Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 268
  • 865
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 741
Бяхме в този хотел може би преди около година. Събрахме се три роднински семейства, като и трите семейства живеем в три различни града и Казанлък ни беше най- удобната пресечна точка. Стаите са изключително амортизирани, с климатик, стара дограма, но ни беше топло. Водата в басейна очевидно беше минерална, защото на една от роднините ни всичките й сребърни бижута веднага почерняха след влизането й в басейна. Сравнително топла беше водата. Парната баня е малка, сауната даже не си я спомням. Храната беше не лоша, бяхме със закуска и вечеря- нищо особено, но не беше зле. Във фоайето на хотела има две сувенирни магазинчета и ни направиха по 25% отстъпка на всичко, което си купихме- ликьор от рози, медни чашки и джезвета, козметика с розово масло и тн. Втори път лично аз не бих стъпила там.

# 811
  • Мнения: 10 993
Някой скоро посещавал ли е хотел Орфей в Девин?

# 812
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Някой скоро посещавал ли е хотел Орфей в Девин?
Детето бяха на зелено там мин.година.Каза, че е отврат.Според мен не си заслужава парите, а и отзивите навсякъде са преобладаващо лоши.Хигиена 0.
За справка, ходила е много с нас, а и по спортни лагери. Този хотел го определи като най- лошия.То там ходят по НОИ основно , та смятай.

# 813
  • Мнения: 10 993
Интересува ме основно басейна на хотел Орфей.

# 814
  • Мнения: 556
christina1980, тук има информация като цяло за хотела
Посещаваме хотел Орфей в Пампорово вече 4 години подред, като това лято бяхме даже два пъти там. Храната е много добра - въобще това което се сподели по- напред за нея не е вярно, за алкохола не мога да кажа, защото не пия, а съпруга ми пие само бира. Басейна е малък, не толкова чист, миришещ на хлор. Анимация ползваме само вечер, но моето дете е голямо и няма чак такава нужда от нея. Миналата година туристическото дружество в самият хотел даже организираше еднодневни занимания за децата и моето ходеше с голям ентусиазъм. Тази година нямаше такива. За разлика от предишните години, това лято и при двете ни посещения хотела беше пълен до пръсване, което ни отказва за следващи посещения, ние не харесваме препълнени хотели.

# 815
  • Мнения: 6 294
Питането е за Спа хотел Орфей в Девин, който явно вече е разделен на две бази - хотелска и СБР. Втората като санаториум най-вероятно вече работи по НОИ и по здравна каса.

# 816
  • Мнения: 556
Сега забелязах че става въпрос за хотела в Девин, извинявам се за грешката от моя страна.

# 817
  • Мнения: 10 993
Резервирах за Медикус Вършец, защото докато се чудех за Орфей  го разпродадоха за пролетната ваканция. То и за Медикус са лоши мненията. Все пак благодаря за мненията за Орфей, аз лично съжалявам, че нямаше свободни места, само за три дни всичко се зае, така че едва ли е толкова лош.

# 818
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Обадихте ли се на място в хотела или букинг ви даде,че е пълен за тези дати?Пролетната ваканция е доста далеч и се съмнявам да е пълен.

# 819
  • Мнения: 10 993
Да, обадих се. Всичко е заето.

# 820
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Кристина, в Ата е по- добре и в Съни гардън .Цените са сходни!

# 821
  • Мнения: 10 993
Вече платих. Надявам се да не е толкова лошо. Както и да е. Благодаря да мненията. Аз където и да тръгна все няма места, за това този път платих рано

# 822
  • Мнения: 6 294
Вече платих. Надявам се да не е толкова лошо. Както и да е. Благодаря да мненията. Аз където и да тръгна все няма места, за това този път платих рано


Ще очакваме отзиви за този хотел. Добре е някой да сподели актуална информация.

# 823
  • Сф
  • Мнения: 10 640
За зле,не е зле.Наши приятели бяха.Дано водата е топла.Хубав е хотела, на хубаво място, споко.Пиши като се върнеш. Приятна почивка! Аз много харесвам Вършец! Може да посетите къща за гости Св .Георги.Готвят много вкусно! Нагоре по улицата до към края, след Ата 50 метра вляво!Има табели.

# 824
  • София
  • Мнения: 186
Аз искам да споделя пресни впечатления от комплекс "Русковец" в Добринище. Бяхме със семейството ми за 3 дни (2 нощувки) и останахме много доволни. Резервирахме "Джуниър суит" в хотелската част (има и самостоятелни вили), който беше просторен, чист и достатъчен за трима. Имахме включени закуска и вечеря на блок маса. Храната беше изобилна, разнообразна и много вкусна. Басейнът е един, като има обособена детска част, както и джакузи с лежанки в него. Водата е топличка, но това е малко относително. СПА-то не е кой знае какво - има една сауна и две парни бани (обикновена и солна). Също така има и две външни джакузита. Има и фитнес с всичко необходимо. Синът ми много се зарадва на стаята с плейстейшън.
Като цяло хотелът е хубав, чист, топъл и персоналът е любезен. Бихме го посетили отново и препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт