СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 496
  • 242
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Срещата беше предложена като есенна, така че предлагам последния уикенд на октомври - 30/петък/, 31.10/събота/, 1.11/неделя/. Естествено, пак ще има опция за желаещите да дойдат само за една нощувка. Като място засега предложението е за с. Баня, в ето този хотел:
http://www.aquilon-spa.com/index.php?lang=bg&id=60

Съзнавам, че е далеч на доста хора, затова ще потърся и други, по-централни предложения и след като открия, ще пусна анкета. Засега само събираме желаещи.
Идеята е да има минерален басейн, за да можем да къпем бебоците без притеснения от настинка. Така че давайте и вие предложения Hug

# 1
  • Мнения: 6 889
Пу първа, да следя Mr. Green
Но честно казано като се има предвид на предната среща колко варненки дойдоха не знам дали има смисъл да се търси по-централно място. А от другите градове май се брояха на пръсти хората.

# 2
  • Мнения: 4 371
Пу първа, да следя Mr. Green
Но честно казано като се има предвид на предната среща колко варненки дойдоха не знам дали има смисъл да се търси по-централно място. А от другите градове май се брояха на пръсти хората.
Мда Thinking

Аз и тук да кажа, че съм ЗА.

# 3
  • Мнения: 2 171
Отговорих с ДА. Датите ме устройват. За място и аз бих се радвала на някое по-централно Peace

# 4
  • Мнения: 4 192
ще почвам работа, та не знам

# 5
  • Мнения: 367
Краси ще каже ,че пак съм го помъкнала на края на света   Crazy  hahaha

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Ах Белинда, как ме зариби с това хотелче Flutter
Но мъжо няма да може да дойде, иначе датите са ОК, сега се сещам, че може да взема систъра, то май е напът.

# 7
  • Мнения: 682
И аз сам ЗА среща. Какво ще кажете за тоя хотел: http://www.mountaindreambg.com/Index/BG/  . Приятели са ходили наскоро и горещо ни го препоръчаха. Условията за страхотни, а цената е 25 евро на двойна стая(включително закуската. Даже мисля, че при 3 нощувки, 4-тата е безплатна. Това са оферти до 1 декември 2009г.) Мислим другия уикенд да отскочим дотам, така че ще го тестваме от първа ръка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 222
хмммм по принцип много съм за срещата и на мъжа ми много му хареса, обаче мислим да отскочим до Пловдив тези дни, октомври до Мелник и не знам дали ще ни останат финанси за тази среща, но ще следя с интерес какво се случва тук. Аз си падам малко пътешественик така че няма проблем и да е по-далеч от Русе....с. Баня, Банско - все места където не съм била, но с удоволствие бих посетила.....

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Рапунцел, изглежда страхотно, но май басейнът не е топъл Thinking На мен по това време на годината вече в студен басейн ми е малко зор, за децата пък абсурд.

Малеее, Ра, добре че беше ти, аз бях забравила, че по това време също трябва да съм на работа, макар и за малко Joy

# 10
  • Мнения: 192
Ние пропуснахме миналата среща, но на тази мисля да се присъединим. И двата хотела ми харесват, но до Банско пътят ни е малко дълъг. Не знам как е при вас, но Маги се държи безобразно в колата....  Confused

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile И аз гласувах, че съм "за". Много ни хареса предишната среща и ако всичко е наред ще дойдем Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
И двата хотела ми харесват, но до Банско пътят ни е малко дълъг.
Ми то Баня и то там Confused

Аз гледам за нещо по-централно в Хисаря, обаче единственото що годе свестно, е твърде скъпо Confused

# 13
  • Мнения: 192
Дааа, точно гледах и аз, че става въпрос за друго село Баня - до Банско. Ние ходихме през 2008 г. там на ски и пътят зимата беше КОШМАРЕН от Пловдив. Но все пак ще се опитам да подходим позитивно и да дойдем. Май Маги ще има последната дума все пак...

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 252
Може би няма да се класираме, но да ви следя.

Общи условия

Активация на акаунт