Twilight/"Здрач" : тема 38 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 22 808
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 504
Честита тема! Мона, мерси много  bouquet
Бях намерила едни страхотни рисунки в DeviantArt, ще пратя линк като дойде време за новата тема Wink


Веси и Tanzen, как не ви беше срам да се намърдате в моето Волво, даже и гледачките си уредихте, а аз къде оставам, в багажника или на покрива?! Joy

Само чакайте да си взема изпита другата сряда и ако искате мога и да ви возя, посока Вансити, естествено Mr. Green


Ани, тази кола е уникална Shocked Как не съм я виждала никога?
Мъжът в мен говори... Роб/Едуард в тази кола? По дяволите, къде ми е кислородната маска?

Цвети, естествено, че аз ще съм на линия. Само че как ще кормувам после сутринта не е ясно Joy


# 16
  • Мнения: 354
Веси и Tanzen, как не ви беше срам да се намърдате в моето Волво, даже и гледачките си уредихте, а аз къде оставам, в багажника или на покрива?! Joy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ти си бавачката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пропуснах да благодаря на Мона за труда по темичката  Hug

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Аз се опитах да включа като избор малко по-специфични моменти от основните - това ми е била логиката, защото сватба е ясно, че ще има  Crazy

# 18
  • Мнения: 54
Кой е казал, че ще ходи на училище с нея  Crazy... така и така Едуард е колекционер ... пък доколкото имам впечатление от впечатлението на Бела ... имат  пре-достатъчно пари, за да си позволят Mercedes Guardian, Porsche (Turbo), Vanquish, Ferrari (aко не се къжа - колата за "след") ...

# 19
  • Мнения: 264
Пари имат, спор в това няма, но нали все пак се опитват "да не се набиват на очи". Такава кола определено би била прекалено показна.

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Голям екшън е било преди малко. Да се надяваме, че това остава зад гърбовете ни.

Влизам тук, засилвам се към анкетата и се пуля  Shocked половин минута докато се светна, че това не са сцени от Затъмнение, а от Зазоряване Wink

Сцената с документите в града ще ми е смешна, а и трябва да се даде някакво обяснение откъде се е сдобила с документите и кога. Ще ми е интересно да виждам повече "новия" образ на Бела през очите на обикновените хора, а и там има култова реплика Peace

# 21
  • Мнения: 6
Избрах "финалната битка" и "о. Есме", но много се колебах и за описание на новопристигналите, защото са ми адски интересни.

Монка, Sourire , не се притеснявайте за ставането на другата сутрин.  Доза Роб+доза кафе+кола и още едно кафе и ще сте във форма  Mr. Green Аз от няколко дни много нещо съм се повредила и не мога да спя повече от 4 часа и на работата умираааам за сън ooooh! а после пак не ми се спи като се прибера - глупава история!
Поне ще предаваме на живо от събитието Crazy

п.п. Момичета вие имате /както казваше Бела/ Х хромозома  Mr. Green Аз толкова не разбирам от коли, че ако зная 3-4 марки - пак ще е успех Laughing

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Голям екшън е било преди малко. Да се надяваме, че това остава зад гърбовете ни.

Влизам тук, засилвам се към анкетата и се пуля  Shocked половин минута докато се светна, че това не са сцени от Затъмнение, а от Зазоряване Wink
Мириел , за затъмнение ще направя анкета в следващата тема - аз яко бях опескала нещата - бях направила компилация  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 54


Ани, тази кола е уникална Shocked Как не съм я виждала никога?
Мъжът в мен говори... Роб/Едуард в тази кола? По дяволите, къде ми е кислородната маска?

Защото е още само концепция ... Още се тества - което означава, че се произвеждат бройки, които служат само за Тестове и след това ....  #Crazy не исках да го казвам ... но ги вкарват в една голяма лоша машина, която ги сплесква и ги кара за рециклиране ...  smile3515 smile3514

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 598


Ани, тази кола е уникална Shocked Как не съм я виждала никога?
Мъжът в мен говори... Роб/Едуард в тази кола? По дяволите, къде ми е кислородната маска?

Защото е още само концепция ... Още се тества - което означава, че се произвеждат бройки, които служат само за Тестове и след това ....  #Crazy не исках да го казвам ... но ги вкарват в една голяма лоша машина, която ги сплесква и ги кара за рециклиране ...  smile3515 smile3514

Колата наистина е уникалнаааа  Heart Eyes
Имаш вкус за коли  Blush

# 25
  • Мнения: 54
Ако иксате да видите още такива КРАСОТИ, ще ви издам малката тайна - след марката на колата пишете думичката CONCEPT ... пробвайте с митсубиши и хонда  smile3521 smile3508

# 26
  • Мнения: 21
A привет и тук
 Laughing

Мона, мерси за темата, гласувах за битката и завръщането на Алис

Вие май ще си говорите за коли..отивам да лягам, че беше тежък ден  Laughing  Laughing


П.П. Я, нали сме нова тема, мога да си вмъкна снимката на Робуърд
  Heart Eyes


Лека нощ  Wink

# 27
  • Мнения: 54
A привет и тук
 Laughing

Мона, мерси за темата, гласувах за битката и завръщането на Алис

Вие май ще си говорите за коли..отивам да лягам, че беше тежък ден  Laughing  Laughing

Така де, права си, темата е за сагата- значи искам сцена в кола ...  newsm48

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 401
Аз гласувах за финалната битка и детайлното описание на свидетелите Peace

# 29
  • Мнения: 54
Монка, Sourire , не се притеснявайте за ставането на другата сутрин.  Доза Роб+доза кафе+кола и още едно кафе и ще сте във форма  Mr. Green Аз от няколко дни много нещо съм се повредила и не мога да спя повече от 4 часа и на работата умираааам за сън ooooh! а после пак не ми се спи като се прибера - глупава история!
Поне ще предаваме на живо от събитието Crazy


Чисто Кафе + Редбул = спираш да мигаш
  Whistling Laughing

Общи условия

Активация на акаунт