LaRedoute.fr - 132 - Всичко за поръчката!

  • 30 807
  • 554
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
Благодаря Алекс  Hug
Да се запиша и аз в новата тема с едно питане... на тези как им върви номерацията някой ако ги има да сподели мнение...  Wink
благодаря   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 170
Благодаря Алекс  Hug
Да се запиша и аз в новата тема с едно питане... на тези как им върви номерацията някой ако ги има да сподели мнение...  Wink
благодаря   bouquet

Ще може ли линк Simple Smile ?
Алекс1,   bouquet !

# 17
# 18
  • Мнения: 4 546
Peace
Намирали ли сте нещо дамско, свръхизгодно /или ставащо такова с код/?

сутиените от 14,99 с оферта 3 за цената на 2

# 19
  • София
  • Мнения: 308
И аз имам въпроси за тези якета. За това: http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1 има коментар, който не се превежда много ясно. Ще помоля някой да ми помогне малко с превода Praynig Как точно се превежда това: Ne taille pas grand. А, ако случайно някой има от по - дългото, дали може да ми каже отговаря ли си размера?

Благодаря предварително!

Аз го разбирам, че си отговаря на размера - това не е написано на литературен френски... Пише, че е много топличко и качулката е дебела и може даже да се избегне слагане на шапка

Змейковица, много ти благодаря!  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 215
MiliMarti, обади се в банката, ако нямаш инт. банкиране. Приятелка преди 3 дена прави поръчка, изписва й, че е направена, а кошницата й остава пълна. Обади се до банката и й казаха, че парите са блокирани.

Това ще го свърша утре..

А според мен това трябваше да го свършиш днес или преди да пуснеш нова поръчка. Защото има вероятност да си я дублирала. Провери ли в суивито, както те посъветваха?

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Peace
Намирали ли сте нещо дамско, свръхизгодно /или ставащо такова с код/?

сутиените от 14,99 с оферта 3 за цената на 2

Аз поръчах от тях, но не съм довобна. Имат банел, но нямат подплънки и всичко прозира

# 22
  • Мнения: 242
И аз съм за тук и много благодаря на Алекс за новата тема  bouquet

# 23
  • Мнения: 583
Благодаря Алекс  Hug
Да се запиша и аз в новата тема с едно питане... на тези как им върви номерацията........................ някой ако ги има да сподели мнение...  Wink
благодаря   bouquet

Ще може ли линк Simple Smile ?
Алекс1,   bouquet !
ето ги http://www.laredoute.fr/vente-baskets-basses.aspx?productid=3241 … &numberpage=1

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Peace
Намирали ли сте нещо дамско, свръхизгодно /или ставащо такова с код/?

сутиените от 14,99 с оферта 3 за цената на 2

Аз поръчах от тях, но не съм довобна. Имат банел, но нямат подплънки и всичко прозира
Има и с подпльнки, този например: http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-dentelle-(2-achetes- … &numberpage=1
имам подобни, но от предна колекциа, никак не са лоши.  Peace Сега си порьчах и един от тези, само, че експериминтирам с по-голяма чашка, да видим като дойде.  Rolling Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Peace
Намирали ли сте нещо дамско, свръхизгодно /или ставащо такова с код/?
сутиените от 14,99 с оферта 3 за цената на 2
Аз поръчах от тях, но не съм довобна. Имат банел, но нямат подплънки и всичко прозира
Аз имам този http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-a-armatures-(2-achet … &numberpage=2 (плътен по скоро за зимата) и този http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-ampliforme-(2-achete … &numberpage=2 (много съм доволна от него) С недебели подплънки. Все пак е въпрос на вкус де......

Алекс страхотна си   bouquet

# 26
  • Мнения: 52
Мишле_, аз имам такъв степер, но си го поръчах онлайн от Бг. Не е едно към едно, но е т.н Туист Степер. Доволна съм, има ефект стягане на бедрата и Д-то. Когато го поръчвах момчето от фирмата ми предложи Туист пред обикновен, но ми каза, че "тези със стойката ограничавали движението на тялото".
Момичета, искам още нещо да ви питам. То питането тепърва почва при мен, че съм потенциален купувач все още.
Имам карта Виза електрон на ПИБ, а мъжа ми Американ Експрес на Пощенска и питанията ми са следните:
1. На коя от двете банки интернет банкирането е по-изгодна като такса, бързина и тнт.?
2. Трябва ли картата да е поименна, т.е ако поръчката е от мое име мога ли ползвам тази на името на мъжа ми?
3. Трабва ли парите по картата да са в международна валута или може и в лева?
Благодаря ви предварително Hug

# 27
  • Мнения: 1 178
Мишле_, аз имам такъв степер, но си го поръчах онлайн от Бг. Не е едно към едно, но е т.н Туист Степер. Доволна съм, има ефект стягане на бедрата и Д-то. Когато го поръчвах момчето от фирмата ми предложи Туист пред обикновен, но ми каза, че "тези със стойката ограничавали движението на тялото".
Момичета, искам още нещо да ви питам. То питането тепърва почва при мен, че съм потенциален купувач все още.
Имам карта Виза електрон на ПИБ, а мъжа ми Американ Експрес на Пощенска и питанията ми са следните:
1. На коя от двете банки интернет банкирането е по-изгодна като такса, бързина и тнт.?
2. Трябва ли картата да е поименна, т.е ако поръчката е от мое име мога ли ползвам тази на името на мъжа ми?
3. Трабва ли парите по картата да са в международна валута или може и в лева?
Благодаря ви предварително Hug


1. Ел. банкиране е безплатно. Бързината зависи от скоростта на интернета ви  Wink
2. Не.
3. Може и в лв.  Peace

# 28
  • Мнения: 2
Момичета, защо не ми позволява да използвам за първа поръчка ваучера от 10 е  от покана? Аз ли някъде греша?

# 29
Мишле_, аз имам такъв степер, но си го поръчах онлайн от Бг. Не е едно към едно, но е т.н Туист Степер. Доволна съм, има ефект стягане на бедрата и Д-то. Когато го поръчвах момчето от фирмата ми предложи Туист пред обикновен, но ми каза, че "тези със стойката ограничавали движението на тялото".
Момичета, искам още нещо да ви питам. То питането тепърва почва при мен, че съм потенциален купувач все още.
Имам карта Виза електрон на ПИБ, а мъжа ми Американ Експрес на Пощенска и питанията ми са следните:
1. На коя от двете банки интернет банкирането е по-изгодна като такса, бързина и тнт.?
2. Трябва ли картата да е поименна, т.е ако поръчката е от мое име мога ли ползвам тази на името на мъжа ми?
3. Трабва ли парите по картата да са в международна валута или може и в лева?
Благодаря ви предварително Hug

Marrine, а на каква цена го взе оттук?
\да си направим сметка откъде е по-изгодно Grinning\
като гледам 25 кила е, моя шерп ще ме  #2gunfire

аз ползвам Американ Експрес на Пощенска и съм мноооого доволна Peace
1. не плащам такси различни от обичайните
2. не е задължително да е поименна \ предимството на амекса е, че се плаща с нея от неограничен брой акаунти Mr. Green\
3. може в лв.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт