм теглила още, да взема да не бързам да се хваля ли   Mr. Green/.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 096
И на мен днес ми преведоха за август.

Общи условия

Активация на акаунт