Витамини за деца

  • 6 525
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Здравейте
Виждам че много се интересувате от витамини за деца. Наистина за малчуганите  са най-важни първите години и това дали ще са здравички. Бих ви препоръчала хранителната добавка на Fitline -  Super Kid. Това е немско производство, а както всички знаем едни от най-качествените добавки са немските. Цената е около 100лв и стига за около 2 месеца, но от личен опит ви гарантирам че детето ви наистина няма да има проблеми нито с летни грипове нито със зимни настинки. Аз самата като малка съм използвала този продукт и бих казала че съм оставала наистина учудена от невероятното действие- от обезводняване 2 дни това ме е дигало на крака. Препоръчителния прием е около 3-4 кутии в годината - есента и пролетта. Ако се заинтересовате можете да ми пишете на ЛС или на скайп aleks_pld1. Мога да ви дам по подробна информация и материали да се запознаете с витамините, които могат да укрепят здравето на вашето дете-не само докато ги пие, а за напред !

Ако твърдите, че витаминен препарат ви вдига на крака за два дни и че децата на хората няма да имат проблеми с грипа, стига да пият вашите витамини, то или сте твърде наивна, или просто правите реклама.


Що се отнася до "Герисан", на дъщеря ми не помогна.
Ние пием отвреме-навреме "Мултисаностол", не знам какво очаквате от витамините, при нас не съм забелязала някакъв драстичен ефект, но поне знам, че детето приема някакви витамини, които не могат да се набавят в необходимата степен само от пресните плодове и зеленчуци по две причини: 1. Защото плодовете и зеленчуците на пазара са с недостатъчно съдържание на витамини и 2. Защото като ходи на ДГ детето едва ли се храни много здравословно.

# 16
  • Мнения: 2
Проблема на повечето витамини за деца е, че организма на децата не усвоява продукта в голям процент и затова само тровите и натоварвате организма им. Аз със сигурност ви казвам, че няма майка която да е давала на децата си от този продукт и да не е доволна. Особено е голям риска на децата в детска градина, защото там постоянно се разболяват поради контакта си с болни. А чрез тези продукти имунната система се засилва.    http://pmi.hit.bg/bulsuperkid.htm прочетете повече за тези продукти. От полза ще ви е

# 17
  • Мнения: 9 973
Здравейте
Виждам че много се интересувате от витамини за деца. Наистина за малчуганите  са най-важни първите години и това дали ще са здравички. Бих ви препоръчала хранителната добавка на Fitline -  Super Kid. Това е немско производство, а както всички знаем едни от най-качествените добавки са немските. Цената е около 100лв и стига за около 2 месеца, но от личен опит ви гарантирам че детето ви наистина няма да има проблеми нито с летни грипове нито със зимни настинки. Аз самата като малка съм използвала този продукт и бих казала че съм оставала наистина учудена от невероятното действие- от обезводняване 2 дни това ме е дигало на крака. Препоръчителния прием е около 3-4 кутии в годината - есента и пролетта. Ако се заинтересовате можете да ми пишете на ЛС или на скайп aleks_pld1. Мога да ви дам по подробна информация и материали да се запознаете с витамините, които могат да укрепят здравето на вашето дете-не само докато ги пие, а за напред !
Проблема на повечето витамини за деца е, че организма на децата не усвоява продукта в голям процент и затова само тровите и натоварвате организма им. Аз със сигурност ви казвам, че няма майка която да е давала на децата си от този продукт и да не е доволна. Особено е голям риска на децата в детска градина, защото там постоянно се разболяват поради контакта си с болни. А чрез тези продукти имунната система се засилва.    http://pmi.hit.bg/bulsuperkid.htm прочетете повече за тези продукти. От полза ще ви е

стига с тези реклами  Whistling ooooh!

давам вит.С за деца и ехинацея на др.Тайс

# 18
  • Мнения: 16
Привет на всички,
първоначално давах на сина ми "Мултисаностол", но нямаше кой знае какъв резултат. Реших да пробвам с витамини под формата на таблети и редувах Марсианци и Центрум за деца. Не знам дали от витамините или просто пораснахме малко, но има определен напредък при нас.
Иначе подкрепям мнението на seni, че в плодовете и зеленчуците няма достатъчно витамини, както и че храната в ДГ не е съвсем здравословна. Според мен, всеки организъм си е индивидуален и няма универсална рецепта.


# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Давам Мулти саностол но е хубаво да се консултирате с педиатъра на детето Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
когато детето ми беше болно,му изписаха Мултивитамол на д-р Тайс.
пил го е няколко пъти-доволна съм.
когато е здрав,без причина и на своя глава не давам витамини-предозирането с витамини е не по-малко опасно от липсата им.
здравословна храна,минимум стрес,много игри - това е.аз давам и клеева тинктура в момента.
а иначе каквото и да даваме няма вариант детето да стои изолирано,а щом е в контакт с много хора и други деца-заразите са почти неизбежни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт