VERO MODA Страхотни дрешки на добри цени

  • 12 889
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 698
Е, аз сложих само две блузки в кошницата и ми дава доставка 12Е newsm78  После махнах едната, и пак остана 12Е доставката. Къде ги гледате тези 4Е не знам Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 23
Е, аз сложих само две блузки в кошницата и ми дава доставка 12Е newsm78  После махнах едната, и пак остана 12Е доставката. Къде ги гледате тези 4Е не знам Rolling Eyes
За големите фенки дава отстъпки Laughing
Шегувам се разбира се,но ми намирисва на АСОС-там слагаш 2-3 неща доставка 6 лири,после сложих само 1 сандали и ми даде доставка 12 за тях newsm78

# 17
  • Мнения: 115
като отидете съвсем на последната стъпка показва доставка 4евро. изпитано е  Peace

# 18
  • Мнения: 959
аз напълниш кощницата за 130 евро и пак ми дава доставка 12 евро  newsm78

# 19
  • Мнения: 115
дава ти 12 евро, но на последната стъпка където си въвеждаш номера на картата и потвърждаваш плащането доставката се оправя на 4евро

# 20
  • Мнения: 23
Само на мен ли сайта ми зарежда ужасно бавно? Rolling Eyes
От вчера се опитвам да разгледам и все не успявам Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 35 180
Ами момичета,аз нещо не съм впечатлена.Колекцията съвсем не е пълна,артикулите които се предлагат са много малко,а и 2 от 3-те неща които си избрах -нямаха моя номер Rolling Eyes . Иначе и аз обожавам Vero Moda Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
 Whistling Скоро ще ме изгонят от нас... Wink

# 23
  • Мнения: 121
Аз съм голям фен на марката, но се разочаровах от това, което предлагат в сайта.
В магазините за дрехи - втора употреба има много по - хубави техни неща.

# 24
  • Мнения: 217
Аз съм голям фен на марката, но се разочаровах от това, което предлагат в сайта.
В магазините за дрехи - втора употреба има много по - хубави техни неща.



Е стига де  Peace

# 25
  • Мнения: 193
Оххххх, с прискърбие, наведена глава и изпитваща ужасен срам,  се записвам И тук!

Общи условия

Активация на акаунт