Имате ли мами, които нямат контакт със свекърва си?

  • 5 167
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 464
Има,има!И още как? Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 606
Аз нямам контакт със свекърва ми и не искам такъв повече. Последно забраних да ми се обажда даже и то с основателна причина - кълне детето. Мъжа ми и той не желае контакт и не ни и липсва. Съжалявам, че той няма добро семейство, но не си избираме родителите ние.  Sad

# 17
  • Мнения: 589
Ехх, тия векървища, бе...Твоята се "сърди", че не може да си види семето и се подиграва, моята (добре, че отдавна е бивша) пък навремето, когато и казах, че май съм бременна( не бях сигурна още, но по пътя за техния град ми стана лошо, а това никога не беше се случвало дотогава) ми дръпна едно конско, че много рано съм искала да я направя баба...После започнаха едни вайкания, че ако бебето е момче, трудно ще избере (тя! Rolling Eyes) подходящо красиво име, щото, нали, нейното е прекрасно, но на свекъра името било грозно #Crazy Когато след седем месеца дъщеря ми се роди и беше кръстена на тази невероятно млада баба- младата баба беше лъгала роднините си там, че взема отпуск да помага за внучето, защото майка ми беше починала, но всъщност не дойде нито за изписването, нито да помогне първите дни.Видя внучка си чак на 3 месеца, с внукът по-късно пък първото виждане се проточи 3 години, и то добре, че минахме на път за морето...Като по-млада ми тежеше, че не се обажда на внуците си да ги поздрави с думи  поне за някой празник, ама отдавна не я мисля. Ейй, "именцето и" и тази година беше абитуриентка, ама бабата не си направи труда да звънне един телефон да я поздрави...
 Хич да не ти пука, че не контактуваш с хора, които, макар и роднини, ти докарват стрес!

# 18
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Как така ти кълне детето, бе???? Thinking

# 19
  • Мнения: 1 788
Хм, бедни и елементарни душици са такива хора, без капка елементарна култура и възпитание...
Евала на мъжът ти, че не е станал като тях, в такава семейна среда...
Няма смисъл да им се връзваш на идиотщините.
Гледай си семейството и се радвай на спокойствието вкъщи - далече от такива човекоподобни...

# 20
  • Мнения: 466
Стана ми интересно от къде е свекърва ти ?

# 21
# 22
  • Мнения: 466
А от Русе , защото има един град в БГ /няма да казвам , кой е за да не обидя някого / , където такива приказки и поведение са си нещо обичайно , /щом сестрата на едни наши приятели беше забременяла , САМО ЗАЩОТО другата сестра е бременна и да не остане по назад / без преди това да е имала каквото и да било намерение за второ дете ...Това са много прости хора и със страшно развити комплекси /свекървата имам вредвид/

# 23
Как така ти кълне детето, бе???? Thinking

Ами има и такива хора Confused Моята свекърва и тя кълнеше не моите, а на по-малкия си син децата заради някакъв спор за имот, с който мъжът ми няма нищо общо, защото той и е син от първия брак. Добре, че от близо 6 години нямаме почти никакви контакти с нея. Малко преди сватбата ни изведнъж реши, че няма да дойде, защото не сме я били поканили ooooh! След което майка ми специално ходи да я кани, но тя се заинати и не стига, че не дойде, ами и накара всички роднини от нейна страна да не дойдат #Cussing out След сватбата започна където отиде да говори глупости за баща ми, че е алкохолик и т.н. а той милия, Бог да го прости, че си пийваше спор няма, но душата си даваше за нас. След няколко предупреждения от мъжа ми да престане се стигна до страхотен скандал и от тогава сме спрели всички контакти с нея. Последната и простотия беше преди няколко месеца, когато засякла голямата ми дъщеря, която не беше виждала от тогава и наговорила такива глупости за мъжът ми /че преди години я ударил #Crazy и от тогава постоянно ходела по болници, нищо от което не е вярно, нито че я е удрял, нито че е болна ooooh!/ Добре, че тогава съпруга ми беше в командировка и само по телефона се разправяха, че сигурно наистина щеше да я удари Confused Той и казал да не се доближава до децата ни, при което тя му отговорила, че ще прави каквото си иска и да знае, че където отиде казва на хората какъв боклук е. Живеем в малък град и знам, че наистина го прави Sick
Та така...
Но такива хора живота ги наказва бъди сигурна. Сега е сама, тъй като свекъра ми почина - никое от децата и не иска да има нищо общо с нея, а с постоянните си интриги отблъсква всеки с който контактува. Надявам се занапред да нямам нищо общо с тази жена, но никой не знае какво ще му поднесе съдбата и знам на мъжа ми колко му е болно от държанието и, защото въпреки всичко тя му е майка Sad
Умишлено не пиша от профила си и извинявайте, че стана толкова дълго Blush

# 24
  • Мнения: 348
Ами ето, изроди всякакви и навсякъде. От такива хора - надалеч, та ако ще и майки и бащи да са. Няма смисъл да страдаме заради криворазбрано чувство за дълг.

# 25
  • Мнения: 211
   Прекратих всякакви отношения,преди 4 г. Чувствам се страхотно,преди това правех компромиси заради мъжо,но не си е струвало.
50 годишна жена,да не може да прецени кое е правилно и кое грешно,не го разбирам.Изгоних ги и нея и дъщеря и,като кучета от домът ни,и съжалявам,че не го направих по-рано.Не можа да прежали синът си,каква ли не ме изкара от крадла(криеше си златото и казваше,че аз съм го взела)-аз злато не нося,до работничка от най-древната професия.Не ми е погледнала детето,та тя се момее повече от 15 годишна тинейджърка,а навсякъде тръби,че ми е изгледала детето.
   
След този психически тормоз казах КРАЙ,дори предложих на мъжът ми да си ходи при тях.
И той ги отряза и сега съм си много добре.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Няколко години чакахме да забременея за това знам каква мъка е.По-добре се радвай,че имаш подкрепата на мъжа си и си далеч от тези вещици,отколкото да се измъчваш и да търсиш контакт.То бива простотия и злоба,ама... ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 675
Да, аз нямам контакт със свекървата, поради простата причина, че мъжа ми не желае да има контакт с нея.

# 28
  • Мнения: 15
Привет
Мога само да поздравя съпругът ти, които е застанал до теб, където му е мястото
В трудните моменти се показва истинската любов
Когато Вие двамата сте едно цяло, няма невъзможни неща
Стискам Ви палци и много успехи занапред на едно обичащо се семейство

 

# 29
  • Мнения: 320
Лелеее я им тегли по една майна и въобще забрави ,че имаш зълва и свекърва.... Hug,ще видиш после как не едно а две дечица ще имаш Praynig

Общи условия

Активация на акаунт