Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 846
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 818
Бела във водата, но всъщност моментът, в който Джейк вади Бела от водата ми хареса.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
Christabel мерси за бюлетина!   bouquet
Харесвам, целия трейлър, но определено ми е най интересна сцената с Волтури и Едуард, може би защото целия този момент с боят между него и Феликс го няма в книгата, само как го тръшка в стълбите...

Иначе и аз да спомена колко ПРЕКРАСЕН Е РОБ!!!
http://thinkingofrob.files.wordpress.com/2009/09/kristen-stewart … on-trailer-05.jpg
тези негови, движения и физиономии, някой ден ще ми докарат инфаркт  Blush

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
хахахах сега прочетох темата най-отгоре - "темите вече ще се заключват след 50-тата караница "  Joy Joy

то било страница, ама се стреснах  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 504
Ами при нас няма униформи и няма такива изгледи, но днес на 3-часов педагогичекси съвет се обсъждаше въпроса за облеклото на учениците и дали пиърсинга трябва да бъде забранен, наравно с късите поли и смъкнатите дънки, прозрачни дрехи, презрамки и деколтета и голите пъпове.  Mr. Green Разбирам, че това може би е актуално в някой голям град, но в това малко градче селски тип , в което живея, и с моите деца - толкова послушни и затворени и даже захлупени, темата ми се стори абсурдна! Гледах на всичко с насмешка, докато не докопаха пръстените и обеците - е там вече скочих, Twisted Evil утре ако не отида на първия учебен ден с халка на носа - ей ме на къде съм!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нищо, че не съм ученичка!

п.с. Шегувам се естествено- с костюм ще съм. Сега да не ме линчуват разни родителки.

Колко забавно, класната ми ходи с къси поли и презрамки, тя ще е първата, която ще е против нещо такова при нас Joy Да уточня, че класната ми е страхотна жена и учител и определено има какво да покаже с късите поли Wink

Това ме подсети, докато бях в предното училище, ми купиха първия телефон в 5 клас. Да, ама тогава от цялото училище да сме имали 4-5 човека телефони, пък и моя беше цветен, голямо чудо Crazy Та, хваща ме класната в голямото междучасие пред всички долу в коридора и ми прави невероятен скандал защо имам телефон и защо го нося на училище... Joy Беше голям цирк, докато нашите не се намесиха и повече дума не ми каза Joy

Не че има нещо общо, просто се подсетих Simple Smile

Любим момент от трейлъра- няма го в анкетата- когато Едуард върви през паркинга и изчезва. Ще избирам от другите.

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Аз един любим момент да имам в трейлъра и него да го няма Crossing Arms  Laughing


Аз после се поправих и гласувах - Едуард бива бит от Волтурите

# 20
  • Мнения: 1 343
Гласувах за Едуард на площада
Едуард и волтурите
И как Джейк става вълк.

# 21
# 22
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 403
Моите сцени са:

1.Преобразяването на Джейк ( във вълк).
2.Едуард в схватка с Волтурите.        
3. Как Джейк спасява Бела.    

# 23
  • Мнения: 6
Деничка, аз не схванах къде е фала? Те преди няколко седмици нали казаха, че ще е на 27ми?

Може ли и аз да се намърдам в темата за униформите Mr. Green Мнението ми е 50/50 - грозно ми е да виждам в 7 сутринта момичета по къси поли и 10 см токчета/а те не са изключение, повярвайте ми/, но пък съм за правото на себеизява. От друга страна униформите /ако са хубави/ спестяват адски много време относно "какво ще облека днес" Laughing а и стоят по-добре в някои случаи Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 897
Щеше да е 20ти ужким... голяма дандания беше как ще е на същата дата като световната...

# 25
  • София
  • Мнения: 44 140
ако на 20-ти е световната защо има старни с по-ранни дати?
така и така до 27-ми сигурно ще е качен и преведен навсякъде вече....не че заменя кефа от големият екран това Simple Smile

А за униформите - със сигурност съм против такива....но пък трябва да се пази някакъв нормален вид в училище, което зависи не само от децата обаче...а и от родителите им....а и от училищните правила...но ако ще ходят кат 10 годишни к---и...ми по-добре с униформи...б..и...чувствам се дърта...но при нас никой не се е размахвал из коридорите като фолк певица...само се мацотехме с 3 тона грим да мязаме на пораснали....

# 26
  • Мнения: 2 897
така и така до 27-ми сигурно ще е качен и преведен навсякъде вече....не че заменя кефа от големият екран това Simple Smile

Не разчитай. Аз още чакам Стар Трек с хубаво качество ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 44 140
хаххаха, не съм казала нищо за качеството Simple Smile като нищо ще е скриинър но ще го има...сигурна съм.

# 28
  • Мнения: 2 897
хаххаха, не съм казала нищо за качеството Simple Smile като нищо ще е скриинър но ще го има...сигурна съм.

Не е задължително Crazy На някои филми им излиза дори двд рип преди премиерата, на др... нищо Wink Въпрос на шанс.

# 29
  • Мнения: 1 343
Мале униформите такава дискусия дръпнахме с Валка Simple Smile И накрая стигнахме до извода, че е хубаво за по големите градове . Но за малките тя не беше съгласна Simple Smile Много странична тема е това обаче. Аз съм "За" униформите по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт