Закъснение на менструален цикъл

  • 6 362
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Закъснението може да се дължи на закъсняла овулация.Ако нямаш сексуални контакти последния месец,от които да се притесняваш и теста ще ти е излишен,но си е вид успокоение.Със сигурност ти трябва преглед и микробиология.

# 16
  • Мнения: 288
На мен направо като за двучертичков тест ми прозвуча ситуацията... EFPПиши,щом имаш резултат!
Дано да е каквото искаш! Hug

# 17
  • Мнения: 9
Какви съвети чакаш бе момиче мило, отиди на лекари  и всичко ще се изясни. Какво очакваш да ти се отговори. Постъпваш несериозно...

# 18
  • Мнения: 1 354
Направи си тест за бременност и отиди на лекар, това е и моят съвет Peace пиши какъв е резултата, дано да е това което искаш Hug
Успех.

# 19
  • Мнения: 117
Направи си тест за бременност и отиди на гинеколог за бялото течение.

# 20
  • Мнения: 9 451
Таааа какъв е резултата от теста Thinking

# 21
  • Мнения: 7
направих си тест снощи беше отрицателен. Днес посетих генеколожката и тя ме прегледа каза 4е за момента ни6то не може да види и трябва да изчакам известно време. Каза също и ако не ми дойде до 22 . 09 даотида отново на преглед а дотогава ще продулжа да си чакам и да се радвам на деиствието на нурофена срещу болките  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 232
Утре си направи нов тест със сутрешната урина и ни кажи резултата. Peace

# 23
  • Мнения: 7
резултата е сущия благодаря за вниманието  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 940
не искам да те плаша (всъщност не ми стана ясно какво ти е отношението към евентуална бременност), но и аз бях с предменструални болки и два отрицателни теста и смятам че крайния резултат е видим от лентичката ми  newsm03 което ме прави изключително щастлива разбира се.
успех каквото и да е   bouquet

# 25
  • Мнения: 6
Закъснява ми 3 дни,обикновено не ми закъснява.Поняога ми идва с ден-два по-рано,но обикновено си ми е точен на 28 дни.Правя опити за забремняване.Днес направих тест за бременност със сутрешна урина,но не с първата.Станах,пишках.Пих кафе и после пак пишках-та втория път направих теста.Отрицателен беше Sad .Няма, индикации,че ще ми идва.Много леки болки ниско долу,почти неусетни.Гърдите са ми поналяли,но не ме болят както друг път.Обикновено са доста болезнени преди цикъл.Дали има вероятност въпреки,че теста е отрицателен да съм бременна?

# 26
  • София
  • Мнения: 44 200
има.
може да си пуснеш най-сигурно кръвен тест... или просто да изчакаш няколко дни, да повториш теста и ако все още не ти е дошло и пак е отрицателен да отидеш на лекар, защото причини за  закъснения  - много.

# 27
  • Мнения: 6
Ще изчакам и пак ще направя тест,ако не ми дойде в следващите няколко дни.Ух,дано закъснението на цикъла ми да е от хубаво.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 200
 Hug Hug Hug дано

# 29
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Може би е много рано още.
Изчакай няколко дни и направи тест пак. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт