Twilight/"Здрач" : тема 38 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 22 835
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 34
Казах ви аз, че ще има нещо ново в трейлър. А, как му го каза Едуард: You can go to hell!!! Айде да идва вече 20-ти
Не ми харесва Кристен - нищо по нея не е нейния стил, май този път се примирила със своите стилисти и се е съгласила да облече нещо по-така. Малкото вълче - Браво, елегантен.  За РОБ - чувате ли как въздъхнах.Поредното доказателство за мантра 1 - РОБ Е ПРЕКРАСЕН!!!!

сърцето ми е разбито.тази снимка е причината



Кристен: О,Роб, тези обувки стягат ужасно...
Роб: Изтърпи ги още малко, после ще ти направя масаж и ще си  сложим Найкове-те

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 11:54 от veselinka

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Агент Мон, още на първата врътка на трейлъра видях, че има същите найкове като Роб  Mr. Green
Забелязахте ли, че звета на ризата му е като нейната рокля? Blush
Тримата бяха прекрасни, ама Роб е нах-прекрасен. Чакам да изгледам целите награди, а не само снимките
Дени, благодаря ти за светкавичнта реакция   bouquet
Кой нареждаждаше филма, че ще е смешен? Още ли си държи на мнението? Бела квичи, ама всичко остана е  superb!

# 677
  • Мнения: 6
Добро утроооо!
Аз май съм спала най-много от снощи-будуващите Mr. Green
Имам личен фаворит от снимките вчера зад сцената  цък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тийм Робстен! Добре - може и да е приятелска прегръдка, но колко често получаваме такива готини снимки на Роб? - Почти никога, затова днес мантрата Роб е прекрасен/Монка, поздрав/, добива ново значение Mr. Green

А при момента Шакира-Тейлър, той нещо каза, че всяка "she wolf" има нужда от един върколак Mr. Green
Ашли нещо го раздаваше на автопилот през цялото време. Трябваше да интервюира някаква детска група и си четеще като робот репликите Rolling Eyes но предполагам всичко е било от напрежение, а и ако я вземат другата година ще е по-добре. Все пак беше сладка!
Кристен с готината рокля и обувки и прическа направи огромно добро впечатление. Сега може да започнат клюките какво прошепна на Тейлър като излезнаха на сцената Whistling
Иииии Роб е прекрасен!

п.п. Веси и аз постнах същата снимка, но какво пък - една в повече Mr. Green

# 678
  • Мнения: 0
Аз също искам да изгледам цялата церемония и видях че ще има повторение в събота от 12.00 часа  Grinning Дано и по моето Мтв да ги дават Praynig

# 679
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Нови снимки - цък

# 680
  • София
  • Мнения: 504
Нека спекулациите да започнат сега.... Laughing

Тази снимка взриви нета, а?! Crazy

Аз съм категорично анти-Робстен, така че се правя, че на нея е само прекрасният Роб и си продължавам частното парти у нас. Поздрав с Sean Kingston - Fire burnin' /или нещо от сорта, не знам точно как се казва, но пее това/  Mr. Green

Цвети, знаеш ти коя снимка да покажеш Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 264
Супер-дупер трейлър  Laughing Дано скоро качат наградите в нета /ако някой ги види, да свирка  WhistlingHug
Кристен бива, но като се замисля най-хубавото в нея са хората, които я заобикалят  hahaha Тейлът ми хареса, одобрявам  bowuu А Роб? Роб е Роб е прекрасен Comme d'habitude

# 682
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Преди време нали си говорихме за подходяща половинка за Роб. С Тина бяхме на едно мнение, че Ема Уотсън му подхожда. Сега попаднах на две снимки, където са ги сложили една до друга:
и


Какво ще кажете?

И още нещо - Кристен е толкова хубава, защо насила се загрозява?

# 683
  • Мнения: 1 164
Е аз Кристен по принцип си я харесвам. С дълга коса е много красива. Напоследък с новите си прически не е чак толкова, но това може да се дължи и на бързото ставане на звезда. За кратко време те всички преживяха доста в личен план. Вече немогат дори спокоино да излезнат за кафе до близкото кафене, защото ги дебнат отвсякъде. На всеки тази слава му се отразява различно. А и са по на 20 и 2-3. Дано нещата се ограничат само до косата, да не се стига до по - сериозни неща.
И нека споделя мантрата ви - Роб е прекрасен!!!

# 684
  • София
  • Мнения: 44 334
Нещо Кристен с тази късичка черна коса, не ми харесва....
Иначе мъжката част от групата е на ниво Simple Smile  не че някой е очаквал и нещо друго от тях Simple Smile

# 685
  • Мнения: 354
Пфу!Пфу!Пфу!
Прочетох ви, изгледах новия трейлър, разгледах снимките - рапорт предаден, рапорт приет!

Чувствам се напълно безкритична в момента  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 2 897
Мтв покрай наградите пуснаха на сайта си и пълната версия на 1вата песен от саундтрака на Новолуние. Снощи я слушах 3 пъти, но от ентусиазъм и недоспиване дори не помня как звучеше ooooh! Та сега пак..

П.С. Чак за 1ва песен като че ли не ми харесва напълно.. достатъчно Crazy Хубава е, харесва ми.. Но имах някакви  много високи изисквания явно.. които не са напълно покрити.

П.С. 2 Благодаря за благодарностите за трейлър линка Mr. Green Направо взе да ми минава главобола от недоспиване хехе

# 687
  • Мнения: 6
Май не го постнахте до сега, така че - Роб, Кристен и Тейлър представят трейлъра Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=z88YNkKIQ2g

п.п. днес ми е абсолютно прекрасен ден и обичам всички Mr. Green

# 688
  • София
  • Мнения: 44 334
На мен пък мн  ми харесва песента...тъкмо нея слушах в блога в момента Simple Smile супер си е....но се надявам, че и Роб ще попее и в Новолуние Simple Smile...много ме кефи този човек...такъв  опияняващ глас Simple Smile
И също толкова ме е яд, че не мога да си ги намера на МР3 да си ги дръпна песните му Sad

# 689
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 980
Благодаря за благодарностите за трейлър линка Mr. Green Направо взе да ми минава главобола от недоспиване хехе

Няма защо, заслужи си цветята  bouquet Има ли икона с хапче за да ти я изпратя за главоболието?

И не мен песента нещо не ме грабва. Ще я прослушам още няколко пъти, може и да ми захаресва.

Цвети, и на теб един букет  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт