Прием на ИНФАКОЛ при кърмене на поискване?

  • 5 457
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Няма проблем да се дава Инфакол преди всяко кърмене - на опаковката пише, че дори цялата опаковка да изпие детето /разбира се по погрешка!/, пак не е проблем. Отворените капки се използват в рамките на 1 месец.

# 16
  • Мнения: 485
 а проблем ли е да се дадат след ядене ... аз тука от скоро време взех да ги забравям и й ги давам след ядене. newsm78

# 17
  • Мнения: 1 100
Не е проблем, само може да не подействат.

# 18
  • Мнения: 254
Още един въпрос за Инфакола - случвало ли ви се е да предизвика запек у детето. Защото аз много се притесних за малкото човече, макар че не беше акал един ден, а знам че за кърмаче е нормално и няколко дена да не се изходи. И межди другото - това е единственото лекарство за колики от всичко, което сме пробвали, с поразителен ефект. А аз имам доста опит със зверските колики на дъщеря ми (на нея не съм й давала Инфакол).
Та от два дни се тъпча с овесени ядки и пия сок от бъз и още какво ли не и май има ефект.

# 19
  • Мнения: 485
да може да се запече мойта така направи обаче аз пиех сок от круша и така си я разхлабва че ... Simple Smile пробвай  Naughty

# 20
  • Мнения: 414
давам на бебчо капките но от 3 дена не е акал а преди това -по1 път на ден но доки каза че може би е от кърмата а не от капките но аз мисля че си имам кърма моля споделете

# 21
  • Мнения: 381
Как така е от кърмата?  newsm78
Най-вероятно е от капките, много майки се оплакват, че бебчетата им са получили запек...пробвай да хапнеш някакви храни с разхлабващо действие, а в краен случай - спри капките, смени ги с някакви други! Peace

# 22
  • Мнения: 414
Как така е от кърмата?  newsm78
Най-вероятно е от капките, много майки се оплакват, че бебчетата им са получили запек...пробвай да хапнеш някакви храни с разхлабващо действие, а в краен случай - спри капките, смени ги с някакви други! Peace
имаше предвид че може би не ми е достатъчно кърмата и не се храни добре а за капките не смея да ги спра че е страшно

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 606
И аз съм ползвала Инфакол и бях много доволна.И нашата бебка имаше интервали на хранене от час и половина и тогава не съм давала просто ако след това видя ча започва да се гърчи и давах след храна и за секунди се успокояваше,а тъй като нейните бяха много силни в най-големия рев съм давала и по пипета и половина даже и по 2.Единственното негаивно нещо което забелязах беше по рядкото изхождане но след като свършиха коликите се оправи.Успех и по-скорошно минаване на коликите.

Общи условия

Активация на акаунт