СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 511
  • 242
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Срещата беше предложена като есенна, така че предлагам последния уикенд на октомври - 30/петък/, 31.10/събота/, 1.11/неделя/. Естествено, пак ще има опция за желаещите да дойдат само за една нощувка. Като място засега предложението е за с. Баня, в ето този хотел:
http://www.aquilon-spa.com/index.php?lang=bg&id=60

Съзнавам, че е далеч на доста хора, затова ще потърся и други, по-централни предложения и след като открия, ще пусна анкета. Засега само събираме желаещи.
Идеята е да има минерален басейн, за да можем да къпем бебоците без притеснения от настинка. Така че давайте и вие предложения Hug

# 1
  • Мнения: 6 904
Пу първа, да следя Mr. Green
Но честно казано като се има предвид на предната среща колко варненки дойдоха не знам дали има смисъл да се търси по-централно място. А от другите градове май се брояха на пръсти хората.

# 2
  • Мнения: 4 371
Пу първа, да следя Mr. Green
Но честно казано като се има предвид на предната среща колко варненки дойдоха не знам дали има смисъл да се търси по-централно място. А от другите градове май се брояха на пръсти хората.
Мда Thinking

Аз и тук да кажа, че съм ЗА.

# 3
  • Мнения: 2 171
Отговорих с ДА. Датите ме устройват. За място и аз бих се радвала на някое по-централно Peace

# 4
  • Мнения: 4 204
ще почвам работа, та не знам

# 5
  • Мнения: 367
Краси ще каже ,че пак съм го помъкнала на края на света   Crazy  hahaha

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Ах Белинда, как ме зариби с това хотелче Flutter
Но мъжо няма да може да дойде, иначе датите са ОК, сега се сещам, че може да взема систъра, то май е напът.

# 7
  • Мнения: 682
И аз сам ЗА среща. Какво ще кажете за тоя хотел: http://www.mountaindreambg.com/Index/BG/  . Приятели са ходили наскоро и горещо ни го препоръчаха. Условията за страхотни, а цената е 25 евро на двойна стая(включително закуската. Даже мисля, че при 3 нощувки, 4-тата е безплатна. Това са оферти до 1 декември 2009г.) Мислим другия уикенд да отскочим дотам, така че ще го тестваме от първа ръка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 222
хмммм по принцип много съм за срещата и на мъжа ми много му хареса, обаче мислим да отскочим до Пловдив тези дни, октомври до Мелник и не знам дали ще ни останат финанси за тази среща, но ще следя с интерес какво се случва тук. Аз си падам малко пътешественик така че няма проблем и да е по-далеч от Русе....с. Баня, Банско - все места където не съм била, но с удоволствие бих посетила.....

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Рапунцел, изглежда страхотно, но май басейнът не е топъл Thinking На мен по това време на годината вече в студен басейн ми е малко зор, за децата пък абсурд.

Малеее, Ра, добре че беше ти, аз бях забравила, че по това време също трябва да съм на работа, макар и за малко Joy

# 10
  • Мнения: 192
Ние пропуснахме миналата среща, но на тази мисля да се присъединим. И двата хотела ми харесват, но до Банско пътят ни е малко дълъг. Не знам как е при вас, но Маги се държи безобразно в колата....  Confused

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile И аз гласувах, че съм "за". Много ни хареса предишната среща и ако всичко е наред ще дойдем Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
И двата хотела ми харесват, но до Банско пътят ни е малко дълъг.
Ми то Баня и то там Confused

Аз гледам за нещо по-централно в Хисаря, обаче единственото що годе свестно, е твърде скъпо Confused

# 13
  • Мнения: 192
Дааа, точно гледах и аз, че става въпрос за друго село Баня - до Банско. Ние ходихме през 2008 г. там на ски и пътят зимата беше КОШМАРЕН от Пловдив. Но все пак ще се опитам да подходим позитивно и да дойдем. Май Маги ще има последната дума все пак...

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 252
Може би няма да се класираме, но да ви следя.

# 15
  • Мнения: 925
Аз съм ЗА, но все пак отсега не мога да кажа. Като цяло и аз предпочитам по-централничко място, но не ми хрумва къде... Thinking Хисар и Велинград са ми безумно скучни и омръзнали.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Събираме се групичка smile3508

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 220
И аз ще ви следя, но още не мога да кажа със сигурност. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 790
Рано е да се каже  Laughing

# 19
  • Мнения: 185
Ще следя и аз, иска ми се, но още не знам дали ще сме си в бг тогава  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 79
Бройте ни и нас.(аз май да взема да кажа и на мъжа ми все пак Mr. Green)
Банско ни идва доста далече, но ще измислим нещо.


редактирам. днес бяхме ето тук , беше много чисто, приятно и спокойно, но ням басейн. Показвам ви го просто като инфо
http://www.pastarvata.hit.bg/

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 23:45 от sela_wi

# 21
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз предлагам да каже кой ще дайде и по това кой от къде е да определим  мястото  Peace
И аз сам ЗА среща. Какво ще кажете за тоя хотел: http://www.mountaindreambg.com/Index/BG/  .
Брат ми беше скоро тук , даже сега има промоция 120лв за 4 дни , или нещо подобно Peace

# 22
  • Мнения: 782
И аз да ви следя  Peace Май ще се класираме този път. По ми харесва предложението на Рапунцел, но аз съм гнуслива и влизането в басейни хич не ме блазни  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Споко бе, Шада, от минерален нищо не можеш да хванеш Wink

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 252
http://www.buinovskilivadi.com/

Ето ви една идея, похвали го една позната, аз не съм ходила. Но няма басейн и глезотии.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Така, след дадената от Дещо идея за Чифлика, се поразрових за предложенията из Троянския Балкан въобще и положението е следното - навсякъде в Чифлика, Априлци, Шипково и пр. хотелите с топли вътрешни басейни са категоризирани с 4-5 звезди и съответно цените са доста по-височки от първоначалното предложение за с. Баня - двойни, на места тройни. Ако сте навити на 150-180 лв. за стая, мога да извадя поне 4-5 страхотни предложения Simple Smile Но аз лично мисля, че с цел да се присъединят повече хора е по-удачно да се придържаме към по-нисък клас хотели. Все пак идеята е да се съберем да се видим, луксът друг път Wink

Дотук този в Баня остава моят фаворит, но ще продължавам да ровя за Чифлика и Шипково.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 152
Ох момичета, много ми се идва пак на срещичка. Но честно казано сама без мъжа си не се наемам да шофирам с ревящо бебе в колата чак толкова далеч от Варна. Ако е по-наблизо бих се замислила Peace

# 27
  • Мнения: 79
belinda, във Веника Палас нощувката е около 60 лева на човек със закуска. Доколкото си спомням бяхме обсъждали за предната среща тази дестинация, но нещо се отказахме.
 newsm78


А нещо около Варна няма ли? С басейн с минерална вода и т.н. това което търсим?

# 28
  • Мнения: 690
Спа да е цялото семейство сме навити жз. На Пепи не му трябваше даже да мисли като му споменах за срещата - много е ентусиазиран.
Предпочитам с.Баня  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda, във Веника Палас нощувката е около 60 лева на човек със закуска.
Именно. Това прави 120 на стая и то без ползване на спа-центъра, само басейна. В този другия студиото струва 58.50 - тамън наполовина и включва басейн, сауна, парна баня, джакузи - всьо.

Ама както реши групата. Аз на Вениката съм навита също, тъкмо ми е по-близо до Плевен, може да си поръчам баба - детегледачка hahaha

За варненския район и аз си го помислих, но май по това време на годината в планината е по-гот Thinking Морето ми е малко тъжно есента, едно такова опустяло Sad

# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Ето още нещо подходящо също в Чифлика, но няма цени за октомври Thinking Сигурно ще са като във Веника.

# 31
  • Мнения: 4 371
Ето още нещо подходящо също в Чифлика, но няма цени за октомври Thinking Сигурно ще са като във Веника.
Къде го?

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Много съм изтръпнала Grinning Ето го:

http://www.fairyhotel.com/

Я вижте и това в Павел баня:

http://markoni.eu/

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 09:21 от belinda

# 33
  • Мнения: 4 371
Цитат
Срещу допълнително заплащане гостите на хотела могат да използват услугите на масажист в специален кабинет, както и хидромасажна вана във формата на сърце с озонатор за двама.
newsm53

# 34
  • София
  • Мнения: 1 946
Аз съм за и нямам големи претенции за мястото... мъж ми ще мърмори за финансовата част, но ще гледам да го изнудя, предвид колко ни хареса предишната среща   Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 285
Принципно съм ЗА! Датите ме устройват, мястото -  централно или не, също. Ще следя темата...

# 36
  • Мнения: 782
Белинда, аз не че ще хвана нещо от басейна  Laughing ами ме е гнуууус  Confused Добре че родих, сега положението е малко по-добре от преди  Crazy

# 37
  • Мнения: 690
На мен Баня ми е фаворит. Фейъри не ме кефи заради полупансиона - не искам да съм обвързана с часове и за вечеря а и 120лв ми се струват много пари; а на Троян хотелчето не ми харесва, че всяка услуга е с цена, която се плаща отделно а и за хлапетата ще трябва да се плаща 50%.  Peace Може и да не съм разбрала нещо де  Thinking

# 38
  • Мнения: 79
а на Троян хотелчето не ми харесва, че всяка услуга е с цена, която се плаща отделно а и за хлапетата ще трябва да се плаща 50%.  Peace Може и да не съм разбрала нещо де  Thinking

Аз два пъти го прочетох, но май за всички деца се плаща, а на мамите с по две деца ще им дойде в повече.

Където кажете там ще идем близко далече, ще си пускам отпуска и това е

# 39
  • Мнения: 223
записвам се, но не съм 100% сигурна. Ако финансово нещата са наред през октомври, ще дойда. Ако не - здраве.

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, то всички сме с това условие Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Какво свърших днес Simple Smile
Писах на Аквилон-а и оттам веднага ми отговориха на всички въпроси, много любезни и бързи. Инфото е, че - басейна няма датска секция, но в единия си край е само 1 м. - става и за неплуващи, дечурлигата явно ще са с пояси; общите части се отопляват с парно, а в стаите има ел. радиатори - т.е. ние сами ще си определяме колко да ни е топло. Малко се притесних от тези радиатори, дали не парят, да се изгори някое детенце - не знам, предполагам, че парят колкото и другите радиатори newsm78 За група ще получим 10% отстъпка от цените на нощувките, а резервациите можем да направим по същия начин, като в Трявна - пращате ми имената си, по едно ЕГН, който има фирма и иска фактура за фирмата си - данни на фирмата. Правя списък, пращам им го, те изготвят проформа фактури за всяко едно семейство и ми ги пращат, а аз на вас/ всъщност може би по-лесно ще е да им пратим и по един имейл за всяко име и да ги пратят направо на всеки по отделно/. По данните от фактурите, всеки си прави превода на депозит, който е в размер на 50% от стойността на нощувкитеPeace С отстъпката това значи по 52.65 за студио, по 61.45 за едностаен апартамент Peace

Утре ще пиша на хотелите в Чифлика Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 371
Браво, Белинда  bouquet

# 43
  • Мнения: 690
Супер си, Белинда!

Когато кажеш пращам данни. Най-вероятно ще сме за две нощувки Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 1 946
52.65  за студио, по 61.45 за едностаен апартамент, доколкото разбирам е половината цена, нали?

# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
52.65  за студио, по 61.45 за едностаен апартамент, доколкото разбирам е половината цена, нали?
В какъв смисъл половината newsm78 Това си е цената за нощувката, закуската и спа-центъра. Не те разбрах нещо...

# 46
  • Мнения: 4 371
Може би пита дали на човек или на стая Thinking

# 47
  • София
  • Мнения: 18 679
На сайта пише на стая/апартамент, като е указано до колко гости побира помещението.

# 48
  • Мнения: 79
Супер си Белинда.  bouquet
Когато кажеш пращам каквото е нужно за записване.

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Ето и офертата, която ми изпратиха от Веника:

Цена двойна стая  + закуска   – 110.00 лв. /две легла с възможност за ползване на разтегателен фотьойл /

Цена Лукс + закуска – 135.00 лв. / гол. Спалня-цял матрак с разтегателен диван-спалня/

Цена Апартамент + закуска – 170.00 лв. / 3 бр.Арр с две спални помещения/
Деца до 7 год. Вкл. Безплатно настаняване
Деца над 7 год  - доплащане 15 лв на човек/вечер 
   

•   В цената е включено закуска, ползване на Топли минерални басейни в комплекса., охраняем паркинг, курортна такса.
•   При настаняване на група над 20 човека – 15% отстъпка от цената.
•   При организиране на хранения по меню на територията на хотела -предлагаме - 5 % отстъпка от посочените цени на нощувката.

В отговор на Вашите въпроси:

   1. – 36-38 градуса топла минерална вода;
   2. детски вътрешен басейн – 90 см; външен – 130 см;
   3. подово-лъчисто отопление с минерална вода – топло е!
   4. – посочени са;
   5. До 20 човека – 10%, над 20 човека - 15 % от цената на нощувката;
6. Поименно настаняване по видове стаи + възраст на децата; 20% капаро от стойността на нощувкте;
   7. Спа – център и масажи – заплащат се допълнително;
   8. Ресторант – 5% отстъпка !


ОТ ТОЗИ ХОТЕЛ МЕ ПОМОЛИХА ЗА МНОГО БЪРЗ ОТГОВОР, Т.К. ИМАЛИ ГОЛЯМ ИНТЕРЕС ЗА УИКЕНДИТЕ. Така че сменям анкетата на избор на хотел. Ще сложа и Феята, пък офертата им ще кача, като ми я пратят. МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ХОТЕЛ!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
eто и офертата на Феята, пълно безумие е Laughing

"Цената на двойна стая през уикенд за двама е 120 лв., а на апартамента е
130 лв. в тази цена има включена закуска и вечеря на блок маса
, както и
услугите на спа центъра (парна баня, сауна, лакониум)
. На разположение
са и два басейна с минерална вода (вътрешен и външен). Вътрешният басейн
е с дълбочина навсякъде 1.6 м. и температура на водата 30 градуса, а
външния има плитка част с дълбочина 1.4 м. и дълбока част 1.6 м. и
температура на водата между 28 и 30 градуса. Но за съжаление нямаме
детска секция на басейните
. Хотелът се отоплява с подово отопление
навсякъде, обши помещения и стаите и е много топло.
Относно настаняване на допълнителен човек в стая - деца до 2 години
нощуват безплатно
при двама пълноплащащи. За деца от 2 до 7 навършени
години се доплащат 10 лв. на човек
, а за деца над 7 години или трети
възрастен се доплащат 30 лв. на нощувка. Всички стаи са оборудвани с
допълнително разтегателно легло-диван персон и половина.
Отстъпки през уикенда нямаме практика да правим тъй като уикендите тук
са доста натоварени и със сигурност ще успеем да продадем хотела за
уикенда.
Отстъпки в ресторанта можете да ползвате 10% само при предварително
уговорено меню
(примерно за обедно меню, тъй като в цената на нощувката
имате включена закуска и вечеря).
Ако желаете да направите резервация, за да я потвърдите ще искаме да
преведете 100% сумата предварително
, защото при по-големи групи винаги
има промени в последния момент, които могат да доведат до оставане на
непродадени стаи в последния момент когато няма и как да бъдат
продадени."

За мен лично, тези хора нищо не разбират от печалба на клиенти, но това си е техен проблем Laughing


# 51
  • Мнения: 2 171
Гласувах за Веника Peace. На нас Баня ни идва твърде далече и не съм сигурна, че ще навия мъжа ми да пътува дотам Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако трябва да съм обективна - Веника е най-доброто предложение - хубав е хотелът, топъл, има детски басейн. Но според мен цената на Аквилон спа е по-достъпна и ще се съберем повече хора, затова и гласувах за него Peace

# 53
  • Мнения: 2 171
Ако трябва да съм обективна - Веника е най-доброто предложение - хубав е хотелът, топъл, има детски басейн. Но според мен цената на Аквилон спа е по-достъпна и ще се съберем повече хора, затова и гласувах за него Peace

За нас цената ще излезе горе-долу същата, защото пътят ще ни е по-скъп.
Просто коментирам, да не го приемете като агитация Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 114
Искрено се надявам при нас най-накрая да има светлина в дъното на тунела и този път да можеме да се присъединиме към срещата  Praynig Много ми се идва, ама много, много...  Crazy
Гласувах за с. Баня  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
За нас цената ще излезе горе-долу същата, защото пътят ще ни е по-скъп.
Пак ще ви излезне по-евтино, не ме карай да смятам Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 2 884
Къде е сайта на Веника, че аз не можах само него да видя .....

 newsm78 newsm78 newsm78
Видях го.Какво пък му харесахте  Thinking Безумно скъп, нищо особенно в стаите.Навън има само басейн и плочки около него, няма детски кът  Thinking Какво ще ги правиме тези щъкащите малки човечета. Thinking
Аз пак ви предлагам.За тези пари зваете ли какво моренце ще си направим Whistling

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 21:50 от ketito

# 57
  • Мнения: 682
Мда, Феята е пълно безумие. Веника ми се вижда доста скъпичко. 110 лева на вечер... newsm78. Като че ли Аквилон-а е най-приемлив.

# 58
  • Мнения: 690
Гласувах за с. Баня  Peace

# 59
  • Мнения: 79
Тия от Фея наистана ме са много пореда си.
Аз гласивах за Веника, на варненци май им е по-близко.

# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Дотук Веника и Аквилон се движат горе-долу еднакво. Какво правим, ако единият в крайна сметка води само с няколко гласа? Другите, гласували за другия хотел, нали няма да се отказват? Аз лично ще отида там, където има най-много желаещи. Надявам се всички да мислим така Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 171
Какво правим, ако единият в крайна сметка води само с няколко гласа?

Ако се избере Баня, ние пак ще дойдем, но най-вероятно за 1 вечер Peace. Така че и в двата случая ме брой мен Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 285
И аз съм за с.Баня.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 152
Мда и аз гласувах за Веника. Дано поне успея да накарам майка ми да ни придружи, защото никак не ми се тръгва сама

# 64
  • Мнения: 367
Гласувах за Аквилон,не идва по-скъпо,даже и за нашата ламя  Twisted Evil
Крис,може да пътуваме като сватбари един след друг  Hug

# 65
  • Мнения: 192
Аз гласувах за Чифлика. Обичам Троянския балкан!  Heart Eyes Но мъж ми май и за Баня ще се навие.  Peace Само да сме здрави...  Praynig

# 66
  • Мнения: 139
Страхотна е идеята за срещата. Вярно, че още е много рано, но ако не ни мине котка път, сме там  Grinning
Гласувах за Аквилон. Хареса ми хотела, а и цените. Искахме да отидем там за четирите почивни дни, но ми отговориха, че няма места /явно не само от сайта изглежда добре/  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 6 904
Ами аз лично до Баня едва ли ще се навия да ходим. Просто нямам нерви два пъти за два дена да го изкараме този път, Лили е невъзможна в колата. Ще помисля де, то има варианти, но едва ли. За Вениката съм по-навита, въпреки че и то не е много близо, но като гледам няма да е то, а аз съм един човек и не е от толкова голямо значение.

# 68
  • Мнения: 142
Изчетох всичко и гласувах за Аквилон. И Веника ми харесва, така че където реши мнозинството. Предложението на Фея е безумно и категорично ги отхвърлям, заради отношението. Датите ми се струват съвсем подходящи, така че живот и здраве ще дойдем.
Белинда, мерси за труда който си си направила  newsm51
Само кажи какви данни ти трябват и ти ги пращам.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз съм под въпрос Rolling Eyes Скъпичко ми идва, а и ако му кажа сега на Любо, че ще ни трябват 500лв за 2 дни................... bash
А и на нас пътя ни е проблем.На Маги и става лошо в колата и провръща и е ....не-въз-мож-на Crossing Arms Нещо по магистрално да беше Rolling Eyes
Как ме е яд, че затвориха една хижа която харесвахме, щях да ви навивам там да ходим   Whistling Страхотен готвач.Пилешки хапки със сусам 3.50лв, омлет 1.50лв, палачинка 1.50лв....такива ми ти работи,  Laughing ама НЪЦ

Добре де толкова ли са хубави хотелите, че държат най-високите цени  Thinking Навсякъде паднаха цените, тия не се ли усещат ooooh!
Някой ходил ли е в тези хотели?

# 70
  • Мнения: 682
Мда, и на мен ми се струват височки цените, в сравнение с повечето други хотели, още повече, че е по-скоро нисък сезон. Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 2 884
Мда, и на мен ми се струват височки цените, в сравнение с повечето други хотели, още повече, че е по-скоро нисък сезон. Thinking

Ахам, що така.Значи във високия сезон, трябва да са доста по високи. newsm78
Значи трябва да е доста добър, а на снимките не мога да видя добре.
Белинда мила, да не се обидиш нещо, че коментираме  Heart Eyes 
 Просто безпаричието ни сви бюджета и смятам стотинките  Mr. Green
Благодаря ти, че си отделяш от времето, да угаждаш на нас фльорците  Blush Heart Eyes
Уважавам труда ти Hug Просто мениджърите на хотела ме учудват Thinking

# 72
  • Мнения: 142
В Аквалон цената е за стая, не на човек, така че 52лв си е чудесна цена.  Grinning
Имам предложение. На 31 ви е Хелоуин. Искате ли да си направим нещо като маскен бал, поне за децата. И няколко тиквени фенера ако има, ще стане много приятно.

# 73
  • Мнения: 682
Да, Аквалон-а е супер. Другите два са малко "кръв от пръста"  Simple Smile
Роси, идеята за Хелоуин парти е страхотна! Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 18 679
Кетито, не се обиждам, душа, но просто не знам какво очаквате - 50-60 лева спане за 4 човека, ако ви се вижда скъпо, просто не знам...То ясно, че покрай кризата всеки си е свил бюджета, но обективно погледнато, на фона на останалите хотели, тази цена ми се вижда направо ниска Rolling Eyes

Ти как ги сметна тия 500 лева за два дни, не знам, честно Simple Smile А за малката Кокулин пробвала ли си? На Ники му помага много!

Аелия, идеята ти е направи трепач Mr. Green

# 75
  • София
  • Мнения: 2 884
За Аквалон разбрах, че е 52лв на човек  Crazy Сори.За другите.....ми скъпички са  Whistling
Сметката ми е 110лв*2дни=220лв+ 100-тина лева бензин =300лв и 200лв за храна и боклучета Whistling ...ей ги, почти 500лв Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 18 679
Я пробвай така:

нощувки 2х60=120
бензин- 80/ ще карате по инерция на връщане по нанадолнището и готово Mr. Green/
храна - 100лв./ като махнеш боклучетата, а и имаме закуска включена в нощувките Wink/

ей ги...300 Simple Smile Така по можеш да го убедиш Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 2 884
бензин- 80/ ще карате по инерция на връщане по нанадолнището и готово Mr. Green/

 Joy Joy JoyСкица Joy
Ок, ще го запозная с офертата за 300лв, пък колкото дойде  Sunglasses Важното е да имаме началния капитал Whistling

# 78
  • Мнения: 2 323
Аз съм за, но мъжа ми е доста ангажиран в работата и сигурно до последно няма да сме сигурни.. Simple Smile Връщам се да прочета предложенията

# 79
  • Мнения: 925
Аз гласувах за Веника, че е по-централно, а и към Чифлика не съм ходила, а отдавна ми е мерак. Към Разложко надолу съм била много пъти и не ми е толкова интересно вече. Няма значение това, бихме дошли там, където се реши да се събираме  Hug

# 80
  • Мнения: 782
Избрах си с.Баня, но ще дойдем където каже мнозинството ... стига да убедя съпружеското тялоооо  Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 18 679
Аквилон вече води убедително. Мисля утре да пиша на Веника и да откажа офертата, че те нали даваха зор да им отговорим бързо.

Хайде да решим тогава как ще стане резервирането в Аквилон. Аз предлагам всички желаещи да ми пратят на лични имена, дата/ ако са само за една нощувка/, ЕГН за  проформа фактурата и мейл, на който искат да си я получат. А, разбира се, и какво помещение искате. Друго не се сещам. Списъкът ще бъде изпратен в хотела, после те ще ви пратят фактурите и по данните от тях всеки ще си внесе капарото Peace
 Аелия, помагай, ако нещо изпускам?

Който ще може само за една нощувка, предлагам да е в събота, за да си направим страшното парти на Хелоуин Hug Е, ще продължи от 6 до 9, ама нищо Laughing

# 82
  • Мнения: 690
Белинда, пращам инфото Simple Smile Благодаря ти много, че се нае с организацията   bouquet

# 83
  • Мнения: 2 323
питай моля те какви са вариантите за включване в последния момент, че сме сложни.

# 84
  • Мнения: 4 204
Какви са вариантите за транспорт до тая Баня за хора без кола? Иначе цената е съвсем приемлива и май сме навити при подходящ транспорт. Докъде е по-близо - до Банско или до Разлог и оттам после Thinking

# 85
  • София
  • Мнения: 18 679
Агата, писах ти на скайпа, но ще постна и тук какво ми отговориха за гости, присъединили се в последния момент:

"Здравейте г-жо Банкова,
 
Цените са за помещение, както сами сте изчислили след груповата отстъпка цената за едностаен апартамент е 61.43 лв, а тази за студио е 52.65 лв. Бих препоръчала настаняването в апартаменти, за да имат децата достатъчно простор за игра.
За момента няма проблем броя на гостите да се увеличи, предполагаме че ще има свободни помещения за избрания от Вас период, но все пак Ви моля да ни държите в течение когато някой потвърди пристигането си, за да можем да гарантираме настаняването му.
 
Поздрави,
Б. Ушева"

Та така, предполагам няма да има проблем Simple Smile Но дайте да не се оставяме всички за последния момент все пак Laughing

Ра, до Разлог май е по-близо. Ще проуча варианти за транспорт Peace

# 86
  • Мнения: 2 323
мерси, аз наистина ще съм в последния момент, защото не ми се пътува сама с деца 2бр. Ще те държа в течение Simple Smile

# 87
  • Мнения: 4 371
Ще пътуваме заедно, бе, колко му е Grinning

# 88
  • Мнения: 142
Белинда, струва ми се че всичко си споменала. Само да ти кажат до кога е жалателно да преведем парите. Сега ще ти пратя данните на лични.
Ра, погледни пак линка на хотела, там имаше и карта на местоположението. Беше отбелязано и как да се придвижат туристи от летищата и времето на пътуване. Направи ми впечатление че от Банско е на 5 мин., но погледни пак.

# 89
  • Мнения: 4 371
Ра, Милан ще ви вземе от където пристигнете и ще ви закара до Баня.

# 90
  • Мнения: 2 323
Ще пътуваме заедно, бе, колко му е Grinning

Дуц, мерси много!!! Аз не заради пътя и карането, колкото до това, че не искам да съм без мъж. Че все пак и Айше е човек и иска да види що е спа, спи ли се, яде ли се... Mr. Green

# 91
  • Мнения: 4 204
Ра, Милан ще ви вземе от където пристигнете и ще ви закара до Баня.
Сигурна ли си, че е удобно?

# 92
  • Мнения: 4 371
Стига да дойдем защо да не е Hug

# 93
  • Мнения: 79
Белинда, благодарности, че се зае с огранизацията пращам ти данните на лични.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 22:14 от sela_wi

# 94
  • София
  • Мнения: 979
Аз също се присъединявам засега само да навия майка да ме придружи, че сама не ми се идва, а моята половинка е против такива събирания и ще пиша възможно най - скоро Wink

# 95
  • София
  • Мнения: 18 679
Стига с благодарностите, не ми е никакъв проблем Hug

# 96
  • Мнения: 782
Ние отпадаме, няма шанс да го навия, а сама не ми се идва  Confused

# 97
  • София
  • Мнения: 114
Ние отпадаме, няма шанс да го навия, а сама не ми се идва  Confused
Да помагаме ли Wink
Не че ние сме много сигурни де, но надеждата умира последна  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 6 904
В такъв случай без нас, освен ако не открия начин да се телепортираме Crazy Или поне една редовна линия полети Варна-Баня Mr. Green

# 99
  • Мнения: 79
В такъв случай без нас, освен ако не открия начин да се телепортираме Crazy Или поне една редовна линия полети Варна-Баня Mr. Green

Бухти, а ако разделите пътя например останете за една нощувка някъде посредата? Няма ли да стане.

Ние пътуваме горе долу когато на Йоана и е часа за спане и се получава. Вчера пътувахме за Велинград и й сложихме столчето да е посредата , за да може да гледа пътя, много спокойна беше и през цялото време викаше бръм бръм  Grinning

# 100
  • Мнения: 4 204
Мъж ми ще проучва маршрути и автобуси и ако има сгоден траспорт, ще идваме.

# 101
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, както знаете, след няколко дни заминавам на почивка. Дайте да го направим този списък до четвъртък-петък, че да им го пратя. После вече всеки се оправя сам с парите Peace
Другия вариант е някой да поеме организацията вместо мен Rolling Eyes Просто няма как иначе, няма да ме има десет дни, като се върна вече ще е супер късно за резервации Confused

# 102
  • Мнения: 142
Белинда, аз ще поема нещата. Изпрати ми всичко - списъка до момента, телефон, някаква кореспонденция с хотела, за да съм в час.
След няколко дни се надявам да сме завършили списъка и да го изпратим, за да може всеки да си пуска парите.

# 103
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер, значи разбираме се, ако до четвъртък не сме приключили със списъка, ти поемаш нещата Peace Засега сме много малко обаче записаните, уж доста хора гласуваха, че искат да дойдат, пък данни пратиха 5 човека Confused

# 104
  • Мнения: 4 371
Грешка.

# 105
# 106
  • Мнения: 4 371
Бях си написала егн-то тук, вместо на лично. ЕГН, кво да правиш newsm27 Laughing

# 107
  • Варна
  • Мнения: 152
Виждам, решили сте вече, че ще се ходи в Баня. Съжалявам, но в такъв случай ние с Вики отпадаме. Не се наемам да я докарам чак до там сама. Нищо. Да се надяваме, че за другата среща мъж ми ще си е тук Hug

# 108
  • Мнения: 367
От Варна само ние ли оставаме  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 79
В крайна сметка колко станахме като бройка?
Уж много хора гласуваха пък  Thinking накрая да не сме 4-5 семейства newsm78

# 110
  • Мнения: 4 371
Е, какво, колкото-толкова, пак ще ни е весело Simple Smile

# 111
  • Мнения: 79
Е, какво, колкото-толкова, пак ще ни е весело Simple Smile


това е така, но ми се искаше повече семейства да дойдат

# 112
  • Мнения: 682
И ние сме там Simple Smile

# 113
  • София
  • Мнения: 2 884
Утре ще звъня да питам дали са излезнали дати за Държавен изпит и ще кажа катeгорично дали идваме  Wink

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 23:08 от ketito

# 114
  • Мнения: 139
Аз още не мога да кажа дали ще идваме със сигурност, ако ще е така ще се включим впоследствие.

# 115
  • София
  • Мнения: 18 679
Дотук сме 11 семейства Hug

Утре пращам списъка на Аелия, тя поема оттук нататък организацията, защото аз изчезвам. Пращайте на нея данните си!

# 116
  • София
  • Мнения: 1 946
Четох сметката на кетито за 500лв и тази на белинда за 300лв и не мога и не мога да вдяна в крайна сметка 1 нощувка за мен, мъж ми и Яна е 52лв или 104лв...?
Мъжкото тяло засега се дърпа, защото пътя бил лош и сме щели да пътуваме 3 часа, но аз работя по въпроса...   Praynig

# 117
  • София
  • Мнения: 2 884
Четох сметката на кетито за 500лв и тази на белинда за 300лв и не мога и не мога да вдяна в крайна сметка 1 нощувка за мен, мъж ми и Яна е 52лв или 104лв...?
Мъжкото тяло засега се дърпа, защото пътя бил лош и сме щели да пътуваме 3 часа, но аз работя по въпроса...   Praynig

Кетито и тя не беше разбрала и Белинда я светна, че е 52лв за всички  Wink и за Сакси и за Яна и за Мъжлето взети заедно....общо 52лв Heart Eyes

# 118
  • София
  • Мнения: 1 946
кетито, мерси много..
другия ми тъп въпрос е може ли само за една нощувка (питам за всеки случай) и кога е крайния срок да се запишем?

# 119
  • София
  • Мнения: 2 884
кетито, мерси много..
другия ми тъп въпрос е може ли само за една нощувка (питам за всеки случай) и кога е крайния срок да се запишем?


Може за една нощувка  Peace Крайния срок и мен ме вълнува  Mr. Green Казвайте.....

# 120
  • София
  • Мнения: 1 946
ох, казаха ми аз да реша, но така, че ми стана ясно, че това е глезотия, която в момента може би не е добре да си позволим, защото имаме други по-важни разходи, но ако толкова настоявам... и сега се чувствам малко безсрамна и като онези деца, дето искат всичко да им купиш от магазина  Blush

# 121
  • Мнения: 2 171
Сакси, погледнато от тази гледна точка и при нас би било глезотия, защото и ние не сме цъфнали финансово точно сега. И имаме куп сметки за плащане, но пък аз си разсъждавам, че сме си заслужили да се поглезим един уикенд и да си изкараме хубаво. Човек има нужда и да разпуска от време на време, не може само да бъхти, нали Simple Smile. А сметките няма да ги оправим, ако се лишим от това удоволствие, така и така те никога не свършват Mr. Green Joy

# 122
  • Мнения: 556
И мен ме интересува до кога е срока за записване?

# 123
  • Мнения: 4 371
Сакси, зашо да е лош пътя? Много си е хубав, има малко завои, ако на това викате лош.

# 124
  • София
  • Мнения: 1 946
Дуци, не знам за пътя, то това си беше коментар на мъжкото тяло... ние така или иначе май отпадаме и сега ми е много криво.. вчера каза, че аз решавам, а днес ми вика забрави за баня...  Crossing Arms
Астарта, права си, ама при нас не става въпрос за сметки, а че в момента се каним да направим по-голяма покупка..  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 142
Белинда се е разбрала с хотела да изпратим списъка в четвъртък. Така че срокът за записване е до сряда. След това всеки ще контактува директно с хотела, ако реши да се включи на по-късен етап.

# 126
  • Мнения: 2 171
Аелиа, махни ни от списъка. Засега нещата не ни се получават както ги бяхме планирали. Просто бях решила да използвам майчинството за почивката, обаче предвид факта, че до днес не съм си го получила все още за август, не мога да рискувам и да разчитам, че другия месец ще го получа навреме Tired. В крайна сметка, ако ме изненадат и ми го преведат навреме, ще се включим в последния момент Peace.

# 127
  • Мнения: 142
Астарта, ще ви махна, но дано се присъедините.  Praynig

# 128
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз чак на 5-ти ще разбера кога ми е изпита Rolling Eyes
Тези които ще се запишем по-късно, няма ли да можем да ползваме отстъпката?Някой знае ли?

# 129
  • Мнения: 142
Кети, що да не може? Според мен щом сте от групата, проблем няма. Ще питам хотела за всеки случай, но мисля че ще си важи отстъпката.

# 130
  • Мнения: 690
Кети, ти на какъв изпит си? И защо не пишеш в другата тема? Ще ти дърпам яко ушите  Laughing

# 131
  • София
  • Мнения: 2 884
Кети, ти на какъв изпит си? И защо не пишеш в другата тема? Ще ти дърпам яко ушите  Laughing

На Държавен.....още не съм си го взела  Whistling Не пиша защото Тити ме засегна и ми дойде в повечко  Stop..................а дори и правописна грешка не съм допускала заради нея  Mr. Green
Да не спамим темата Peace

Много ми липсвате и се надявам да успеем, че имаме нужда. Не можахме да отидем на  море....то имаше ли лято изобщо Crossing ArmsПоне една СПА срещичка заслужаваме Hug

# 132
  • София
  • Мнения: 979
Пускам даните ми за Баня, само още нямам яснота дали и мъж ми ще се присъедини  Thinking Crossing Arms Ако не взимам майка за помощник и да си починем и двете от мъжете  Joy

# 133
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Следя ви  Peace
И ние сме още висящи затова не пиша, ще се включа ако успеем.

# 134
  • Мнения: 79
Никой не пише, предполагам вече имаме направена резервация и скоро трябва да преведем парите?

# 135
  • София
  • Мнения: 2 884
И ние идваме  Hug
Дайте данни на хотела  Praynig

# 136
  • София
  • Мнения: 1 946
много съм зле... мислех, че срещата е била тоя уикенд и влизам да гледам снимки и като прочетох коментара кетито се учудих.. върнах се да чета, ами тя срещата в края на месеца.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 137
  • Мнения: 4 204
Счупеният крак ми дойде прекалено скъпо и просто няма начин. Окончателно отпадаме, съжалявам за това, но....кучето бяга според тоягата

# 138
  • Мнения: 142
Кети, ето сайта на хотела:
http://www.aquilon-spa.com/index.php?lang=bg&id=63
НБМ, надявам се и вие да дойдете.
Ра, много жалко Sad
Чакам включване от Криша, за да добавя в списъка колко деца и възрастни ще идват от тяхното семейство.
Изпратила съм данните, но още нямам отговор от хотела. Сега им писах да видя какво става, че очаквах вече да са ни изпратили проформа фактурите.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 884
 Aelia  А как се води груповото настаняване " Среща на юлчетата" ли какво да кажа newsm78 и може ли да ми пратиш банковата им сметка, че ще говоя с тях по тел. Wink

# 140
  • Мнения: 142
Кети, писала съм групата Юлски бебета.
Банкова сметка не мога да ти дам, защото не я знам. Още не са пуснали проформа фактурите.
Ако искаш мога  да те добавя в списъка и да те пусна. Но трябва да знам име на резервацията, ЕГН или данни на фирма ако искате фирмена фактура, е-мейл за връзка, брой деца и възрастни, брой нощувки, вид стая.

# 141
  • София
  • Мнения: 2 884
Aelia писах ти ЛС  Heart Eyes
Имали смисъл от фирмена фактура? По-евтино ли е?

# 142
  • Мнения: 142
Имали смисъл от фирмена фактура? По-евтино ли е?
Не, не е по-евтино. Хотелите не работят с 20% ДДС. Иначе и ние щяхме да си вземем. Може би ако искаш да го отчетеш като фирмен разход има смисъл, но като цена не е по-евтино.

# 143
  • София
  • Мнения: 979
А знае ли се дали ще трябва капаро и ако да до кога ще искат парите? Не че са ми превели майчинството от август, но човек винаги има надежда  Hug Mr. Green

# 144
  • Мнения: 142
Ине, разбира се че ще трябва капаро. Нали за това правихме тия списъци, за да ни пуснат на пощата проформа фактура с 50% от стойността на престоя, която трябва да преведем предварително. Не знам до кога трябва да ги преведем, но когато ни пуснат фактурите ще попитам. Вчера ми обещаха, че ще ги изпратят днес. Да видим Thinking

# 145
  • София
  • Мнения: 2 884
 Blush Момичета кои дни се пътуваше? 29,30 и 1 ли?

# 146
  • Мнения: 367
Кети,не е ли 30,31,1 дните се падат петък,събота,неделя  newsm78

# 147
  • София
  • Мнения: 2 884
Кети,не е ли 30,31,1 дните се падат петък,събота,неделя  newsm78

 Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 79
На някой пратили ли са му проформа, че почвам да се притеснявам, да не са ни забравили

# 149
  • Мнения: 690
На мен са ми изпратили вчера. Беше получена в Спам папката ми  Peace

# 150
  • Мнения: 142
Аз още нямам фактура.

# 151
  • Мнения: 4 371
Аз пък не помня да съм давала мейл.

# 152
  • Мнения: 79
А, има ли някакъв срок до който трябва да получим фактура и да платим?

# 153
  • Мнения: 142
Нищо не са споменали за срок. Ама щом се бавят, то пък и аз няма да се натискам да им давам пари  Crossing Arms
Дуци, ти не си давала, ама Белинда ни е издала  hahaha Между другото писаха ли ти? Искат да ти препоръчат апартамент, понеже максималния капацитет в студиото е трима души. Аз им обясних че сме с бебета, носим кошари, другите деца са малки и т.н.
Мамоиви, и на вас също. Може да обмислите да вземете апартамент, че все пак Катето е по-голяма и едва ли ще спи при вас на леглото. Както си прецените де, но ме помолиха да се свържа с вас и да ви кажа. Аз има казах директно да ви пишат, че ще стане по-бързо, ама може би са по-туткави от колкото предполагах  ooooh!

# 154
  • Мнения: 690
На проформа фактурата има банковата сметка (в Райфайзен е). Отбелязано е и колко е капарото, което трябва да се плати, но не е написан срок, до който трябва да се плати.

# 155
  • Мнения: 4 371
Нямам мейл Thinking

# 156
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз имам фактура.
Дуцка, Села ви, що тъй, не знам. Сигурна съм, че мейлите ви бяха в списъка, но нека Аелия провери все пак Rolling Eyes

За апартаментите - и аз така казах на всички с повече дечурлига, според мен в студио ще е тесничко, освен ако и двете деца не спят в леглото с родителите си, което при нашите размери е непостижимо hahaha

# 157
  • София
  • Мнения: 285
И аз нямам фактура. Има ли ме в списъка?

# 158
  • Мнения: 142
Елика, има те разбира се.
И аз нямам мейл.  #Cussing out

# 159
  • Мнения: 682
Какви са тия фактури и тия пет лева? Laughing Аз нямам нито мейл, нито фактура.
Последно - не разбрах как става превода на капарото.

# 160
  • Мнения: 142
Злати, почвам и аз да не разбирам  #Cussing out

# 161
  • Мнения: 4 371
Който е получил да препрати на другите Mr. Green

# 162
  • София
  • Мнения: 18 679
Идеята беше да направят проформа фактури за всички ни, да ги пратят на мейлите, които сме заявили в списъка и по данните от фактурите всеки да си преведе капарото. Аз предлагам ако до края на тази седмица нямаме всички фактури, който има, примерно аз, да препрати на лични банковите данни на хотела на тези, които нямат, сумата можете и само да си я сметнете Peace В понеделник-вторник всички да си преведем парите, че време не остана Grinning

# 163
  • Мнения: 142
Мен ме учудва факта че се мотаят.  ShockedТе имат интерес да преведем парите по-бързо.

# 164
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз нямам нищо  Rolling Eyes
Само да кажа, че съм звъннала да питам. В Апартамент за двете деца няма да платя допълнително.Който иска да пита.Да не стана като на Трявна Wink Аз обичам да се презастраховам  Wink

# 165
  • София
  • Мнения: 18 679
Що, кой какво е доплащал в Трявна Shocked Аз бях с две деца и нищо не съм плащала...

Според мен причината за забавянето е, че само една жена се оправя с всички резервации, аз поне досега само с една съм контактувала. Може да не й стига времето, не знам...Както и да е, няма да останем без резервация, споко Hug

# 166
  • София
  • Мнения: 2 884
На Христуш май им взеха 23лв./или 19 беше  newsm78/ за третото легло. Макар, че бяха в апартамент.  При нас същото...като отидох да плащам , ми казаха, че трябва да доплатя и за третото легло Shocked Аз им казах, че не съм го ползвала и още в началото съм го събрала и да питат камериерката Crossing Arms Нацупиха се , промрънкаха нещо, но не доплатих Naughty
Бях питала по телефона и сега нарочно пак питах Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 139
Що, кой какво е доплащал в Трявна Shocked Аз бях с две деца и нищо не съм плащала...

Не плати ли цената за апартамент + тази за допълнително легло?

На нас ни бяха включили и цената за допълнително легло /Ивелина спа на него/, нещо което на мен ми се струва странно при положение, че си плащаме за апартамент, но Аелия тогава каза, че си го било пишело в офертата. Никога досега не сме плащали за допълнително легло в апартамент. Както и да е важното е, че сега Кетито е уточнила въпроса и ще го имам предвид ако ще идваме.

# 168
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами ние тогава нали дойдохме в последния момент, от рецепцията ме увериха, че двойна стая ще ни свърши работа, защото били големи. Та, в двойната стая имаше разтегателен диван, на който спа Ники, две легла или спалня/ не помня/ и достатъчно място за кошарата на Бобо Rolling EyesНе сме плащали нищо допълнително. Много странно е това Thinking

# 169
  • Мнения: 139
Ами ние тогава нали дойдохме в последния момент, от рецепцията ме увериха, че двойна стая ще ни свърши работа, защото били големи. Та, в двойната стая имаше разтегателен диван, на който спа Ники, две легла или спалня/ не помня/ и достатъчно място за кошарата на Бобо Rolling EyesНе сме плащали нищо допълнително. Много странно е това Thinking

 Shocked
Добре де, когато трябваше да резервираме не ни ли обеждаваха, че в двойна стая ще ни е тясно /за тези, които са с две деца/.
Вече не помня точно какво беше, но затова този път ако ще идваме ще е в последния момент  Laughing току виж ни се размине плащането  Laughing

# 170
  • Мнения: 79
Не знам защо не направихме както миналия път, Аелия получи списъка с това кой колко има да плаща и банковите сметки и преведохме парите, а който си иска фактурата после в хотела да си я получи.

Да не си помислите, че мрънкам нещо, просто си разсъждавам писменно

# 171
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами и аз така им предложих,но те сами поискаха да правят проформа за всеки пооотделно. Те така или иначе правят де, нали затова и предния път пращахме ЕГН-та, но както и да е. Въпросът е, че закъсняват с изготвянето и пращането на проформите. Защо? Не знам Confused

# 172
  • Мнения: 367
Ох,позабравих темата!Не съм получила нищо.Ние спим с малката,Катето е на отделно легло.Кошари няма да мъкна.В Трявна доплатихме за легло  Crazy  Студио или апартамент за мен е без значение.Където искат да вмъкват допълнително легло,в крайна сметка няма да дойдем да спим  Laughing

# 173
  • София
  • Мнения: 285
Получих фактура. При това положение с крака обаче, може би ще прпуснем  Confused. При всички положения няма да пускам капаро, ако дойдем ще е в последния момент.

# 174
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте, момичета от една затрила се юлка!  Embarassed
Не сме се виждали (защото рядко влизам във форума и все пропускам срещите), но се надявам да се видим края на месеца Laughing.
Аз си получих проформа фактурата.
Аелия беше питала колко човека сме- 2 възрасти и 2 деца (1 и 4 г). Аз се опитвам да придумам и баба свекърва да дойде, за да разбера и аз нещо от спа-то и кръчмата. newsm37 Drunk До този момент офертата ми е отрязана  #2gunfire.
Аелия, извинявай за закъснелия отговор, дано не съм те затруднила.  bouquet

# 175
  • София
  • Мнения: 18 679
Не си я затруднила, отдавна те изклюках каква челяд имаш Laughing

# 176
  • Мнения: 79
Имам фактура.
Утре ще превеждам, че сега ме мързи да превеждам през интернет банкирането.

# 177
  • Мнения: 142
Доживях и аз да си получа фактурата.  Crazy Егати сложното го измислиха тия. За един айбан трябваше да чакаме една седмица. smile3555
Криша, Белинда те изклюка, споко  Laughing
Елика, много ясно че нещата се усложняват при вас  Confused На спа с гипс е малко кофти, иначе ще се израдваме да дойдеш  Hug

Я кажете момичета за карнавала. Ще го бъде ли? Всички ли ще се костюмираме или само децата? От къде могат да се намерят костюми? Аз търсих по нета, ама все някакви грозни и безобразно скъпи намирам в Бг.  Sick Дуци показа готини костюмчета за децата ей тук: http://www.marksandspencer.com/gp/product/B002NCG7X2/sr=1-10/qid … 343031&page=2
Само не знам доставката колко време ще отнеме.  Thinking

Идеи?

# 178
  • София
  • Мнения: 2 884
Аелия Маркс и Спенсър спряха доставките до БГ.
А не мислите ли, че децата ще се изплашат от костюмите  Thinking
И аз получих фактура.Много я мразя Райфайзен, ще пусна през ПИБ Crossing Arms

# 179
# 180
  • Мнения: 142
Кети, що да се изплашат? newsm78 Ние няма да ги правим някакви зомбита с кръв и т.н.
Нещо по-бебешко - примерно принцеска, призраче, ей такива. В краен случай ще взема един стар чаршаф и ще дегизирам Сами като Каспар доколкото мога да го оприлича  Crazy
Ако с костюмите пропадне че е малко по-сложно, все пак предлагам да занесем няколко тикви и да направим фенери.

# 181
  • Мнения: 367
Ние се отказваме  Tired Кати е втора смяна,свършва в 6:30 .Пътят е доста дълъг и не си струва да тръгваме толкова късно.Не мога да я освободя,че имат ограничение в отсъствията.Приятно изкарване на всички!

# 182
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, стига дееее Sad Вземи и един ден болничен, какво толкова...

# 183
  • Мнения: 367
Еее, стига дееее Sad Вземи и един ден болничен, какво толкова...
Да си кажа право не е само Катето.Има още няколко причини поради които се налага да се откажем  Peace

# 184
  • Мнения: 142
Ивии, много жалко  Sad

# 185
  • Мнения: 367
Да,жалко.И на мен ми се идваше но...  Извиних се на хотела,бяха ми изпратили проформа

# 186
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъжна съм пък. А Ники колко ще е тъжен Cry

Той между другото изневерява hahaha Вчера ми каза, че си имал гадже, Кетито от групата Joy

# 187
  • София
  • Мнения: 2 884
Тъжна съм пък. А Ники колко ще е тъжен Cry

Той между другото изневерява hahaha Вчера ми каза, че си имал гадже, Кетито от групата Joy

 Joy Joy Joy hahaha

# 188
  • Мнения: 367
Ех,тези Катета  Whistling

# 189
  • Мнения: 79
Иви, много жалко , че няма да можете да дойдете Sad, нищо на следващата  среща.

# 190
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Аз също получих фактурата... Тя ползва ли се по някакъв начин или само трябва да преведа пари? Извинявайте за глупавия въпрос, но изобщо не разбирам от тези неща Simple Smile

# 191
  • София
  • Мнения: 18 679
Само преведи пари Wink

# 192
  • Мнения: 690
Момичета, аз съм в чуденка дали има смисъл да идваме. Николета с тези 'изненади' ми е трудна да планирам каквото и да било. Май ще звънна да отменя резервацията  Confused

# 193
  • София
  • Мнения: 18 679
Джоли, има много време до тогава. Дано се оправи мъничката!

# 194
  • София
  • Мнения: 2 884
Стига бе Джоли Sad
То никой не знае дали ще  здрав тогава.Това му е гадното на организирането Rolling Eyes

# 195
  • София
  • Мнения: 111
Благодаря Белинда, че бутна едно рамо за статистиката.
Между другото и аз се интересувам от карнавала ще го бъде ли за децата? Моята кака категорично отказа да е вещица и отсече, че само принцеса може да е.  Laughing Heart Eyes
Мъжа нещо мрънкаше, че наистина много разходи се събраха този месец, но аз му сметнах на колко концерта ходи и той млъкна. Grinning
 Hug дано всички сме здрави!

# 196
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, наистина дано сме здрави, че инак ще оредеят редиците Sad
Аз не вдявам на какво да ги маскирам моите Rolling Eyes Ще мина през едно магазинче за маскарадни работи, ако харесам нещо - ок, ако не - ще бъдем натюр, ние и така сме си страшнички hahaha

# 197
  • София
  • Мнения: 2 884
В Джъмбо съм виждала костюми newsm78 Обаче не ми се дават по 15лв  Crazy Може нещо за Дени да взема....................ама дали пък няма да го е срам  newsm78

Да бях поръчала едно туту на Маги  Laughing ама тя милата е толкова смешна, хич не и отиват.......като момченце с рокля е  hahaha Heart Eyes

# 198
  • Мнения: 142
Джоли, не се отказвай. Има време и дано Ния се оправи до тогава. Наистина никой не може да е сигурен че ще може да дойде. Като наближи момента ще стане ясно.
Дайте поне тикви да си вземем, за да направим фенери. С костюмите е трудна работа. Макар че Джъмбо е интересна идея, може да проуча. Thinking

# 199
  • София
  • Мнения: 18 679
Дадено. Ние ще имаме място за една тиква в багажника. Какво друго да носим за фенера? Нож, да я изкормим, и свещи за вътре? Никога не съм правила фенер от тиква, простете невежеството ми Blush

# 200
  • София
  • Мнения: 2 884
Белинда....нож и лъжица  Wink Може и макетно ножиче. и от малките свещички най-добре Peace
Може пък да спретнем едно състезание на татковците за направа на фенер  hahaha Щото на мен не ми се дълбае  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 142
Те ще дълбаят много ясно.  Mr. GreenАз правя фенерите обикновено, но взимам малки тикви. Сега ще ни трябват големи и ще е по-трудно, така че татковците ще имат шанс да се изявят. И ние ще вземем една тиква.

# 202
  • София
  • Мнения: 18 679
Да издълбае голяма тиква с лъжица е точно нещото, което според мен мъж ми никога няма да свърши, така че от мен консумативите, от вас труда Mr. Green

# 203
  • Мнения: 4 371
Моя мъж какви фенери правииии, баш зловещи. Последно тренира в/у една диня, много добре му се получи Twisted Evil

# 204
  • София
  • Мнения: 18 679
Значи решено Peace Мойто мъж гледа деца, на Дуци и на Аелия дълбаят тикви, а ние се потим в спа-то Sunglasses Какво ще кажете за това разпределение на труда? Мисля, че е честно Laughing

# 205
  • Мнения: 4 371
Ох, горките ние Mr. Green

# 206
  • Мнения: 142
Хмм, не знам трябва да помисля. Да не ми се напукат петичките   Joy
Най-много се притеснявам за мъжа ти, Белинда. С тия диваци ще лудне човека.  newsm63Да не хукне и той да прави фенери от немай къде. hahaha

# 207
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го мисли, той трябва да тренира за Яна Sunglasses

# 208
  • Мнения: 142
 Правилно Joy Joy

# 209
  • София
  • Мнения: 2 884
Все забравям да кажа....Ходих в Джъмбо, пълно е с окраса и костюми   за Хелуин Peace

# 210
  • Мнения: 4 371
Кети, как вървят цените?

# 211
  • София
  • Мнения: 979
Криси ми беше зле и не съм следила много, но сега четох повечето сте получили проформа фактурите по нета има ли някой дето не е получил или съм само аз. Не че бързам, от Ной смятат да не ми превеждат майчинството докато почна работа, че са сменили булстата в работата ми и се водя преназначена, ама без един работен ден и това е проблем за системата в Ной и накрая излизам аз виновна, че не съм се върнала за един ден през август, като е станала смяната - не че съм знаела за техния бъг  #Cussing out Twisted Evil #Cussing out #2gunfire
Но ще дойда, ако трябва с влака Wink ама тиква няма как да взема  newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 18 679
Ине, пиши на мейла на хотела, ако си била в списъка, а нямаш фактура.
Всички други, които ще се включите в последния момент, също контактувайте директно с хотела Peace

Аз вече нямам търпение Grinning

# 213
  • Мнения: 2 323
Ами ние тогава нали дойдохме в последния момент, от рецепцията ме увериха, че двойна стая ще ни свърши работа, защото били големи. Та, в двойната стая имаше разтегателен диван, на който спа Ники, две легла или спалня/ не помня/ и достатъчно място за кошарата на Бобо Rolling EyesНе сме плащали нищо допълнително. Много странно е това Thinking

Ние също доплащахме за допълнителното легло, макар че не сме го искали и не сме го и ползвали. Както и да е, не ми се разправяше, но ми направи много кофти впечатление...

За сега мисля да запиша телефона на хотела и да се обадя няколко дни преди това да питам дали има свободна стая. Какво да им кажа - как сме известни  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 223
все мисля да пиша, но забравям. Няма да можем да се присъединим, така идват нещата. Пожелавам ви весело да си изкарате и после да има много снимки Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз капарирах днес.
Някой друг ??? Да не се окажеме само нашето семейство  Joy

Дуци, пак бях до Джъмбо и пак не разгледах цените  Blush Има всякакви дреболии...шапки...шарении...чудесии  Crazy

# 216
  • Мнения: 4 371
Аз в понеделник ще го направя Blush

# 217
  • Мнения: 142
Кети, и ние сме изпратили парите. Живот и здраве там сме Simple Smile
Сега мисля да идем до Джъмбо да проверим какво има  smile3508

# 218
  • Мнения: 79
И ние сме там , утре ще гледам за костюм на дребната.

# 219
  • Мнения: 2 323
Изпратих мейл на хотела да ни включат и да ми изпратят проформата ...чакаме сега да ни кажат какво е положението Simple Smile

# 220
  • Мнения: 142
В Джъмбо има интересни неща, но не и за нашите фъстъци. За възрастни има, както и за по-големите дечица, ама за бебета на 1-2 години - нищо. Ние си купихме за нас по нещо, а за Сами нищо не можах да избера. Той и без това освен костюм друго няма да изтърпи, а костюми нямаше.

# 221
  • София
  • Мнения: 979
Получих си проформата, но пише че и там мога да платя и май така ще остане, че не ми се занимава с това сега. важното е че сме включени в групата и ще се видим в събота. Пробвах с едно домино и Криси ми се смееше, та мога и аз да си сложа поне малко в духа на вси светии. А на нея и взех едни смешни очила, че и е мерак да носи, ама дали там ще иска е друг въпрос.
Да се приготвите за баба зима http://www.gismeteo.ru/city/daily/11115/4/
дават и сняг даже и минусови температури

# 222
  • Мнения: 2 323
Да да, топли дрехи, но да не забравите банските за спа-то Simple Smile)))) платих капарото, т.е. сигурни сме Hug Поздрави на всички!

# 223
  • София
  • Мнения: 2 884
Брей, чак сняг  Shocked
А по стаите дали ще е топло??? Аз дали се нахендрих с тоя Апартамент ooooh! Ама викам да не свършат студията, за тези с по 1 дете, няма да е честно Rolling Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, да, сняг го дават в събота Simple Smile Пратих Христов да слага зимни гуми. Аз съм супер доволна, няма по-готино от снежна планина, а ти на топличко в басейнчето Laughing Кети, споко бе, нали казаха, че има ел. радиатори, няма да ги спираме въобще и готово Simple Smile
Аз с тая пневмония, че и не минава пушината, къде съм тръгнала не е ясно, ама ще ме търпите да кашлям и това е Crossing Arms Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

# 225
  • София
  • Мнения: 2 884
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 682
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Не се сетих за зимните гуми-мерси Heart Eyes
Съжалявам, но който иска да пуши - да излиза на въздух да го прави. Grinning

# 227
  • Мнения: 142
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

# 228
  • Мнения: 79
Аелия, колко семейства се събираме в крайна сметка ?

# 229
  • София
  • Мнения: 979
Попаднах на едно малко магазинче за карнавални костюми ако някой още търси костюми за децата и за себе си в безистена на площад Славейков на изхода на Бонжур.
Гумите и ние ще сменим, а багажа как набъбна с грейка и дебело яке за малката, хавлии и тн, та направо все едно на море за седмица отивам  ooooh! Blush

# 230
  • София
  • Мнения: 18 679
Ще трябва да им се примолим да махнат пепелниците от ресторанта обаче, заради бебетата, защото както е малък, ако се и задими, ще стане отврат Sick

Интересно какво ли ще кажат пушачите ако махнеме пепелниците  Mr. Green Whistling

Ми аз не знам до колко трябва да си дебилен, за да пушиш в присъствието на десет бебета и 5 малки деца в не особено голямо помещение Rolling Eyes Като пушач потвърждавам, че това никога не бих го направила Naughty

# 231
  • Мнения: 0
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad

# 232
  • Мнения: 4 371
Цяла сутрин се мъкна по доктори, идването ни беше на косъм, но оле! ще дойдем, няма отърване тоя път Mr. Green
Абе кви хавлии, аз само на детето ще взема, те няма ли да ни дадат и за басейна newsm78

# 233
  • Мнения: 142
Искам да попитам Ваня Тодорова (не помня ника, затова пиша името) дали ще идва, че не е изпратила капаро. От хотела ме питат. Резервацията важи и може да се плати на място, но все пак искат да знаят дали ще идвате.

Ами изпратихме капаро, още щом получихме фактурата Sad

Писах им да питам какво става с твоето капаро. Как им го изпратихте - през банка или през e-pay? Кое име пише?
Чакам отговор от тях и веднага ще ти пиша като получа. Може ако искаш по-бързо да разбереш да им звъннеш и да се уточните какво става. Thinking

# 234
  • Мнения: 79
Момичета, някой знае ли от колко часа е настаняването в хотела?

# 235
  • Мнения: 142
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.

# 236
  • Мнения: 0
Алави, отговориха ми че ще проверят дали има превод, но нямало как да стане днес. Утре при настаняването щели да знаят. Дано всичко е наред. Важното е че стаята си е резервирана и ще ви чака.


Благодаря ти, и ние се обадихме. Всичко е наред, не е бил на мое име преводът, сигурно затова.

# 237
  • Мнения: 4 371
Села ви, обикновено след 12.

# 238
  • София
  • Мнения: 2 884
Села ви, обикновено след 12.

По принцип е след14ч, но не вярвам да си им били пълни стаите, та едва ли ще е проблем Wink

Ние ще тръгнем в 10ч, но ще минем през селото на Любо  и ще починем 1 час.

# 239
  • Мнения: 2 323
Ние отпадаме, Йоанка се разболя... Cry

Има ли някой, който не е направил резервация, но смята да пътува? Да ползва нашата резервация и капарото...

# 240
  • Мнения: 4 371
Еее, Агата... Ние не сме платили.
Давай бързо хомеопатията и идвайте Hug

# 241
  • Мнения: 374
Здравейте момичета,
Смятам скоро да ходя в този хотел и се надявах да намеря тук вашите отзиви за хотела и прекарванети ви там. Все пак се надявам някоя от вас да каже две три думи. Добре ли е или не.

# 242
  • Мнения: 142
Добре е, доволни сме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт