Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 11

  • 33 714
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 44 352
дълго е наистина, само внимавай да не направиш като мен и да забравиш да пуснеш някоя, че тогава още по-дълго става Simple Smile))
аз днес ще се тествам вече за видрите Simple Smile дано успея и да не е на безбожни цени Simple Smile

# 661
  • Мнения: 54
Днес ми е много добър ден в зоопарка.  Party
Минах нивото с 20-те медала, сега чакам две събития. Simple Smile И днес имам рекордно малко болни - само 11.  Party

Търся си нови служители, та си смених и готвача. При него задължително ли е линията на преговорите да е много дълга и зелена? Намерих един с 92% подготовка, но и само с 42% преговори дали е временно решеине или да го сменям незабавно?

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 14:56 от Lamma

# 662
  • София
  • Мнения: 278
Намерих си перфектен ветеринар  Heart Eyes Линиите му са 87 и 86 процента , надница 28.03 и съм мноооого щастлива. С предишния не можахме да се разберем нещо - всеки ден по 10-на болни.

Ламма, да става за временно. Просто докато е той, ще купуваш по-скъпа храна.

Я кажете сега. Имах две женски и една мъжка биволски чапли. Мъжката предаде богу дух (с тотем за плодовитост, ама това е друг въпрос  #Cussing out), без да оплоди някоя от женските. Сега има ли вероятност да долети мъжка в тази клетка или трябва задължително да освобождавам клетка за двойка биволи?

# 663
  • София
  • Мнения: 44 352
Много доволно - снощти си взех видрите и минах нивото, струваше ми скромните 5 и малко милиона Simple Smile мисля мина добре Simple Smile
днес и 2 от раждащите са се отчели...ииии стигнах трудните нива Simple Smile

sisilia ако нямаш ни една мъжка чапла мисля, че са си ок и ще долети и така.

# 664
  • Мнения: 3
   Поздравления! И аз мисля да поглеждам към видрите, че само такъв звяр нямам в зоото.
   Днес пак си скъсах нервите със блокиращата ми страница с търгове, трябва ми само 1 женско рибарче за злато в саваната, дано довечера успея да го купя.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 384

аз още чакам да роди Обикновена фрегата  Whistling другите добитъци се отчетоха бързо.
ехее днес трички сме се наредили за сен.рибарче Grinning
по колко животни е безопасно да се купуват на ден от черния пазар?с кои можеше по-повече и с кои не можеше? Rolling Eyes

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
По колкото си искаш можеш да купуваш на ден, само с кветцала не прекалявай ако не си с що годе добър черен директор.
Аз вече 3-ти път се редя и все си забравям търга.  Crazy

# 667
  • София
  • Мнения: 44 352
аз лично от специалните зони съм купувала по много от черният не ме е хващало....много, много...в смисъл 4-5-6...в минифермата съм имала и по малко повече дневно даже...

# 668
  • София
  • Мнения: 246
Скрита фуста ,мина ли нивото ?  Simple Smile Аз не успях. Crossing Arms Около 6800 посетителя ми бяха. Явно трябва да е слънчев деня ,а не ясен, след дъжд.
Да ви се оплача ,че от няколко дена от уаф ме ловят за всяка продажба на черния пазар ! ooooh! До сега ме хващаха много рядко,а си продавам редовно застаряващите животни,хем директора разбираше от всичко по малко.Защо така изведнъж ме хващат всеки път ? Все пак смених директора,но и този не е читав... #Cussing out

# 669
  • Мнения: 1 270
Не минах  ooooh!
Понеделник пак е дъждовно, но вторника е "ясен" и ако е като днес направо си ми е изяснен, то лятото свършва след три дни. Ще си висим още 2 седмици на нивото  Joy

# 670
  • Мнения: 3
  Не ми се получи с медала днес Cry, hipomila искаше да вземе всички женски рибарчета, наддавахме до 1, след обновяването се оказа че съм купила все пак едното за почти 3 милиона Crazy но в днешния ден. Нищо де, утре си чакам златото.
  Miss_Butterfly, потърси свестен нелегален директор. Моя е с 73%, всеки ден прочиствам животните със сини линии, продавам по около 100 без проблеми , вчера имаше 12 редки и 4 изчезващи между тях и не ме хванаха.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 384
ох тая hipomila е опасна-не само на рибарчетата беше наредена и на Кветцал-а : и др.?
как им проверявате,разглеждате зоо-тата на играчите?

# 672
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тя е на нивото със 7-те двойки и моето рибарче е отмъкнала за 2 милиона, аз безславно съм заспала преди да приключи търга.
Инче това е Ири, преди пишеше в темата.

# 673
  • Мнения: 3
  Аз отварям зоотата от списъка на 1 стр., иначе за другите замествам моето име с тяхното и става. Видях я че има само 1 мъжко и реших че не са и толкоз спешни ама Simple Smile.
  Вече хич не ги разбирам болните, вчера бяха само 3, днес 15, редките и мондозки си живеят в клиниката

# 674
  • Мнения: 54
А има ли начин да предизвикам събитие освен със сърца?
При мен сърцата освен на паркингите и на касата, никога не са действали. Сега слагам ан Флориан, защото той ми прави най-често, при това положителни, но няма резултат /2 дена, де, ама все пак аз да питам дали пак не бъркам нещо в тактиката  Laughing/.

Общи условия

Активация на акаунт