Twilight/"Здрач" : тема 38 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 22 819
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 897
Мириел, не хапча, а метла ми прати, да набия работника дето ми тропаше под прозореца в 9.
А на песента й липсва, за мен, кулминация.. по-силна музика.. по-забързано темпо.. за няколко секунди.. колкото да настръхнеш.

# 691
  • Мнения: 1 163
И за мен песента засега (после може да я харесам) не ми направи особено впечатление. Но все пак след Paramore е нормално летвата да е вдигната много високо.
А и ми липсват силните думи от Decode  Whistling  ........What kind of man that you are? If you are a man at all......  Whistling

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 14:32 от mi6eto_

# 692
  • Мнения: 0
На мен пък мн  ми харесва песента...тъкмо нея слушах в блога в момента Simple Smile супер си е....но се надявам, че и Роб ще попее и в Новолуние Simple Smile...много ме кефи този човек...такъв  опияняващ глас Simple Smile
И също толкова ме е яд, че не мога да си ги намера на МР3 да си ги дръпна песните му Sad
Пробвай тук http://www.airmp3.net/search/robert_pattinson/mp3/a
П.С. Не сам пробвала и незнам дали наистина се свалят  Confused

# 693
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз много харесвам Парамор и наистина тази песен... Липсва й нещо интересно, няма нищо общо с Decode - не е лоша за саундтрак, но за пълнеж, не за главната песен. Много жалко че Парамор не участват и в този саундтрак.

# 694
  • Мнения: 2 897
Аз имам Let Me Sign и Never Think, ако някой го иска.. стандартните.. бях дръпнала ОСТ на How To Be, където имаше доста негови изпълнени.. вярвате ли ми, че бяха от ужасни по-ужасни и ги изтрих. Някъде четох, че били нарочно такива, за да са в тон с героя му във филма, който не бил твъъъърде талантлив.

# 695
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Това съм го чувала. Аз имам още една негова песен, в която по едно дреме нещо се разлигави докато пееше.

А Muse са ненадминати Peace

# 696
  • Мнения: 354
Ох, песента...ми ( фа, сол, ла) не ми хареса... става, но не е това, което очаквахме след първия OST, ( чувството на критичност ми се възвръща  Mr. Green ) . Както казвате и вие - няма кулминация, няма...нищо няма  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе ми хареса, че са запазили някои от музикалните фонове от стария филм ( при сцената от подписа ми).

Момичета, пропуснах да ви благодаря за усилиято по информациоснабдяването от снощи  Hug

# 697
  • Мнения: 0
Не можах да остана будна, как ме яд сега, но все пак е хубаво че има снимки и клипчета, та сега ще наваксам!!!
Първото което видях като станах беше снимка на Крис и Роб, прекрасни са Heart Eyes сега още повече съм Тийм Робстен!!!!
Трейлъра, малко удължен добре е, но... дано не гледаме нищо повече, че то филма само на трейлъри го изгледахме.
Искам вече да идва 20 ноември. Crossing Arms

# 698
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Очаквам някой върл фен да сглоби в едно цяло абсолютно всички сцени, които са излезли досега и съм сигурна, че този трейлър ще е почти едно към едно с филма, защото всички важни точки от книгата ще бъдат там.

# 699
  • София
  • Мнения: 44 229
 Hug Hug Hug мерси момичета...аз се пооплаках и един френд ми намери и си ги дръпнах от тук
http://www.oonly.com/search/robert-pattinson/1/mp3 на мен ми харесва как пее....има си едно такова настроение.... Crazy направо ме отнася нанякъде....нищо че са гадно качество Simple Smile

А че ОСТ на Здрач е силен...така си е.....тази песничка ми хареса....защото е много фонова...лека и ненатрапчива....ако ще я ползват някъде 5 сек...става....

# 700
  • София
  • Мнения: 504
Споменах ли, че обичам този трейлър? Heart Eyes
Невероятен е, пак го гледам и се радвам че вкъщи няма никой докато му се кефя Blush


Музиката също е страхотна, но не може да се сравнява с тази на трейлъра на Здрач, от нея направо ме побиват тръпки, уникална е в комбинация с настроението на филма Crazy

# 701
  • UK
  • Мнения: 3 959
Повечето от вас не са били фенки преди Здрач да излезе и затова не знаете - и тогава беше същото. Накрая излизаха нови снимки и трейлъри едва ли не всеки ден - абсолютно целия филм беше излязъл доста преди премиерата, с този ще е същото със сигурност. Така че спасението е просто да не ги гледате. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 229
Дневен Бюлетин

Новини :
Нови Screencaps от трейлъра на Новолуние






още много тук
Robert Pattinson, Taylor Lautner и  Kristen Stewart представят трейлъра на Новолуние на  MTV Video Music Awards.
видео
Taylor Lautner и Shakira представят наградата  Best Female Video на MTV Video Music Awards тук
На живо от червения килим на MTV’s VMA’s виж
Много хубав Тейлър на MTV VMAs 2009

повече тук
И още снимки от вчера

повече тук
Видео как Роб напуска наградите снощи виж
Ashley Greene на (страхотна е  Wink ) MTV VMA’s
повече тук

Ashley Greene говори пред  MTV за  VMA модата тук
Death Cab For Cutie: Meet Me On The Equinox, първата песен от саунтрака на Новолуние тук

Интервюта :
Michael Sheen говори за  New Moon на наградите GQ  виж

Интересно
Роб и Кристен на кориците на списания


Видео на Muse, където говори за саунтрака на "Новолуние" тук
Фен арт по Новолуние

авторът

Ново,ново

Среднощно слънце: „Изповеди“ (превод), част Iва , фен фикшън на ново ниво !!! Peace Благодарим на авторката и най - вече на staro-novo за превода  Hug
"Дори и сега, когато се намирах в тази абсурдна действителност- същата, която предишните визии на Алис предвещаха – се мъчех да повярвам, че всичко това наистина се случва. "

цялата глава тук

Предишните бюлетини тук

Съобщение за старите фенове Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на staro-novo на old_og_new@yahoo.com  , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки. Meждувременно трябва дас и направите ъкаунт в Гугъл, ако вече нямате, за да може да се логнете в блога, за когото ще ви бъде изпратена покана.



# 703
  • Мнения: 2 897
Така че спасението е просто да не ги гледате. Simple Smile

То и на наркоманите спасението им е да откажат дозата, ама не им се получава Mr. Green

Списанието Famous е стар колаж, не знам кого се опитват да излъжат.

# 704
  • Мнения: 6
Мириел, мерси Hug

Аз да ви кажа, чак сега слушам пълната версия на новата песен.
Харесва ми много ама много! Но не ми е за лице на саундтрака - очаквах нещо по-депресивно, или по-мрачно или мааалко по-разтърсващо. Тази песен върви по един и същи начин от началото до края...но пък е хубава...но не е новолунска(нова дума)
Още си оставам с надеждите в саундтрака да има Radiohead, Muse...нещо подобно на Placebo - някакъв такъв стил, The Cure...знам ли и аз вече Mr. Green

Имам въпрос - От трейлъра - Коя е тази сцена на която Бела е на мотор, прегърнала някого през кръста и карат през нощта? Някакви предположения?

Общи условия

Активация на акаунт