Какво ще кажете за функциите на сушилнята

  • 3 563
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Излизат толкова сухи, колкото си заложил в програмата. Моите излизат напълно сухи за пъхане в гардероб. Вадя, сгвъвам докато вадя и пъхам в шкафа. Могат да излизат леко влажни за гладене, много влажни или напълно мокри само стоплени - както си го нагласиш.

6кг ми е пералнята, сушат се от 1ч40мин до 2ч, като никога не е само една материя пералнята, смесени материи са. Суша на програмата за синтетични тъкани. Отделно пера само вълнени пуловери и чаршафи, всичко друго разделям по цвят, а не по материя.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
При наличието на 20 копчета по моята сушилня, ползвам само една и съща програма ooooh!

# 17
  • Мнения: 89
Ostavqm gi za 1 den v staqta.

# 18
  • Мнения: 16
Да разбирам ли че за 100 мин излизат напълно сухи

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Да разбирам ли че за 100 мин излизат напълно сухи
Ами... как да ти кажа, зависи и на колко оборота ги центрофугира пералнята. При мен на 1400об/мин и за 100 минути излизат сухи, ако съм натъпкала повече пералнята - 120мин.

# 20
  • Мнения: 1 677
Да разбирам ли че за 100 мин излизат напълно сухи
Ами... как да ти кажа, зависи и на колко оборота ги центрофугира пералнята. При мен на 1400об/мин и за 100 минути излизат сухи, ако съм натъпкала повече пералнята - 120мин.
Точно така.

Аз искам да използвам темата и да попитам нещо. Видях, че има едни гумени топки, които се поставят в сушилнята и спестяват до 30 % електроенергия. Някой ползвал ли ги е? Доволни ли сте от тях? Наистина ли скъсяват времето за сушене и пестят електроенергия?

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На колко минути пускате сушилнята ?И напълно сухо ли излизат или затоплени?

Зависи от количеството дрехи! Аз използвам обикновено едночасовото сушене при режим за памучни дрехи при пълна пералня. Рядко се е случвало, да излязат не напълно сухи. Центрофугата ми е 1200 об/мин. Но зависи и от самите дрехи разбира се.

# 22
  • Мнения: 16
Значи мога смело да пусна и аз на  100 мин.До сега ми се виждаше доста това време .

Общи условия

Активация на акаунт